Netnummer 070 – Den Haag

Het netnummer 070 hoort bij Den Haag (Zuid-Holland). Het ACM-register telt 630 nummerblokken onder dit kental met samen 2 mln toegekende nummers, verdeeld over 105 aanbieders — daarmee staat 070 op plaats 4 van 141 kentallen naar aantal blokken en op plaats 3 naar aantal reekshouders, goed voor 3,28% van alle toegekende Nederlandse vaste nummers. De grootste reekshouder is KPN B.V. met 226 blokken (49,4% van de toegekende nummers), voor het eerst toegekend op 28 augustus 1997; samen met Odido en Ziggo houdt de top drie 67,4% van de capaciteit. Een gesprek vanaf dit kental komt normaal gesproken van een vaste lijn uit de regio Den Haag — al bewijst het scherm dat nooit: nummers kunnen gespooft zijn.

070 hoort bij Den Haag en de omliggende gemeenten Rijswijk, Leidschendam-Voorburg en Wassenaar. Als zetel van regering en ministeries kent het kental een opvallend aandeel overheids- en zakelijke aansluitingen, en het is een van de zes tweecijferige stadskentallen die de hernummering van 1995 onveranderd doorkwamen.

Oplichters die zich voordoen als 'de overheid' of 'de Belastingdienst' gebruiken graag een 070-nummer als afzender. Officiële instanties bellen zelden onaangekondigd om gegevens of betalingen; bel terug via het nummer op de officiële website.

Bron: ACM-register, stand 24-10-2026

Netnummer 070 in het kort

Netnummergebied
Den Haag
Provincie
Zuid-Holland
Gemeenten (geheel of grotendeels)
's-Gravenhage, Wassenaar, Leidschendam-Voorburg, Rijswijk (ZH.)
Deels in dit gebied
Katwijk
Oppervlakte (land)
ca. 170 km²
Opbouw van een nummer
070 + abonneenummer van 7 cijfers (10 cijfers)
Abonneenummer begint met
2 t/m 8 (nooit 0, 1 of 9)
Vanuit het buitenland
+31 70 + abonneenummer
In het ACM-register
630 blokken, 105 aanbieders
Jongste toekenning
14 september 2026 (3Webapps)
Aangrenzende netnummers
015, 0174, 071, 079

Bronnen: ACM, overzicht netnummergebieden en nummerregister; Nummerplan telefoon- en ISDN-diensten (art. 2 en 4); CBS/PDOK 2025 (provincies en gemeenten, berekend uit de overlap met het netnummergebied).

Kaart van het netnummergebied 070 (Den Haag) met de aangrenzende netnummers
Blauw: het netnummergebied 070; grijze cijfers: aangrenzende netnummers; stippellijnen: provinciegrenzen. Grenzen: ACM, overzicht netnummergebieden; provincies en gemeenten: CBS/PDOK 2025 (CC BY 4.0). De ACM-kaart is op circa 10 meter nauwkeurig en niet bedoeld voor juridische procedures.
630blokken in het register
105aanbieders met toekenningen
2 mlntoegekende nummers
1997–2026toekenningen van–tot

De aanbieders achter 070-nummers

KPN B.V. domineert het kental 070 met 49,4% van de toegekende nummers; de overige 104 aanbieders delen de rest. 16 van de 40 getoonde aanbieders houden precies één blok onder 070 — meestal een blok van 1.000 nummers. De langste aanwezigheid heeft BT (eerste blok 25-4-1997); de jongste toekenning ging naar 3Webapps op 14-9-2026. 12 aanbieders kregen in de afgelopen twee jaar nog een blok onder 070. Het register noemt de reekshouder; losse nummers kunnen door nummerbehoud bij een andere provider actief zijn.

