Netnummer 0180 – Ridderkerk en Barendrecht

Het netnummer 0180 hoort bij Ridderkerk en Barendrecht (Zuid-Holland). Het ACM-register telt 241 nummerblokken onder dit kental met samen 464.000 toegekende nummers, verdeeld over 89 aanbieders — daarmee staat 0180 op plaats 37 van 141 kentallen naar aantal blokken en op plaats 33 naar aantal reekshouders, goed voor 0,75% van alle toegekende Nederlandse vaste nummers. De grootste reekshouder is KPN B.V. met 86 blokken (51,3% van de toegekende nummers), voor het eerst toegekend op 2 december 1999; samen met Ziggo Services en Odido houdt de top drie 59% van de capaciteit. Een gesprek vanaf dit kental komt normaal gesproken van een vaste lijn uit de regio Ridderkerk en Barendrecht — al bewijst het scherm dat nooit: nummers kunnen gespooft zijn.

Bron: ACM-register, stand 23-10-2026

Netnummer 0180 in het kort

Netnummergebied
Ridderkerk en Barendrecht
Provincie
Zuid-Holland
Gemeenten (geheel of grotendeels)
Zuidplas, Ridderkerk, Barendrecht, Krimpen aan den IJssel
Deels in dit gebied
Krimpenerwaard, Waddinxveen, Hendrik-Ido-Ambacht
Oppervlakte (land)
ca. 140 km²
Opbouw van een nummer
0180 + abonneenummer van 6 cijfers (10 cijfers)
Abonneenummer begint met
2 t/m 8 (nooit 0, 1 of 9)
Vanuit het buitenland
+31 180 + abonneenummer
In het ACM-register
241 blokken, 89 aanbieders
Jongste toekenning
14 september 2026 (3Webapps)
Aangrenzende netnummers
010, 0182, 0184, 0186, 078, 079

Bronnen: ACM, overzicht netnummergebieden en nummerregister; Nummerplan telefoon- en ISDN-diensten (art. 2 en 4); CBS/PDOK 2025 (provincies en gemeenten, berekend uit de overlap met het netnummergebied).

Kaart van het netnummergebied 0180 (Ridderkerk en Barendrecht) met de aangrenzende netnummers
Blauw: het netnummergebied 0180; grijze cijfers: aangrenzende netnummers; stippellijnen: provinciegrenzen. Grenzen: ACM, overzicht netnummergebieden; provincies en gemeenten: CBS/PDOK 2025 (CC BY 4.0). De ACM-kaart is op circa 10 meter nauwkeurig en niet bedoeld voor juridische procedures.
241blokken in het register
89aanbieders met toekenningen
464.000toegekende nummers
1997–2026toekenningen van–tot

De aanbieders achter 0180-nummers

KPN B.V. domineert het kental 0180 met 51,3% van de toegekende nummers; de overige 88 aanbieders delen de rest. 20 van de 40 getoonde aanbieders houden precies één blok onder 0180 — meestal een blok van 1.000 nummers. De langste aanwezigheid heeft BT (eerste blok 25-4-1997); de jongste toekenning ging naar 3Webapps op 14-9-2026. 9 aanbieders kregen in de afgelopen twee jaar nog een blok onder 0180. Het register noemt de reekshouder; losse nummers kunnen door nummerbehoud bij een andere provider actief zijn.

