Netnummer 078 – Dordrecht

Het netnummer 078 hoort bij Dordrecht (Zuid-Holland). Het ACM-register telt 259 nummerblokken onder dit kental met samen 854.000 toegekende nummers, verdeeld over 93 aanbieders — daarmee staat 078 op plaats 25 van 141 kentallen naar aantal blokken en op plaats 23 naar aantal reekshouders, goed voor 1,37% van alle toegekende Nederlandse vaste nummers. De grootste reekshouder is KPN B.V. met 76 blokken (45,2% van de toegekende nummers), voor het eerst toegekend op 28 augustus 1997; samen met Odido en Vodafone Libertel houdt de top drie 57% van de capaciteit. Een gesprek vanaf dit kental komt normaal gesproken van een vaste lijn uit de regio Dordrecht — al bewijst het scherm dat nooit: nummers kunnen gespooft zijn.

078 is Dordrecht en de Drechtsteden: Zwijndrecht, Papendrecht, Alblasserdam en Hendrik-Ido-Ambacht. Het kental behield in 1995 zijn vorm en beslaat het zuidelijke deel van de Rotterdamse regio.

Bron: ACM-register, stand 23-10-2026

Netnummer 078 in het kort

Netnummergebied
Dordrecht
Provincie
Zuid-Holland
Gemeenten (geheel of grotendeels)
Dordrecht, Zwijndrecht, Hendrik-Ido-Ambacht, Papendrecht, Alblasserdam
Deels in dit gebied
Hoeksche Waard, Ridderkerk
Oppervlakte (land)
ca. 236 km²
Opbouw van een nummer
078 + abonneenummer van 7 cijfers (10 cijfers)
Abonneenummer begint met
2 t/m 8 (nooit 0, 1 of 9)
Vanuit het buitenland
+31 78 + abonneenummer
In het ACM-register
259 blokken, 93 aanbieders
Jongste toekenning
14 september 2026 (3Webapps)
Aangrenzende netnummers
0168, 0180, 0183, 0184, 0186

Bronnen: ACM, overzicht netnummergebieden en nummerregister; Nummerplan telefoon- en ISDN-diensten (art. 2 en 4); CBS/PDOK 2025 (provincies en gemeenten, berekend uit de overlap met het netnummergebied).

Kaart van het netnummergebied 078 (Dordrecht) met de aangrenzende netnummers
Blauw: het netnummergebied 078; grijze cijfers: aangrenzende netnummers; stippellijnen: provinciegrenzen. Grenzen: ACM, overzicht netnummergebieden; provincies en gemeenten: CBS/PDOK 2025 (CC BY 4.0). De ACM-kaart is op circa 10 meter nauwkeurig en niet bedoeld voor juridische procedures.
259blokken in het register
93aanbieders met toekenningen
854.000toegekende nummers
1997–2026toekenningen van–tot

De aanbieders achter 078-nummers

KPN B.V. domineert het kental 078 met 45,2% van de toegekende nummers; de overige 92 aanbieders delen de rest. 18 van de 40 getoonde aanbieders houden precies één blok onder 078 — meestal een blok van 1.000 nummers. De langste aanwezigheid heeft BT (eerste blok 25-4-1997); de jongste toekenning ging naar 3Webapps op 14-9-2026. 7 aanbieders kregen in de afgelopen twee jaar nog een blok onder 078. Het register noemt de reekshouder; losse nummers kunnen door nummerbehoud bij een andere provider actief zijn.