AanbiederZetelBlokkenNummersAandeelEerste blokLaatste blok
KPN B.V.Rotterdam2261 mln49,4%28-8-199722-6-2023
Odido Netherlands B.V.'s-Gravenhage87195.0009,6%29-5-202013-9-2023
Ziggo B.V.Utrecht27171.0008,4%10-4-199831-3-2023
Colt Technology Services B.V.Amsterdam-Duivendrecht3764.0003,1%28-12-19988-6-2023
Vodafone Libertel B.V.Utrecht3157.0002,8%13-11-20087-6-2023
Enreach B.V.Almere2442.0002,1%2-12-200819-11-2024
Routit B.V.Ede GLD2037.0001,8%28-9-201122-4-2026
BT NEDERLAND N.V.Amsterdam1230.0001,5%25-4-19973-5-2023
Ziggo Zakelijk Services B.V.Utrecht330.0001,5%13-5-200329-5-2009
Verizon Nederland B.V.Amsterdam1423.0001,1%8-9-199731-3-2023
Gamma Communications Nederland B.V.Amstelveen422.0001,1%10-1-201312-11-2024
Digihero B.V.Rotterdam321.0001%22-10-200915-3-2023
Ziggo Services B.V.Utrecht220.0001%2-11-20058-9-2017
Voxbone S.A.Rotterdam413.0000,6%5-3-20079-2-2023
Canal+ Luxembourg S.a.r.l.Luxembourg312.0000,6%10-12-202010-12-2020
Qupra B.V.Amsterdam1111.0000,5%19-12-20196-4-2022
Belgacom International Carrier Services S.A./N.V.Brussel211.0000,5%23-8-201620-1-2021
onecentral B.V.Hoofddorp211.0000,5%2-9-20111-2-2023
4tele.com B.V.Zevenbergen110.0000,5%4-2-20104-2-2010
COOLWAVE COMMUNICATIONS LtdDublin110.0000,5%9-4-20209-4-2020
Citymesh B.V.Lelystad110.0000,5%19-11-202519-11-2025
DELTA Fiber Nederland B.V.Schiedam110.0000,5%17-11-202017-11-2020
EXA Infrastructure Netherlands B.V.Schiphol-Rijk110.0000,5%3-4-20063-4-2006
Esprit Telecom B.V.Utrecht110.0000,5%18-7-200818-7-2008
Eurofiber Nederland B.V.Maarssen110.0000,5%27-10-202127-10-2021
Globalcall B.V.Breda110.0000,5%18-3-200518-3-2005
Infopact Netwerkdiensten B.V.Rotterdam110.0000,5%3-12-20073-12-2007
Next Telecom B.V.Utrecht110.0000,5%3-6-20163-6-2016
Orange Business Netherlands B.V.Amsterdam110.0000,5%8-10-20078-10-2007
Scarlet N.V.Lelystad110.0000,5%25-7-200525-7-2005
Teleservice Nederland B.VCapelle Aan Den Ijssel110.0000,5%13-11-201413-11-2014
VoipGrow B.V.'s-Gravenhage110.0000,5%8-8-20248-8-2024
VoipZeker B.V.Sassenheim110.0000,5%27-3-201227-3-2012
Voys Partners B.V.Groningen110.0000,5%31-7-201231-7-2012
Destiny White Label Services B.V.Heerlen77.0000,3%25-5-20127-4-2020
Redworks B.V.Maastricht55.0000,2%31-1-201117-6-2019
Sewan Nederland B.V.Son En Breugel55.0000,2%7-1-201311-7-2025
Steam-connect Partner Services B.V.Beverwijk44.0000,2%16-11-202017-12-2025
SpeakUp B.V.Enschede33.0000,1%25-6-200820-3-2014
X2Com B.V.Rosmalen33.0000,1%2-6-201024-7-2025

De 40 grootste van 105 aanbieders met toekenningen onder dit kental, gesorteerd op toegekende nummers.

Toekenningsgeschiedenis van 070

De oudste gedateerde toekenning onder 070 is van 25 april 1997 (BT NEDERLAND N.V.), de jongste van 14 september 2026 (3Webapps B.V.). De drukste periode was 2020–2024 met 249 toegekende blokken. 407 van de 630 blokken tellen 1.000 nummers; de andere blokgroottes zijn 10.000 (120×), 2.000 (36×), 4.000 (18×), 5.000 (14×) en 3.000 (10×). 1 blokken staan niet op "toegekend": 1 in afkoeling. Een blok in afkoeling is teruggegeven en mag pas na de wachttijd opnieuw worden uitgegeven; een geblokkeerd blok is door ACM buiten gebruik gesteld.