AanbiederZetelBlokkenNummersAandeelEerste blokLaatste blok
KPN B.V.Rotterdam86238.00051,3%2-12-199918-1-2023
Ziggo Services B.V.Utrecht220.0004,3%10-11-200422-2-2012
Odido Netherlands B.V.'s-Gravenhage1616.0003,4%29-5-202013-9-2023
Routit B.V.Ede GLD1112.0002,6%28-9-201120-4-2021
Gamma Communications Nederland B.V.Amstelveen312.0002,6%10-1-201312-11-2024
BT NEDERLAND N.V.Amsterdam211.0002,4%25-4-199717-9-1997
Esprit Telecom B.V.Utrecht110.0002,2%18-7-200818-7-2008
Infopact Netwerkdiensten B.V.Rotterdam110.0002,2%3-12-20073-12-2007
Ziggo Zakelijk Services B.V.Utrecht110.0002,2%13-5-200313-5-2003
Ziggo B.V.Utrecht99.0001,9%28-3-20026-1-2017
DELTA Fiber Nederland B.V.Schiedam29.0001,9%17-11-202017-11-2020
Enreach B.V.Almere77.0001,5%2-12-200819-11-2024
Vodafone Libertel B.V.Maastricht77.0001,5%17-4-200922-3-2021
Verizon Nederland B.V.Amsterdam55.0001,1%4-7-20054-7-2005
Canal+ Luxembourg S.a.r.l.Luxembourg44.0000,9%10-12-202010-12-2020
Destiny White Label Services B.V.Heerlen33.0000,6%25-5-201224-7-2019
Digihero B.V.Rotterdam33.0000,6%22-10-200915-3-2023
Businesscom B.V.Veghel22.0000,4%26-6-201523-12-2024
Colt Technology Services B.V.Amsterdam-Duivendrecht22.0000,4%21-3-20066-12-2022
Destiny B.V.Sint-Oedenrode22.0000,4%9-3-20239-3-2023
Kwebbl B.V.Amsterdam22.0000,4%23-8-201328-9-2017
Sewan Nederland B.V.Son En Breugel22.0000,4%7-1-201311-12-2020
X2Com B.V.Rosmalen22.0000,4%2-6-201022-10-2021
10Telecom B.V.Emmen11.0000,2%8-5-20208-5-2020
3Webapps B.V.'s-Gravenhage11.0000,2%14-9-202614-9-2026
A1 Internet B.V.Heerenveen11.0000,2%9-9-20209-9-2020
A3BC B.V.Posterholt11.0000,2%2-8-20162-8-2016
Belgacom International Carrier Services S.A./N.V.Brussel11.0000,2%23-8-201623-8-2016
BlackGATE B.V.'s-Gravenhage11.0000,2%29-5-202429-5-2024
CLOUDOE B.V.'s-Hertogenbosch11.0000,2%31-3-201731-3-2017
CM.COM Netherlands B.V.Breda11.0000,2%30-1-202030-1-2020
COOLWAVE COMMUNICATIONS LtdDublin11.0000,2%9-4-20209-4-2020
Cambrium B.V.Almere11.0000,2%22-9-201722-9-2017
Dialoga Servicios Interactiovios S.A.Bilbao11.0000,2%19-1-201619-1-2016
Dstny Global Services NL B.V.Capelle A/d Ijssel11.0000,2%3-4-20193-4-2019
EXA Infrastructure Netherlands B.V.Schiphol-Rijk11.0000,2%24-9-200724-9-2007
Eurofiber Nederland B.V.Maarssen11.0000,2%27-10-202127-10-2021
Fiber Services B.V.Almere11.0000,2%2-3-20262-3-2026
Ipronto Communications B.V.Rotterdam11.0000,2%5-3-20265-3-2026
JSR IT B.V.Best11.0000,2%2-10-20202-10-2020

De 40 grootste van 89 aanbieders met toekenningen onder dit kental, gesorteerd op toegekende nummers.

Toekenningsgeschiedenis van 0180

De oudste gedateerde toekenning onder 0180 is van 25 april 1997 (BT NEDERLAND N.V.), de jongste van 14 september 2026 (3Webapps B.V.). De drukste periode was 2020–2024 met 56 toegekende blokken. 212 van de 241 blokken tellen 1.000 nummers; de andere blokgroottes zijn 10.000 (19×), 8.000 (3×), 9.000 (2×), 2.000 (1×) en 3.000 (1×). Elk blok onder dit kental is in het register aan een aanbieder toegekend.

De reekshouders onder 0180 zijn gevestigd in 6 verschillende plaatsen; de meeste zetels staan in Rotterdam (7), Utrecht (6), Amsterdam (5) en 's-Gravenhage (4). De zetel van een aanbieder zegt niets over waar de nummers worden gebruikt — de regio is Ridderkerk en Barendrecht.

Alle blokken onder 0180

De 150 laagste van 241 blokken in het register, oplopend op bloknummer, met reekshouder, zetel, toekenningsdatum en status. Zoek de eerste zes of zeven cijfers van een nummer op om te zien in welk blok het valt.