AanbiederZetelBlokkenNummersAandeelEerste blokLaatste blok
KPN B.V.Rotterdam76386.00045,2%28-8-199723-1-2023
Odido Netherlands B.V.'s-Gravenhage1459.0006,9%29-5-202013-9-2023
Vodafone Libertel B.V.Utrecht1642.0004,9%17-4-20097-6-2023
Ziggo Services B.V.Utrecht330.0003,5%10-11-200413-10-2011
Ziggo B.V.Utrecht422.0002,6%10-4-199820-3-2014
Digihero B.V.Rotterdam321.0002,5%22-10-200915-3-2023
BT NEDERLAND N.V.Amsterdam220.0002,3%25-4-199717-9-1997
Routit B.V.Ede GLD1818.0002,1%28-9-201124-5-2023
Enreach B.V.Almere817.0002%2-12-200819-11-2024
Gamma Communications Nederland B.V.Amstelveen312.0001,4%10-1-201312-11-2024
Colt Technology Services B.V.Amsterdam-Duivendrecht1111.0001,3%6-11-200025-5-2023
Telio Netherlands B.V.Purmerend210.0001,2%19-5-20097-12-2012
4tele.com B.V.Zevenbergen110.0001,2%4-2-20104-2-2010
DELTA Fiber Nederland B.V.Schiedam110.0001,2%17-11-202017-11-2020
Esprit Telecom B.V.Utrecht110.0001,2%18-7-200818-7-2008
Globalcall B.V.Breda110.0001,2%1-2-20061-2-2006
Infopact Netwerkdiensten B.V.Rotterdam110.0001,2%3-12-20073-12-2007
Orange Business Netherlands B.V.Amsterdam110.0001,2%8-10-20078-10-2007
Scarlet N.V.Lelystad110.0001,2%25-7-200525-7-2005
Verizon Nederland B.V.Amsterdam110.0001,2%4-7-20054-7-2005
VoipGrow B.V.'s-Gravenhage110.0001,2%8-8-20248-8-2024
VoipZeker B.V.Sassenheim110.0001,2%27-3-201227-3-2012
Voxbone S.A.Elsene110.0001,2%5-3-20075-3-2007
Ziggo Zakelijk Services B.V.Utrecht110.0001,2%13-5-200313-5-2003
Canal+ Luxembourg S.a.r.l.Luxembourg66.0000,7%10-12-202010-12-2020
Destiny White Label Services B.V.Heerlen55.0000,6%25-5-201226-1-2018
Businesscom B.V.Veghel22.0000,2%26-6-201523-12-2024
Destiny B.V.Sint-Oedenrode22.0000,2%9-3-20239-3-2023
KeenSystems V.o.f.Gemert22.0000,2%21-7-20116-7-2018
Kwebbl B.V.Amsterdam22.0000,2%23-8-201328-9-2017
MaxiTEL Telecom B.V.Alphen Aan Den Rijn22.0000,2%3-1-20132-8-2023
Sewan Nederland B.V.Son En Breugel22.0000,2%7-1-201311-12-2020
Voys Partners B.V.Groningen22.0000,2%9-2-201518-3-2019
X2Com B.V.Rosmalen22.0000,2%2-6-201022-10-2021
10Telecom B.V.Emmen11.0000,1%8-5-20208-5-2020
3Webapps B.V.'s-Gravenhage11.0000,1%14-9-202614-9-2026
A1 Internet B.V.Heerenveen11.0000,1%9-9-20209-9-2020
A3BC B.V.Posterholt11.0000,1%2-8-20162-8-2016
Belgacom International Carrier Services S.A./N.V.Brussel11.0000,1%23-8-201623-8-2016
BlackGATE B.V.'s-Gravenhage11.0000,1%29-5-202429-5-2024

De 40 grootste van 93 aanbieders met toekenningen onder dit kental, gesorteerd op toegekende nummers.

Toekenningsgeschiedenis van 078

De oudste gedateerde toekenning onder 078 is van 25 april 1997 (BT NEDERLAND N.V.), de jongste van 14 september 2026 (3Webapps B.V.). De drukste periode was 1995–1999 met 76 toegekende blokken. 169 van de 259 blokken tellen 1.000 nummers; de andere blokgroottes zijn 10.000 (51×), 2.000 (12×), 3.000 (6×), 9.000 (5×) en 4.000 (4×). 1 blokken staan niet op "toegekend": 1 in afkoeling. Een blok in afkoeling is teruggegeven en mag pas na de wachttijd opnieuw worden uitgegeven; een geblokkeerd blok is door ACM buiten gebruik gesteld.

De reekshouders onder 078 zijn gevestigd in 6 verschillende plaatsen; de meeste zetels staan in Rotterdam (8), Utrecht (7), Amsterdam (5) en 's-Gravenhage (4). De zetel van een aanbieder zegt niets over waar de nummers worden gebruikt — de regio is Dordrecht.