De reekshouders onder 070 zijn gevestigd in 6 verschillende plaatsen; de meeste zetels staan in Rotterdam (9), Utrecht (8), Amsterdam (6) en Almere (5). De zetel van een aanbieder zegt niets over waar de nummers worden gebruikt — de regio is Den Haag.

Alle blokken onder 070

De 150 laagste van 630 blokken in het register, oplopend op bloknummer, met reekshouder, zetel, toekenningsdatum en status. Zoek de eerste zes of zeven cijfers van een nummer op om te zien in welk blok het valt.

VanTotNummersReekshouderZetelToegekendStatus
070200000007020009991.000Solcon Internetdiensten B.V.Dronten8-7-2003toegekend
070200100007020019991.000Destiny White Label Services B.V.Heerlen12-12-2016toegekend
070200200007020029991.000Enreach B.V.Almere19-1-2017toegekend
070200300007020039991.000Tismi B.V.Breukelen UT1-3-2017toegekend
070200400007020049991.000A1 Internet B.V.Heerenveen9-9-2020toegekend
070200500007020059991.000Enreach B.V.Almere11-5-2017toegekend
070200600007020069991.000Qonnecta B.V.Rosmalen12-6-2017toegekend
070200700007020079991.000Destiny White Label Services B.V.Heerlen21-7-2017toegekend
070200800007020089991.000Destiny White Label Services B.V.Heerlen22-9-2017toegekend
070200900007020099991.000Cambrium B.V.Almere22-9-2017toegekend
0702010000070201999910.000Canal+ Luxembourg S.a.r.l.Luxembourg10-12-2020toegekend
070202000007020209991.000KPN B.V.Rotterdam20-1-2021toegekend
070202100007020219991.000KPN B.V.Rotterdam20-1-2021toegekend
070202200007020229991.000KPN B.V.Rotterdam20-1-2021toegekend
070202300007020239991.000KPN B.V.Rotterdam20-1-2021toegekend
070202400007020249991.000KPN B.V.Rotterdam20-1-2021toegekend
070202500007020259991.000KPN B.V.Rotterdam20-1-2021toegekend
070202600007020269991.000KPN B.V.Rotterdam20-1-2021toegekend
070202700007020279991.000KPN B.V.Rotterdam20-1-2021toegekend
070202800007020289991.000KPN B.V.Rotterdam20-1-2021toegekend
070202900007020299991.000KPN B.V.Rotterdam20-1-2021toegekend
0702030000070203999910.000Orange Business Netherlands B.V.Amsterdam8-10-2007toegekend
070204000007020409991.000SpeakUp B.V.Enschede25-6-2008toegekend
070204100007020419991.000ClearTalk Telecom B.V.Leiden8-1-2013toegekend
070204200007020429991.000Rinkel B.V.Rotterdam29-5-2015toegekend
070204300007020439991.000Qooqie N.V.Capelle Aan Den Ijssel30-7-2013toegekend
070204400007020449991.000Kwebbl B.V.Amsterdam23-8-2013toegekend
070204500007020459991.000Zetacom B.V.Zoetermeer23-10-2013toegekend
070204600007020469991.000Raffel Internet B.V.Breda20-12-2013toegekend
070204700007020479991.000Sewan Nederland B.V.Son En Breugel11-12-2020toegekend
070204800007020489991.000Q-Fast Telecom B.V.De Meern11-10-2024toegekend
070204900007020499991.000Massxess B.V.Purmerend19-2-2014toegekend
070205000007020509991.000Routit B.V.Ede GLD28-9-2011toegekend
070205100007020599999.000Routit B.V.Ede GLD13-1-2012toegekend
070206000007020609991.000Digihero B.V.Rotterdam22-10-2009toegekend
0702061000070207099910.000Digihero B.V.Rotterdam15-3-2023toegekend
070207100007020719991.000CM.COM Netherlands B.V.Breda26-3-2020toegekend
070207200007020729991.000Zetacom B.V.Zoetermeer2-4-2020toegekend
070207300007020739991.000Zetacom B.V.Zoetermeer2-4-2020toegekend
070207400007020749991.000Destiny White Label Services B.V.Heerlen7-4-2020toegekend
070207500007020759991.000Destiny White Label Services B.V.Heerlen7-4-2020toegekend
070207600007020769991.00010Telecom B.V.Emmen8-5-2020toegekend
070207700007020779991.000Qonnected B.V.Hardenberg29-6-2020toegekend
070207800007020789991.000JSR IT B.V.Best2-10-2020toegekend
070207900007020799991.000Steam-connect Partner Services B.V.Beverwijk16-11-2020toegekend