VanTotNummersReekshouderZetelToegekendStatus
018020000001802009991.000SpeakUp B.V.Enschede25-6-2008toegekend
018020100001802019991.000Rinkel B.V.Rotterdam29-5-2015toegekend
018020200001802029991.000Qooqie N.V.Capelle Aan Den Ijssel30-7-2013toegekend
018020300001802039991.000Kwebbl B.V.Amsterdam23-8-2013toegekend
018020400001802049991.000Zetacom B.V.Zoetermeer23-10-2013toegekend
018020500001802059991.000Sewan Nederland B.V.Son En Breugel11-12-2020toegekend
018020600001802069991.000Vodafone Libertel B.V.Maastricht2-1-2014toegekend
018020700001802079991.000Q-Fast Telecom B.V.De Meern11-10-2024toegekend
018020800001802089991.000Massxess B.V.Purmerend19-2-2014toegekend
018020900001802099991.000Vodafone Libertel B.V.Maastricht29-4-2014toegekend
0180210000018021999910.000Gamma Communications Nederland B.V.Amstelveen22-2-2022toegekend
018022000001802209991.000CLOUDOE B.V.'s-Hertogenbosch31-3-2017toegekend
018022100001802229992.000Routit B.V.Ede GLD12-3-2014toegekend
018022300001802239991.000SOLLIE.COMM B.V.Dedemsvaart30-4-2014toegekend
018022400001802249991.000Kwebbl B.V.Amsterdam28-9-2017toegekend
018022500001802259991.000Destiny White Label Services B.V.Heerlen22-9-2017toegekend
018022600001802269991.000Voiped Wholesale B.V.Assen27-2-2024toegekend
018022700001802279991.000Cambrium B.V.Almere22-9-2017toegekend
018022800001802289991.000Smart FutureUtrecht28-11-2014toegekend
018022900001802299991.000Enreach B.V.Almere6-1-2015toegekend
018023000001802309991.000Destiny B.V.Sint-Oedenrode9-3-2023toegekend
018023100001802319991.000WeCloudit Group B.V.Beverwijk10-3-2015toegekend
018023200001802329991.000ipBT B.V.Haren Gn24-4-2015toegekend
018023300001802339991.000Businesscom B.V.Veghel26-6-2015toegekend
018023400001802349991.000Voys Partners B.V.Groningen13-8-2015toegekend
018023500001802359991.000Odido Netherlands B.V.'s-Gravenhage13-9-2023toegekend
018023600001802369991.000Telnyx Ireland LtdDublin D02 Pd3918-2-2021toegekend
018023700001802379991.000Weritech B.V.Eindhoven24-2-2016toegekend
018023800001802389991.000Enreach B.V.Almere17-9-2024toegekend
018023900001802399991.000Routit B.V.Ede GLD30-5-2016toegekend
018024000001802409991.000Routit B.V.Ede GLD30-5-2016toegekend
018024100001802419991.000A3BC B.V.Posterholt2-8-2016toegekend
018024200001802429991.000Belgacom International Carrier Services S.A./N.V.Brussel23-8-2016toegekend
018024300001802439991.000Ziggo B.V.Utrecht6-1-2017toegekend
018024400001802449991.000Ziggo B.V.Utrecht6-1-2017toegekend
018024500001802459991.000Enreach B.V.Almere19-1-2017toegekend
018024600001802469991.000Windhoos ComputersRijswijk ZH16-2-2017toegekend
018024700001802479991.000A1 Internet B.V.Heerenveen9-9-2020toegekend
018024800001802489991.000Qonnecta B.V.Rosmalen12-6-2017toegekend
018024900001802499991.000VoIPStarr B.V.Rijswijk ZH30-6-2022toegekend
018025000001802509991.000JSR IT B.V.Best2-10-2020toegekend
018025100001802519991.000Steam-connect Partner Services B.V.Beverwijk16-11-2020toegekend
018025200001802529991.000Twilio Ireland Ltd.Dublin23-4-2025toegekend
018025300001802539991.000TriNed B.V.'s-Hertogenbosch21-10-2022toegekend
018025400001802549991.000VoipGrow B.V.'s-Gravenhage8-8-2024toegekend
0180300000018030999910.000Esprit Telecom B.V.Utrecht18-7-2008toegekend