Alle blokken onder 078

De 150 laagste van 259 blokken in het register, oplopend op bloknummer, met reekshouder, zetel, toekenningsdatum en status. Zoek de eerste zes of zeven cijfers van een nummer op om te zien in welk blok het valt.

VanTotNummersReekshouderZetelToegekendStatus
078200000007820009991.000Solcon Internetdiensten B.V.Dronten8-7-2003toegekend
078200100007820019991.000Enreach B.V.Almere29-9-2016toegekend
078200200007820029991.000A1 Internet B.V.Heerenveen9-9-2020toegekend
078200300007820039991.000Enreach B.V.Almere11-5-2017toegekend
078200400007820049991.000Qonnecta B.V.Rosmalen12-6-2017toegekend
078200500007820059991.000Destiny White Label Services B.V.Heerlen21-7-2017toegekend
078200600007820069991.000Destiny White Label Services B.V.Heerlen22-9-2017toegekend
078200700007820079991.000Cambrium B.V.Almere22-9-2017toegekend
078200800007820089991.000VoIP Fabric B.V.De Meern16-10-2023toegekend
078200900007820099991.000Destiny White Label Services B.V.Heerlen26-1-2018toegekend
0782010000078201999910.000Orange Business Netherlands B.V.Amsterdam8-10-2007toegekend
078202000007820209991.000SpeakUp B.V.Enschede25-6-2008toegekend
0782021000078203099910.000Digihero B.V.Rotterdam15-3-2023toegekend
078203100007820319991.000———in afkoeling (tot 4-2-2027)
078203200007820329991.000Rinkel B.V.Rotterdam29-5-2015toegekend
078203300007820339991.000Qooqie N.V.Capelle Aan Den Ijssel30-7-2013toegekend
078203400007820349991.000Kwebbl B.V.Amsterdam23-8-2013toegekend
078203500007820359991.000Voip4all B.V.Zwolle20-9-2013toegekend
078203600007820369991.000Zetacom B.V.Zoetermeer23-10-2013toegekend
078203700007820379991.000Sewan Nederland B.V.Son En Breugel11-12-2020toegekend
078203800007820389991.000Q-Fast Telecom B.V.De Meern11-10-2024toegekend
078203900007820399991.000Massxess B.V.Purmerend19-2-2014toegekend
078204000007820409991.000Destiny White Label Services B.V.Heerlen25-5-2012toegekend
078204100007820419991.000Raffel Internet B.V.Breda7-4-2014toegekend
078204200007820429991.000SOLLIE.COMM B.V.Dedemsvaart30-4-2014toegekend
078204300007820439991.000Kwebbl B.V.Amsterdam28-9-2017toegekend
078204400007820449991.000Destiny White Label Services B.V.Heerlen26-1-2018toegekend
078204500007820459991.000Businesscom B.V.Veghel23-12-2024toegekend
078204700007820479991.000Smart FutureUtrecht28-11-2014toegekend
078204800007820489991.000Enreach B.V.Almere6-1-2015toegekend
078204900007820499991.000Voys Partners B.V.Groningen9-2-2015toegekend
078205000007820509991.000Destiny B.V.Sint-Oedenrode9-3-2023toegekend
078205100007820519991.000Destiny B.V.Sint-Oedenrode9-3-2023toegekend
078205200007820529991.000WeCloudit Group B.V.Beverwijk10-3-2015toegekend
078205300007820539991.000ipBT B.V.Haren Gn24-4-2015toegekend
078205400007820549991.000Businesscom B.V.Veghel26-6-2015toegekend
078205500007820559991.000voizXL B.V.Vianen UT15-10-2015toegekend
078205600007820569991.000Telnyx Ireland LtdDublin D02 Pd3918-2-2021toegekend
078205700007820579991.000Weritech B.V.Eindhoven24-2-2016toegekend
078205800007820589991.000Enreach B.V.Almere17-9-2024toegekend
078205900007820599991.000A3BC B.V.Posterholt2-8-2016toegekend
0782060000078206999910.000Vodafone Libertel B.V.Maastricht10-9-2012toegekend
0782070000078207999910.000Odido Netherlands B.V.'s-Gravenhage13-9-2023toegekend
078208000007820809991.000CM.COM Netherlands B.V.Breda30-1-2020toegekend
078208100007820819991.000NXTcom Nederland B.V.Oss20-5-2019toegekend
078208200007820829991.000Routit B.V.Ede GLD28-3-2019toegekend
078208300007820839991.000Routit B.V.Ede GLD13-2-2020toegekend
078208400007820849991.00010Telecom B.V.Emmen8-5-2020toegekend
078208500007820859991.000Sona Business B.V.Rotterdam13-5-2020toegekend
078208600007820869991.000Qonnected B.V.Hardenberg29-6-2020toegekend
078208700007820879991.000JSR IT B.V.Best2-10-2020toegekend
078208800007820889991.000Steam-connect Partner Services B.V.Beverwijk16-11-2020toegekend
078208900007820899991.000TriNed B.V.'s-Hertogenbosch21-10-2022toegekend
0782100000078210999910.000Gamma Communications Nederland B.V.Amstelveen22-2-2022toegekend
0782110000078211999910.000VoipGrow B.V.'s-Gravenhage8-8-2024toegekend
078220000007822009991.000Sewan Nederland B.V.Son En Breugel7-1-2013toegekend
078220100007822019991.000Ziggo B.V.Utrecht20-3-2014toegekend
078220200007822029991.000Belgacom International Carrier Services S.A./N.V.Brussel23-8-2016toegekend
078220300007822039991.000KeenSystems V.o.f.Gemert6-7-2018toegekend
078220400007822049991.000MachCloud B.V.Schiphol13-11-2018toegekend
078220500007822059991.000Dstny Global Services NL B.V.Capelle A/d Ijssel3-4-2019toegekend
078220600007822069991.000Fiber Services B.V.Almere2-3-2026toegekend
078220700007822079991.000X2Com B.V.Rosmalen22-10-2021toegekend
078220800007822089991.000Routit B.V.Ede GLD19-4-2022toegekend
078220900007822099991.000Routit B.V.Ede GLD19-4-2022toegekend
078221000007822109991.000Gamma Communications Nederland B.V.Amstelveen10-1-2013toegekend
078221100007822119991.000Omnia Connect B.V.Leusden17-5-2018toegekend
0782600000078260999910.000Vodafone Libertel B.V.Maastricht10-8-2010toegekend
078300000007830009991.000Telio Netherlands B.V.Purmerend19-5-2009toegekend
078300100007830099999.000Telio Netherlands B.V.Purmerend7-12-2012toegekend
078302000007830209991.000Digihero B.V.Rotterdam22-10-2009toegekend
078302100007830219991.000Routit B.V.Ede GLD3-7-2018toegekend
078302200007830229991.000Routit B.V.Ede GLD3-7-2018toegekend
078303000007830309991.000Routit B.V.Ede GLD28-9-2011toegekend
078303100007830319991.000Routit B.V.Ede GLD12-7-2012toegekend