070208000007020809991.000Telnyx Ireland LtdDublin D02 Pd3918-2-2021toegekend
070208100007020819991.000SpeakUp B.V.Enschede20-3-2014toegekend
070208200007020829991.000SpeakUp B.V.Enschede20-3-2014toegekend
070208300007020839991.000SOLLIE.COMM B.V.Dedemsvaart30-4-2014toegekend
070208400007020849991.000Kwebbl B.V.Amsterdam28-9-2017toegekend
070208500007020859991.000Bird B.V.Amsterdam15-11-2023toegekend
070208600007020869991.000VoIPStarr B.V.Rijswijk ZH3-5-2022toegekend
070208800007020889991.000Eylo B.V.Helmond14-1-2021toegekend
070208900007020899991.000SpeakIntelligence B.V.Halfweg NH26-11-2014toegekend
070209000007020909991.000MTel B.V.Rotterdam31-3-2011toegekend
070209100007020919991.000Smart FutureUtrecht28-11-2014toegekend
070209200007020929991.000Enreach B.V.Almere6-1-2015toegekend
070209300007020939991.000Voiped Wholesale B.V.Assen9-11-2020toegekend
070209400007020949991.000Destiny B.V.Sint-Oedenrode9-3-2023toegekend
070209500007020959991.000WeCloudit Group B.V.Beverwijk10-3-2015toegekend
070209600007020969991.000voizXL B.V.Vianen UT11-3-2015toegekend
070209700007020979991.000Sona Business B.V.Rotterdam16-3-2015toegekend
070209800007020989991.000ipBT B.V.Haren Gn24-4-2015toegekend
070209900007020999991.000Businesscom B.V.Veghel26-6-2015toegekend
0702100000070210999910.000Ziggo B.V.Utrecht24-10-2006toegekend
0702110000070211999910.000Ziggo B.V.Utrecht23-9-2008toegekend
0702120000070212999910.000Ziggo B.V.Utrecht23-9-2008toegekend
0702130000070213999910.000Ziggo B.V.Utrecht4-8-2009toegekend
0702140000070214999910.000Ziggo B.V.Utrecht4-8-2009toegekend
0702150000070215999910.000Ziggo B.V.Utrecht30-6-2010toegekend
0702160000070216999910.000Ziggo B.V.Utrecht30-6-2010toegekend
070217000007021709991.000Destiny White Label Services B.V.Heerlen25-5-2012toegekend
070217100007021719991.000Destiny White Label Services B.V.Heerlen7-12-2012toegekend
070217200007021729991.000Voip4all B.V.Zwolle20-9-2013toegekend
070217300007021739991.000Weritech B.V.Eindhoven7-7-2015toegekend
070217400007021749991.000CM.COM Netherlands B.V.Breda19-1-2022toegekend
070217500007021759991.000Enreach B.V.Almere5-10-2015toegekend
070217600007021769991.000Enreach B.V.Almere22-3-2016toegekend
070217700007021779991.000Routit B.V.Ede GLD15-4-2016toegekend
070217800007021789991.000Routit B.V.Ede GLD15-4-2016toegekend
070217900007021799991.000Routit B.V.Ede GLD15-4-2016toegekend
0702180000070218999910.000Vodafone Libertel B.V.Maastricht10-9-2012toegekend
0702190000070219999910.000Routit B.V.Ede GLD23-4-2014toegekend
0702200000070220999910.000Ziggo B.V.Utrecht24-10-2006toegekend
0702210000070221999910.000Voys Partners B.V.Groningen31-7-2012toegekend
070222000007022209991.000Connection TelecomZandvoort3-2-2016toegekend
070222100007022219991.000A3BC B.V.Posterholt2-8-2016toegekend
070222200007022229991.000MKB VoiceBreda2-10-2014toegekend
070222300007022239991.000Enreach B.V.Almere22-11-2017toegekend
070222400007022249991.000Businesscom B.V.Veghel23-12-2024toegekend
070222500007022259991.000Omnia Connect B.V.Leusden17-5-2018toegekend
070222600007022269991.000Routit B.V.Ede GLD3-7-2018toegekend
070222700007022279991.000Routit B.V.Ede GLD3-7-2018toegekend
070222800007022289991.000Routit B.V.Ede GLD3-7-2018toegekend
070222900007022299991.000VoIP Fabric B.V.De Meern16-10-2023toegekend
070223000007022309991.000Dstny Global Services NL B.V.Capelle A/d Ijssel27-5-2019toegekend
070223100007022319991.000NXTcom Nederland B.V.Oss20-5-2019toegekend
070223200007022329991.000Fiber Services B.V.Almere2-3-2026toegekend
0702233000070224299910.000Ziggo Services B.V.Utrecht8-9-2017toegekend
070224300007022439991.000Twilio Ireland Ltd.Dublin23-4-2025toegekend