0180310000018031999910.000KPN B.V.Rotterdam2-12-1999toegekend
018032000001803209991.000KPN B.V.Rotterdam2-12-1999toegekend
018032100001803219991.000KPN B.V.Rotterdam2-12-1999toegekend
018032200001803229991.000KPN B.V.Rotterdam2-12-1999toegekend
018032300001803239991.000KPN B.V.Rotterdam7-1-2000toegekend
018032400001803249991.000KPN B.V.Rotterdam7-1-2000toegekend
018032500001803259991.000KPN B.V.Rotterdam7-1-2000toegekend
018032600001803269991.000KPN B.V.Rotterdam7-1-2000toegekend
018032700001803279991.000KPN B.V.Rotterdam7-1-2000toegekend
018032800001803289991.000KPN B.V.Rotterdam7-1-2000toegekend
018032900001803299991.000KPN B.V.Rotterdam7-1-2000toegekend
018033000001803309991.000KPN B.V.Rotterdam2-12-1999toegekend
018033100001803319991.000KPN B.V.Rotterdam2-12-1999toegekend
018033200001803329991.000KPN B.V.Rotterdam7-1-2000toegekend
018033300001803339991.000KPN B.V.Rotterdam7-1-2000toegekend
018033400001803349991.000KPN B.V.Rotterdam7-1-2000toegekend
018033500001803359991.000Routit B.V.Ede GLD13-10-2017toegekend
018033600001803369991.000Routit B.V.Ede GLD13-10-2017toegekend
018033700001803379991.000Raffel Internet B.V.Breda1-12-2017toegekend
018033800001803389991.000Enreach B.V.Almere22-11-2017toegekend
018033900001803399991.000Businesscom B.V.Veghel23-12-2024toegekend
0180390000018039999910.000KPN B.V.Rotterdam2-12-1999toegekend
0180410000018041999910.000KPN B.V.Rotterdam2-12-1999toegekend
0180420000018042999910.000KPN B.V.Rotterdam2-12-1999toegekend
0180430000018043999910.000KPN B.V.Rotterdam2-12-1999toegekend
018044000001804409991.000KPN B.V.Rotterdam2-12-1999toegekend
018044100001804419991.000KPN B.V.Rotterdam2-12-1999toegekend
018044200001804429991.000KPN B.V.Rotterdam7-1-2000toegekend
018044300001804439991.000KPN B.V.Rotterdam7-1-2000toegekend
018044400001804449991.000KPN B.V.Rotterdam7-1-2000toegekend
018044500001804459991.000KPN B.V.Rotterdam2-12-1999toegekend
018044600001804469991.000KPN B.V.Rotterdam2-12-1999toegekend
018044700001804479991.000MachCloud B.V.Schiphol13-11-2018toegekend
018044800001804489991.000Dstny Global Services NL B.V.Capelle A/d Ijssel3-4-2019toegekend
018044900001804499991.000NXTcom Nederland B.V.Oss20-5-2019toegekend
018045000001804509991.000KPN B.V.Rotterdam2-12-1999toegekend
018045100001804519991.000KPN B.V.Rotterdam2-12-1999toegekend
018045200001804529991.000KPN B.V.Rotterdam2-12-1999toegekend
018045300001804539991.000KPN B.V.Rotterdam7-1-2000toegekend
018045400001804549991.000KPN B.V.Rotterdam7-1-2000toegekend
018045500001804559991.000KPN B.V.Rotterdam2-12-1999toegekend
018045600001804569991.000Dialoga Servicios Interactiovios S.A.Bilbao19-1-2016toegekend
018045700001804579991.000KPN B.V.Rotterdam2-12-1999toegekend
018045900001804599991.000Destiny White Label Services B.V.Heerlen24-7-2019toegekend
0180460000018046999910.000KPN B.V.Rotterdam2-12-1999toegekend
018047000001804709991.000KPN B.V.Rotterdam2-12-1999toegekend
018047100001804719991.000KPN B.V.Rotterdam7-1-2000toegekend
018047200001804729991.000KPN B.V.Rotterdam7-1-2000toegekend
018047300001804739991.000Routit B.V.Ede GLD29-8-2019toegekend
018047400001804749991.000Routit B.V.Ede GLD29-8-2019toegekend
018047500001804759991.000Fiber Services B.V.Almere2-3-2026toegekend
018047600001804769991.000CM.COM Netherlands B.V.Breda30-1-2020toegekend