078303200007830329991.000Routit B.V.Ede GLD12-7-2012toegekend
078303300007830339991.000Routit B.V.Ede GLD12-7-2012toegekend
078303400007830349991.000Routit B.V.Ede GLD12-7-2012toegekend
078303500007830359991.000Routit B.V.Ede GLD12-7-2012toegekend
078303600007830369991.000Routit B.V.Ede GLD12-7-2012toegekend
078303700007830379991.000Routit B.V.Ede GLD12-7-2012toegekend
078303800007830389991.000Routit B.V.Ede GLD12-7-2012toegekend
078303900007830399991.000Routit B.V.Ede GLD12-7-2012toegekend
0783040000078304999910.000Digihero B.V.Rotterdam11-4-2019toegekend
078306000007830609991.000MTel B.V.Rotterdam31-3-2011toegekend
0783150000078315999910.000Globalcall B.V.Breda1-2-2006toegekend
078333300007833339991.000Gamma Communications Nederland B.V.Amstelveen12-11-2024toegekend
078360400007836049991.000Vodafone Libertel B.V.Maastricht21-9-2010toegekend
078369000007836909991.000MaxiTEL Telecom B.V.Alphen Aan Den Rijn3-1-2013toegekend
078369100007836919991.000MaxiTEL Telecom B.V.Alphen Aan Den Rijn2-8-2023toegekend
078400000007840009991.000Pretium B.V.Haarlem23-2-2009toegekend
078410000007841009991.000Redworks B.V.Maastricht3-9-2010toegekend
078440000007844009991.000CLOUDOE B.V.'s-Hertogenbosch31-3-2017toegekend
078440100007844019991.000Ipronto Communications B.V.Rotterdam5-3-2026toegekend
078444400007844449991.000Next Telecom B.V.Utrecht3-6-2016toegekend
078555500007855559991.0003Webapps B.V.'s-Gravenhage14-9-2026toegekend
078565600007856569991.000MKB VoiceBreda2-10-2014toegekend
078606000007860609991.000Windhoos ComputersRijswijk ZH19-5-2017toegekend
078610000007861079998.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
078610900007861099991.000Routit B.V.Ede GLD24-5-2023toegekend
078611100007861129992.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
078611400007861159992.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
078611700007861199993.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
0786120000078612999910.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
0786130000078613999910.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
0786140000078614999910.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
0786150000078615999910.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
0786160000078616999910.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
0786170000078617999910.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
0786180000078618999910.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
0786190000078619999910.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
0786200000078620999910.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
078621000007862169997.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
078621900007862199991.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
078622000007862229993.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
078622400007862299996.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
078623000007862319992.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
078623300007862339991.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
078625000007862519992.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
078625200007862529991.000Vodafone Libertel B.V.Utrecht7-6-2023toegekend
078625300007862599997.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
078629000007862939994.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
078629500007862969992.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
078629900007862999991.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
078630000007863009991.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
078630100007863019991.000Vodafone Libertel B.V.Utrecht7-6-2023toegekend
078630200007863029991.000Vodafone Libertel B.V.Utrecht7-6-2023toegekend
078630300007863039991.000Odido Netherlands B.V.'s-Gravenhage11-5-2023toegekend
078630400007863049991.000Odido Netherlands B.V.'s-Gravenhage11-5-2023toegekend
078630500007863079993.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
078630800007863089991.000Odido Netherlands B.V.'s-Gravenhage11-5-2023toegekend
078630900007863099991.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
0786310000078631999910.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
0786320000078632999910.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
0786330000078633999910.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
078635000007863569997.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
078639000007863939994.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
078639400007863949991.000Odido Netherlands B.V.'s-Gravenhage11-5-2023toegekend
078639500007863959991.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
078639600007863969991.000Vodafone Libertel B.V.Utrecht7-6-2023toegekend
078639700007863979991.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
078639800007863989991.000Vodafone Libertel B.V.Utrecht7-6-2023toegekend
078639900007863999991.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
078641000007864189999.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
078641900007864199991.000Routit B.V.Ede GLD24-5-2023toegekend
0786420000078642999910.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
078643400007864349991.000Dialoga Servicios Interactiovios S.A.Bilbao19-1-2016toegekend
078644000007864439994.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
078644500007864469992.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
078644700007864479991.000Vodafone Libertel B.V.Utrecht7-6-2023toegekend

