Netnummer 015 – Delft

Het netnummer 015 hoort bij Delft (Zuid-Holland). Het ACM-register telt 223 nummerblokken onder dit kental met samen 638.000 toegekende nummers, verdeeld over 96 aanbieders — daarmee staat 015 op plaats 45 van 141 kentallen naar aantal blokken en op plaats 14 naar aantal reekshouders, goed voor 1,03% van alle toegekende Nederlandse vaste nummers. De grootste reekshouder is KPN B.V. met 51 blokken (32,4% van de toegekende nummers), voor het eerst toegekend op 28 augustus 1997; samen met Odido en Vodafone Libertel houdt de top drie 46,7% van de capaciteit. Een gesprek vanaf dit kental komt normaal gesproken van een vaste lijn uit de regio Delft — al bewijst het scherm dat nooit: nummers kunnen gespooft zijn.

015 is Delft en het aangrenzende Pijnacker-Nootdorp en Midden-Delfland. Het kental is klein in oppervlak maar dicht in aansluitingen — de TU Delft en het Delftse kennisbedrijf zorgen voor een hoog aandeel zakelijke blokken.

Bron: ACM-register, stand 23-10-2026

Netnummer 015 in het kort

Netnummergebied
Delft
Provincie
Zuid-Holland
Gemeenten (geheel of grotendeels)
Pijnacker-Nootdorp, Midden-Delfland, Delft
Deels in dit gebied
Rijswijk (ZH.), Zoetermeer
Oppervlakte (land)
ca. 97 km²
Opbouw van een nummer
015 + abonneenummer van 7 cijfers (10 cijfers)
Abonneenummer begint met
2 t/m 8 (nooit 0, 1 of 9)
Vanuit het buitenland
+31 15 + abonneenummer
In het ACM-register
223 blokken, 96 aanbieders
Jongste toekenning
14 september 2026 (3Webapps)
Aangrenzende netnummers
010, 0174, 070, 079

Bronnen: ACM, overzicht netnummergebieden en nummerregister; Nummerplan telefoon- en ISDN-diensten (art. 2 en 4); CBS/PDOK 2025 (provincies en gemeenten, berekend uit de overlap met het netnummergebied).

Kaart van het netnummergebied 015 (Delft) met de aangrenzende netnummers
Blauw: het netnummergebied 015; grijze cijfers: aangrenzende netnummers; stippellijnen: provinciegrenzen. Grenzen: ACM, overzicht netnummergebieden; provincies en gemeenten: CBS/PDOK 2025 (CC BY 4.0). De ACM-kaart is op circa 10 meter nauwkeurig en niet bedoeld voor juridische procedures.
223blokken in het register
96aanbieders met toekenningen
638.000toegekende nummers
1997–2026toekenningen van–tot

De aanbieders achter 015-nummers

Het kental 015 is versnipperd: KPN B.V. leidt met 32,4% van de toegekende nummers, en in totaal houden 96 aanbieders hier blokken. 17 van de 40 getoonde aanbieders houden precies één blok onder 015 — meestal een blok van 1.000 nummers. De langste aanwezigheid heeft BT (eerste blok 25-4-1997); de jongste toekenning ging naar 3Webapps op 14-9-2026. 7 aanbieders kregen in de afgelopen twee jaar nog een blok onder 015. Het register noemt de reekshouder; losse nummers kunnen door nummerbehoud bij een andere provider actief zijn.