018047700001804779991.000X2Com B.V.Rosmalen22-10-2021toegekend
018048000001804889999.000KPN B.V.Rotterdam2-12-1999toegekend
018048900001804899991.000Orange Business Netherlands B.V.Amsterdam6-11-2024toegekend
018049000001804979998.000KPN B.V.Rotterdam2-12-1999toegekend
018049900001804999991.000KPN B.V.Rotterdam2-12-1999toegekend
0180510000018051999910.000KPN B.V.Rotterdam2-12-1999toegekend
018052000001805289999.000KPN B.V.Rotterdam2-12-1999toegekend
018053000001805309991.000KPN B.V.Rotterdam2-12-1999toegekend
018053100001805319991.000KPN B.V.Rotterdam7-1-2000toegekend
018053200001805329991.000KPN B.V.Rotterdam7-1-2000toegekend
018054000001805409991.000KPN B.V.Rotterdam2-12-1999toegekend
018054500001805459991.000KPN B.V.Rotterdam2-12-1999toegekend
018054600001805469991.000KPN B.V.Rotterdam7-1-2000toegekend
018054700001805479991.000KPN B.V.Rotterdam7-1-2000toegekend
018054800001805489991.000KPN B.V.Rotterdam2-12-1999toegekend
0180550000018055999910.000KPN B.V.Rotterdam2-12-1999toegekend
018056000001805609991.000Ipronto Communications B.V.Rotterdam5-3-2026toegekend
018056400001805649991.00010Telecom B.V.Emmen8-5-2020toegekend
018056500001805659991.000MKB VoiceBreda2-10-2014toegekend
018058000001805809991.000KPN B.V.Rotterdam2-12-1999toegekend
018058100001805819991.000KPN B.V.Rotterdam7-1-2000toegekend
018058500001805859991.000KPN B.V.Rotterdam7-1-2000toegekend
018058600001805869991.000KPN B.V.Rotterdam2-12-1999toegekend
018059000001805979998.000KPN B.V.Rotterdam2-12-1999toegekend
018059900001805999991.000KPN B.V.Rotterdam2-12-1999toegekend
0180610000018061999910.000KPN B.V.Rotterdam2-12-1999toegekend
0180620000018062999910.000KPN B.V.Rotterdam2-12-1999toegekend
018063000001806359996.000KPN B.V.Rotterdam2-12-1999toegekend
018063700001806399993.000KPN B.V.Rotterdam2-12-1999toegekend
0180640000018064999910.000KPN B.V.Rotterdam2-12-1999toegekend
018065000001806509991.000voizXL B.V.Vianen UT23-3-2018toegekend
018065100001806519991.000Routit B.V.Ede GLD20-4-2021toegekend
018065200001806529991.000Routit B.V.Ede GLD20-4-2021toegekend
018065300001806539991.000Routit B.V.Ede GLD20-4-2021toegekend
018065400001806549991.000KPN B.V.Rotterdam7-1-2000toegekend
018065500001806559991.000KPN B.V.Rotterdam2-12-1999toegekend
018065600001806569991.000KPN B.V.Rotterdam2-12-1999toegekend
018065700001806579991.000KPN B.V.Rotterdam7-1-2000toegekend
0180660000018066999910.000KPN B.V.Rotterdam2-12-1999toegekend
018067300001806739991.000KPN B.V.Rotterdam2-12-1999toegekend
018067900001806799991.000KPN B.V.Rotterdam2-12-1999toegekend
018068000001806809991.000KPN B.V.Rotterdam7-1-2000toegekend
018068100001806819991.000KPN B.V.Rotterdam2-12-1999toegekend
018068200001806829991.000KPN B.V.Rotterdam2-12-1999toegekend
018068300001806839991.000KPN B.V.Rotterdam2-12-1999toegekend
018068400001806849991.000KPN B.V.Rotterdam7-3-2000toegekend
018068700001806879991.000KPN B.V.Rotterdam2-12-1999toegekend
018068800001806889991.000KPN B.V.Rotterdam2-12-1999toegekend
018068900001806899991.000KPN B.V.Rotterdam7-1-2000toegekend
018069000001806939994.000KPN B.V.Rotterdam2-12-1999toegekend
018069500001806999995.000KPN B.V.Rotterdam2-12-1999toegekend
018070000001807009991.000BT NEDERLAND N.V.Amsterdam17-9-1997toegekend