Bron: ACM-register (nummerregister), bijgewerkt bij elke import.

Andere netnummers in Zuid-Holland

Zuid-Holland telt 16 kentallen. Naar aantal blokken staat 078 op plaats 4 in de provincie; het dichtst in omvang komt 0181 (Spijkenisse (Nissewaard)) met 256 blokken en 86 aanbieders.

NetnummerPlaatsBlokkenAanbiedersToegekende nummers
010Rotterdam8661123,2 mln
070Den Haag6301052 mln
071Leiden35194978.000
0181Spijkenisse (Nissewaard)25686481.000
0172Alphen aan den Rijn25387413.000
0174Naaldwijk (Westland)24487372.000
0180Ridderkerk en Barendrecht24189464.000
0182Gouda24192460.000
0252Hillegom en Lisse22785357.000
015Delft22396638.000
079Zoetermeer20293600.000
0183Gorinchem18786352.000
0184Sliedrecht15785275.000
0187Middelharnis (Goeree-Overflakkee)15583232.000
0186Oud-Beijerland (Hoeksche Waard)13982259.000

Wat bezoekers checken en melden over 078-nummers

Eigen gegevens van deze site sinds 3 september 2026: nummers die bezoekers in de zoekbalk typten (meestal na een gemiste oproep) en de gepubliceerde beoordelingen en meldingen. Een zoekopdracht is geen telefoontje.