AanbiederZetelBlokkenNummersAandeelEerste blokLaatste blok
KPN B.V.Rotterdam51207.00032,4%28-8-199723-1-2023
Odido Netherlands B.V.'s-Gravenhage1652.0008,2%29-5-202013-9-2023
Vodafone Libertel B.V.Utrecht1339.0006,1%13-11-20087-6-2023
Ziggo B.V.Utrecht431.0004,9%10-4-199820-3-2014
BT NEDERLAND N.V.Amsterdam1230.0004,7%25-4-19973-5-2023
Digihero B.V.Rotterdam321.0003,3%22-10-200915-3-2023
Ziggo Zakelijk Services B.V.Utrecht220.0003,1%13-5-200322-6-2009
Enreach B.V.Almere817.0002,7%2-12-200819-11-2024
Telio Netherlands B.V.Purmerend210.0001,6%19-5-20097-12-2012
4tele.com B.V.Zevenbergen110.0001,6%4-2-20104-2-2010
DELTA Fiber Nederland B.V.Schiedam110.0001,6%17-11-202017-11-2020
Esprit Telecom B.V.Utrecht110.0001,6%18-7-200818-7-2008
Globalcall B.V.Breda110.0001,6%1-2-20061-2-2006
Infopact Netwerkdiensten B.V.Rotterdam110.0001,6%3-12-20073-12-2007
Scarlet N.V.Lelystad110.0001,6%25-7-200525-7-2005
Verizon Nederland B.V.Amsterdam110.0001,6%4-7-20054-7-2005
VoipGrow B.V.'s-Gravenhage110.0001,6%8-8-20248-8-2024
VoipZeker B.V.Sassenheim110.0001,6%27-3-201227-3-2012
Voxbone S.A.Elsene110.0001,6%5-3-20075-3-2007
Ziggo Services B.V.Utrecht110.0001,6%2-11-20052-11-2005
SpeakUp B.V.Enschede55.0000,8%25-6-200820-2-2017
Destiny White Label Services B.V.Heerlen44.0000,6%25-5-201231-1-2019
Routit B.V.Ede GLD44.0000,6%28-9-201115-4-2016
Canal+ Luxembourg S.a.r.l.Luxembourg33.0000,5%10-12-202010-12-2020
Gamma Communications Nederland B.V.Amstelveen33.0000,5%10-1-201312-11-2024
Voys Partners B.V.Groningen33.0000,5%25-1-201312-9-2018
Colt Technology Services B.V.Amsterdam-Duivendrecht23.0000,5%6-11-20001-7-2014
Businesscom B.V.Veghel22.0000,3%26-6-201523-12-2024
Destiny B.V.Sint-Oedenrode22.0000,3%9-3-20239-3-2023
Dstny Global Services NL B.V.Capelle A/d Ijssel22.0000,3%3-4-20193-4-2019
Kwebbl B.V.Amsterdam22.0000,3%23-8-201328-9-2017
MaxiTEL Telecom B.V.Alphen Aan Den Rijn22.0000,3%3-1-201317-12-2014
Sewan Nederland B.V.Son En Breugel22.0000,3%7-1-201311-12-2020
X2Com B.V.Rosmalen22.0000,3%2-6-201022-10-2021
10Telecom B.V.Emmen11.0000,2%8-5-20208-5-2020
3Webapps B.V.'s-Gravenhage11.0000,2%14-9-202614-9-2026
A1 Internet B.V.Heerenveen11.0000,2%9-9-20209-9-2020
A3BC B.V.Posterholt11.0000,2%2-8-20162-8-2016
Belgacom International Carrier Services S.A./N.V.Brussel11.0000,2%23-8-201623-8-2016
BlackGATE B.V.'s-Gravenhage11.0000,2%29-5-202429-5-2024

De 40 grootste van 96 aanbieders met toekenningen onder dit kental, gesorteerd op toegekende nummers.

Toekenningsgeschiedenis van 015

De oudste gedateerde toekenning onder 015 is van 25 april 1997 (BT NEDERLAND N.V.), de jongste van 14 september 2026 (3Webapps B.V.). De drukste periode was 2020–2024 met 69 toegekende blokken. 161 van de 223 blokken tellen 1.000 nummers; de andere blokgroottes zijn 10.000 (39×), 2.000 (8×), 3.000 (7×), 4.000 (2×) en 6.000 (2×). 1 blokken staan niet op "toegekend": 1 in afkoeling. Een blok in afkoeling is teruggegeven en mag pas na de wachttijd opnieuw worden uitgegeven; een geblokkeerd blok is door ACM buiten gebruik gesteld.