Bron: ACM-register (nummerregister), bijgewerkt bij elke import.

Andere netnummers in Zuid-Holland

Zuid-Holland telt 16 kentallen. Naar aantal blokken staat 0180 op plaats 8 in de provincie; het dichtst in omvang komt 0182 (Gouda) met 241 blokken en 92 aanbieders.

NetnummerPlaatsBlokkenAanbiedersToegekende nummers
010Rotterdam8661123,2 mln
070Den Haag6301052 mln
071Leiden35194978.000
078Dordrecht25993854.000
0181Spijkenisse (Nissewaard)25686481.000
0172Alphen aan den Rijn25387413.000
0174Naaldwijk (Westland)24487372.000
0182Gouda24192460.000
0252Hillegom en Lisse22785357.000
015Delft22396638.000
079Zoetermeer20293600.000
0183Gorinchem18786352.000
0184Sliedrecht15785275.000
0187Middelharnis (Goeree-Overflakkee)15583232.000
0186Oud-Beijerland (Hoeksche Waard)13982259.000

Wat bezoekers checken en melden over 0180-nummers

Eigen gegevens van deze site sinds 3 september 2026: nummers die bezoekers in de zoekbalk typten (meestal na een gemiste oproep) en de gepubliceerde beoordelingen en meldingen. Een zoekopdracht is geen telefoontje.

27zoekopdrachten
25verschillende nummers
26verschillende bezoekers

Netnummer 0180 staat daarmee op plaats 43 van de 140 netnummers waarvan hier nummers zijn opgezocht.

Beoordelingen en meldingen

1 gepubliceerde beoordeling: telemarketing 1. Percentages tonen we vanaf 5 beoordelingen.

Nog geen gepubliceerde meldingen voor deze reeks.

Check een 0180-nummer

Gebeld door een 0180-nummer: wat kunt u doen?

Bezoekers noemen nummers uit deze reeks vooral telemarketing. Zo handelt u:

  1. Ongevraagd verkoopgesprek? Zeg dat u niet meer gebeld wilt worden

    Sinds 1 juli 2021 mag een bedrijf u alleen bellen als u klant bent, maximaal 3 jaar geleden klant was of toestemming gaf. U kunt altijd zeggen: ‘ik wil dat u mij niet meer belt’. Belt het bedrijf toch, meld het dan bij ACM ConsuWijzer.

    ACM ConsuWijzer: telemarketing – wanneer mag een bedrijf u bellen?

  2. Hang op als de beller om bankgegevens, codes of geld vraagt

    Een bank of overheidsinstantie vraagt nooit telefonisch om uw inloggegevens of pincode en laat u nooit geld overboeken. Vertrouwt u het niet, zoek dan zelf het nummer van de organisatie op en bel terug. Oplichters kunnen elk nummer op uw scherm laten verschijnen.

    Rijksoverheid: wat kan ik doen bij een nep-telefoontje (spoofing)?

Een nummerreeks vertelt wáár of bij welke aanbieder een nummer is uitgegeven, niet wie er belt: reeksdata zijn geen persoonsgegevens. Meer lezen: Wie heeft mij gebeld? en de complete kentallengids.

Veelgestelde vragen over netnummer 0180

Waar is netnummer 0180?

0180 is het netnummer van Ridderkerk en Barendrecht in Zuid-Holland. Het netnummergebied is ongeveer 140 km² groot.

Welke gemeenten vallen onder netnummer 0180?

Geheel of grotendeels: Zuidplas, Ridderkerk, Barendrecht en Krimpen aan den IJssel. Deels: Krimpenerwaard, Waddinxveen en Hendrik-Ido-Ambacht. Dit volgt uit de netnummerkaart van de ACM en de gemeentegrenzen van het CBS (2025).

Hoe is een 0180-nummer opgebouwd?

Een vast nummer telt tien cijfers: 0180 gevolgd door een abonneenummer van 6 cijfers dat begint met 2 tot en met 8. Vanuit het buitenland belt u +31 180 en het abonneenummer.

Welke aanbieder zit achter 0180-nummers?

Het ACM-register telt onder 0180 241 nummerblokken bij 89 aanbieders. De grootste reekshouder is KPN B.V met 51,3% van de toegekende nummers; de jongste toekenning is van 14 september 2026. Door nummerbehoud kan een los nummer bij een andere provider actief zijn.

Welke netnummers grenzen aan 0180?

Het gebied van 0180 grenst aan de netnummers 010, 0182, 0184, 0186, 078 en 079.

Hoe vaak worden 0180-nummers gecheckt?

Op deze site zijn 25 verschillende 0180-nummers 27 keer opgezocht door 26 bezoekers. Daarmee staat 0180 op plaats 43 van 140 netnummers. Er zijn 1 beoordelingen gepubliceerd.

Wat doe ik als een 0180-nummer mij probeert op te lichten?

Hang op en geef nooit bankgegevens, codes of geld via de telefoon. Meld de poging bij de Fraudehelpdesk (088 786 7372 of het online formulier). Bent u geld kwijt, bel dan direct uw bank en doe aangifte bij de politie.