070224400007022449991.000———in afkoeling (tot 4-2-2027)
070224500007022459991.000TriNed B.V.'s-Hertogenbosch21-10-2022toegekend
070224600007022469991.000Routit B.V.Ede GLD27-11-2023toegekend
070224700007022479991.000Routit B.V.Ede GLD22-4-2026toegekend
0702250000070225999910.000Odido Netherlands B.V.'s-Gravenhage13-9-2023toegekend
0702260000070226999910.000Enreach B.V.Almere17-9-2024toegekend
0702270000070227999910.000Belgacom International Carrier Services S.A./N.V.Brussel20-1-2021toegekend
070228000007022809991.000Enreach B.V.Almere14-7-2022toegekend
070228100007022819991.000Enreach B.V.Almere14-7-2022toegekend
070228200007022829991.000Enreach B.V.Almere14-7-2022toegekend
070228300007022839991.000Enreach B.V.Almere14-7-2022toegekend
070228400007022849991.000Enreach B.V.Almere14-7-2022toegekend
070228500007022859991.000Enreach B.V.Almere14-7-2022toegekend
070228600007022869991.000Enreach B.V.Almere14-7-2022toegekend
070228700007022879991.000Enreach B.V.Almere14-7-2022toegekend
070228800007022889991.000Enreach B.V.Almere14-7-2022toegekend
070228900007022899991.000Enreach B.V.Almere14-7-2022toegekend
0702290000070229999910.000VoipGrow B.V.'s-Gravenhage8-8-2024toegekend
070230000007023009991.000Telio Netherlands B.V.Purmerend19-5-2009toegekend
070230100007023019991.000Belgacom International Carrier Services S.A./N.V.Brussel23-8-2016toegekend
070230200007023029991.000RGTN Wholesale Netherlands B.V.Maastricht20-4-2021toegekend
070230300007023039991.000VoIPStarr B.V.Rijswijk ZH6-2-2020toegekend
070230400007023049991.000Routit B.V.Ede GLD11-6-2021toegekend
0702390000070239999910.000Gamma Communications Nederland B.V.Amstelveen22-2-2022toegekend
070240000007024009991.000Gamma Communications Nederland B.V.Amstelveen22-2-2022toegekend
0702500000070250999910.000Ziggo Zakelijk Services B.V.Utrecht29-5-2009toegekend
0702600000070260999910.000Vodafone Libertel B.V.Maastricht10-8-2010toegekend
070261000007026109991.000Destiny B.V.Sint-Oedenrode9-3-2023toegekend
0702620000070262999910.000COOLWAVE COMMUNICATIONS LtdDublin9-4-2020toegekend
070270000007027009991.000Orkutel B.V.Utrecht17-3-2017toegekend
070270100007027019991.000ARYAN-ITAlmere16-8-2022toegekend
070280000007028009991.000Sewan Nederland B.V.Son En Breugel7-1-2013toegekend
070281000007028109991.000Gamma Communications Nederland B.V.Amstelveen10-1-2013toegekend
070290000007029009991.000Vodafone Libertel B.V.Maastricht21-1-2019toegekend
070290100007029019991.000Vodafone Libertel B.V.Maastricht21-1-2019toegekend
070290200007029029991.000Vodafone Libertel B.V.Maastricht21-1-2019toegekend
070290300007029039991.000Vodafone Libertel B.V.Maastricht21-1-2019toegekend
070290400007029049991.000Vodafone Libertel B.V.Maastricht21-1-2019toegekend
070290500007029059991.000Vodafone Libertel B.V.Maastricht21-1-2019toegekend
070290600007029069991.000Vodafone Libertel B.V.Maastricht21-1-2019toegekend
070290700007029079991.000Vodafone Libertel B.V.Maastricht21-1-2019toegekend
070290800007029089991.000Vodafone Libertel B.V.Maastricht21-1-2019toegekend
070290900007029099991.000Vodafone Libertel B.V.Maastricht21-1-2019toegekend
070300000007030059996.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
070300700007030099993.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
0703010000070301999910.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
070302000007030269997.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
070302800007030299992.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
070303000007030309991.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
070304000007030479998.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend

Bron: ACM-register (nummerregister), bijgewerkt bij elke import.

Andere netnummers in Zuid-Holland

Zuid-Holland telt 16 kentallen. Naar aantal blokken staat 070 op plaats 2 in de provincie; het dichtst in omvang komt 010 (Rotterdam) met 866 blokken en 112 aanbieders.

NetnummerPlaatsBlokkenAanbiedersToegekende nummers
010Rotterdam8661123,2 mln
071Leiden35194978.000
078Dordrecht25993854.000
0181Spijkenisse (Nissewaard)25686481.000
0172Alphen aan den Rijn25387413.000
0174Naaldwijk (Westland)24487372.000
0180Ridderkerk en Barendrecht24189464.000
0182Gouda24192460.000
0252Hillegom en Lisse22785357.000
015Delft22396638.000
079Zoetermeer20293600.000
0183Gorinchem18786352.000
0184Sliedrecht15785275.000
0187Middelharnis (Goeree-Overflakkee)15583232.000
0186Oud-Beijerland (Hoeksche Waard)13982259.000

Wat bezoekers checken en melden over 070-nummers

Eigen gegevens van deze site sinds 3 september 2026: nummers die bezoekers in de zoekbalk typten (meestal na een gemiste oproep) en de gepubliceerde beoordelingen en meldingen. Een zoekopdracht is geen telefoontje.

230zoekopdrachten
183verschillende nummers
220verschillende bezoekers

Netnummer 070 staat daarmee op plaats 5 van de 140 netnummers waarvan hier nummers zijn opgezocht.

Per dag van de week

Drukste dag: dinsdag (23% van de zoekopdrachten); in het weekend 3%.

madiwodovrzazo

Per uur (Nederlandse tijd)

Drukste uur: 12–13 uur; tussen 8 en 17 uur 90% van de zoekopdrachten.

06121823

Beoordelingen en meldingen

Oplichting80% (4)
Telemarketing20% (1)
Betrouwbaar0% (0)

1 goedgekeurde melding: incasso (1).

Meest gecheckte en gemelde nummers

NummerBeoordelingenMeldingenBezoekers
070-808 15 37—11
070-207 15 74oplichting 1—4
070-782 14 97oplichting 1—3
070-209 33 28——7
070-207 10 60——6
070-209 33 27——5
070-808 15 36——5
070-808 05 59——4

Gemelde nummers die met 070 beginnen

Nummers met gepubliceerde meldingen van bezoekers.