39zoekopdrachten
39verschillende nummers
39verschillende bezoekers

Netnummer 078 staat daarmee op plaats 33 van de 140 netnummers waarvan hier nummers zijn opgezocht.

Nog geen gepubliceerde meldingen voor deze reeks.

Check een 078-nummer

Gebeld door een 078-nummer: wat kunt u doen?

Een onbekend nummer kan een echte beller of een oplichter zijn. Twijfelt u:

  1. Hang op als de beller om bankgegevens, codes of geld vraagt

    Een bank of overheidsinstantie vraagt nooit telefonisch om uw inloggegevens of pincode en laat u nooit geld overboeken. Vertrouwt u het niet, zoek dan zelf het nummer van de organisatie op en bel terug. Oplichters kunnen elk nummer op uw scherm laten verschijnen.

    Rijksoverheid: wat kan ik doen bij een nep-telefoontje (spoofing)?

  2. Meld een poging tot oplichting bij de Fraudehelpdesk

    Het meldformulier is dag en nacht beschikbaar; telefonisch via 088 786 7372. Meldingen helpen om anderen te waarschuwen.

    Fraudehelpdesk: fraude melden

  3. Ongevraagd verkoopgesprek? Zeg dat u niet meer gebeld wilt worden

    Sinds 1 juli 2021 mag een bedrijf u alleen bellen als u klant bent, maximaal 3 jaar geleden klant was of toestemming gaf. U kunt altijd zeggen: ‘ik wil dat u mij niet meer belt’. Belt het bedrijf toch, meld het dan bij ACM ConsuWijzer.

    ACM ConsuWijzer: telemarketing – wanneer mag een bedrijf u bellen?

Een nummerreeks vertelt wáár of bij welke aanbieder een nummer is uitgegeven, niet wie er belt: reeksdata zijn geen persoonsgegevens. Meer lezen: Wie heeft mij gebeld? en de complete kentallengids.

Veelgestelde vragen over netnummer 078

Waar is netnummer 078?

078 is het netnummer van Dordrecht in Zuid-Holland. Het netnummergebied is ongeveer 236 km² groot.

Welke gemeenten vallen onder netnummer 078?

Geheel of grotendeels: Dordrecht, Zwijndrecht, Hendrik-Ido-Ambacht, Papendrecht en Alblasserdam. Deels: Hoeksche Waard en Ridderkerk. Dit volgt uit de netnummerkaart van de ACM en de gemeentegrenzen van het CBS (2025).

Hoe is een 078-nummer opgebouwd?

Een vast nummer telt tien cijfers: 078 gevolgd door een abonneenummer van 7 cijfers dat begint met 2 tot en met 8. Vanuit het buitenland belt u +31 78 en het abonneenummer.

Welke aanbieder zit achter 078-nummers?

Het ACM-register telt onder 078 259 nummerblokken bij 93 aanbieders. De grootste reekshouder is KPN B.V met 45,2% van de toegekende nummers; de jongste toekenning is van 14 september 2026. Door nummerbehoud kan een los nummer bij een andere provider actief zijn.

Welke netnummers grenzen aan 078?

Het gebied van 078 grenst aan de netnummers 0168, 0180, 0183, 0184 en 0186.

Hoe vaak worden 078-nummers gecheckt?

Op deze site zijn 39 verschillende 078-nummers 39 keer opgezocht door 39 bezoekers. Daarmee staat 078 op plaats 33 van 140 netnummers.

Wat doe ik als een 078-nummer mij probeert op te lichten?

Hang op en geef nooit bankgegevens, codes of geld via de telefoon. Meld de poging bij de Fraudehelpdesk (088 786 7372 of het online formulier). Bent u geld kwijt, bel dan direct uw bank en doe aangifte bij de politie.