Check een 070-nummer

Gebeld door een 070-nummer: wat kunt u doen?

Bezoekers hebben nummers uit deze reeks als oplichting gemeld. Zo handelt u:

  1. Hang op als de beller om bankgegevens, codes of geld vraagt

    Een bank of overheidsinstantie vraagt nooit telefonisch om uw inloggegevens of pincode en laat u nooit geld overboeken. Vertrouwt u het niet, zoek dan zelf het nummer van de organisatie op en bel terug. Oplichters kunnen elk nummer op uw scherm laten verschijnen.

    Rijksoverheid: wat kan ik doen bij een nep-telefoontje (spoofing)?

  2. Meld een poging tot oplichting bij de Fraudehelpdesk

    Het meldformulier is dag en nacht beschikbaar; telefonisch via 088 786 7372. Meldingen helpen om anderen te waarschuwen.

    Fraudehelpdesk: fraude melden

  3. Geld kwijt of gegevens gedeeld? Bel direct uw bank en doe aangifte

    Laat uw bank rekening en passen blokkeren. Doe daarna aangifte bij de politie (online met DigiD, of op afspraak via 0900-8844). Bewaar het nummer, het tijdstip en eventuele berichten.

    Politie: aangifte van telefonische oplichting

  4. Ongevraagd verkoopgesprek? Zeg dat u niet meer gebeld wilt worden

    Sinds 1 juli 2021 mag een bedrijf u alleen bellen als u klant bent, maximaal 3 jaar geleden klant was of toestemming gaf. U kunt altijd zeggen: ‘ik wil dat u mij niet meer belt’. Belt het bedrijf toch, meld het dan bij ACM ConsuWijzer.

    ACM ConsuWijzer: telemarketing – wanneer mag een bedrijf u bellen?

Een nummerreeks vertelt wáár of bij welke aanbieder een nummer is uitgegeven, niet wie er belt: reeksdata zijn geen persoonsgegevens. Meer lezen: Wie heeft mij gebeld? en de complete kentallengids.

Veelgestelde vragen over netnummer 070

Waar is netnummer 070?

070 is het netnummer van Den Haag in Zuid-Holland. Het netnummergebied is ongeveer 170 km² groot.

Welke gemeenten vallen onder netnummer 070?

Geheel of grotendeels: 's-Gravenhage, Wassenaar, Leidschendam-Voorburg en Rijswijk (ZH.). Deels: Katwijk. Dit volgt uit de netnummerkaart van de ACM en de gemeentegrenzen van het CBS (2025).

Hoe is een 070-nummer opgebouwd?

Een vast nummer telt tien cijfers: 070 gevolgd door een abonneenummer van 7 cijfers dat begint met 2 tot en met 8. Vanuit het buitenland belt u +31 70 en het abonneenummer.

Welke aanbieder zit achter 070-nummers?

Het ACM-register telt onder 070 630 nummerblokken bij 105 aanbieders. De grootste reekshouder is KPN B.V met 49,4% van de toegekende nummers; de jongste toekenning is van 14 september 2026. Door nummerbehoud kan een los nummer bij een andere provider actief zijn.

Welke netnummers grenzen aan 070?

Het gebied van 070 grenst aan de netnummers 015, 0174, 071 en 079.

Hoe vaak worden 070-nummers gecheckt?

Op deze site zijn 183 verschillende 070-nummers 230 keer opgezocht door 220 bezoekers. Daarmee staat 070 op plaats 5 van 140 netnummers. Er zijn 5 beoordelingen gepubliceerd.

Wat doe ik als een 070-nummer mij probeert op te lichten?

Hang op en geef nooit bankgegevens, codes of geld via de telefoon. Meld de poging bij de Fraudehelpdesk (088 786 7372 of het online formulier). Bent u geld kwijt, bel dan direct uw bank en doe aangifte bij de politie.