De reekshouders onder 015 zijn gevestigd in 6 verschillende plaatsen; de meeste zetels staan in Rotterdam (8), Utrecht (7), Amsterdam (5) en 's-Gravenhage (4). De zetel van een aanbieder zegt niets over waar de nummers worden gebruikt — de regio is Delft.

Alle blokken onder 015

De 150 laagste van 223 blokken in het register, oplopend op bloknummer, met reekshouder, zetel, toekenningsdatum en status. Zoek de eerste zes of zeven cijfers van een nummer op om te zien in welk blok het valt.

VanTotNummersReekshouderZetelToegekendStatus
015200000001520009991.000Solcon Internetdiensten B.V.Dronten8-7-2003toegekend
015200100001520019991.000Enreach B.V.Almere29-9-2016toegekend
015200200001520029991.000Voys Partners B.V.Groningen18-1-2017toegekend
015200300001520039991.000SpeakUp B.V.Enschede20-2-2017toegekend
015200400001520049991.000SpeakUp B.V.Enschede20-2-2017toegekend
015200500001520059991.000SpeakUp B.V.Enschede20-2-2017toegekend
015200600001520069991.000A1 Internet B.V.Heerenveen9-9-2020toegekend
015200700001520079991.000Enreach B.V.Almere11-5-2017toegekend
015200800001520089991.000Cambrium B.V.Almere22-9-2017toegekend
015200900001520099991.000VoIPStarr B.V.Rijswijk ZH27-5-2022toegekend
015201000001520109991.000SpeakUp B.V.Enschede25-6-2008toegekend
0152011000015202099910.000Digihero B.V.Rotterdam15-3-2023toegekend
015202100001520219991.000ClearTalk Telecom B.V.Leiden8-1-2013toegekend
015202200001520229991.000———in afkoeling (tot 4-2-2027)
015202300001520239991.000Voys Partners B.V.Groningen25-1-2013toegekend
015202400001520249991.000Rinkel B.V.Rotterdam29-5-2015toegekend
015202500001520259991.000Qooqie N.V.Capelle Aan Den Ijssel30-7-2013toegekend
015202600001520269991.000Kwebbl B.V.Amsterdam23-8-2013toegekend
015202700001520279991.000Voip4all B.V.Zwolle20-9-2013toegekend
015202800001520289991.000Zetacom B.V.Zoetermeer23-10-2013toegekend
015202900001520299991.000Sewan Nederland B.V.Son En Breugel11-12-2020toegekend
015203000001520309991.000Destiny White Label Services B.V.Heerlen25-5-2012toegekend
015203100001520319991.000Q-Fast Telecom B.V.De Meern11-10-2024toegekend
015203200001520329991.000Massxess B.V.Purmerend19-2-2014toegekend
015203300001520339991.000SpeakUp B.V.Enschede20-3-2014toegekend
015203400001520349991.000Raffel Internet B.V.Breda7-4-2014toegekend
015203500001520359991.000SOLLIE.COMM B.V.Dedemsvaart30-4-2014toegekend
015203600001520369991.000Kwebbl B.V.Amsterdam28-9-2017toegekend
015203700001520379991.000Businesscom B.V.Veghel23-12-2024toegekend
015203900001520399991.000Omnia Connect B.V.Leusden17-5-2018toegekend
015204000001520409991.000Destiny B.V.Sint-Oedenrode9-3-2023toegekend
015204100001520419991.000SpeakIntelligence B.V.Halfweg NH26-11-2014toegekend
015204200001520429991.000Smart FutureUtrecht28-11-2014toegekend
015204300001520439991.000Destiny B.V.Sint-Oedenrode9-3-2023toegekend
015204400001520449991.000WeCloudit Group B.V.Beverwijk10-3-2015toegekend
015204500001520459991.000voizXL B.V.Vianen UT11-3-2015toegekend
015204600001520469991.000Sona Business B.V.Rotterdam16-3-2015toegekend
015204700001520479991.000ipBT B.V.Haren Gn24-4-2015toegekend
015204800001520489991.000Businesscom B.V.Veghel26-6-2015toegekend
015204900001520499991.000Destiny White Label Services B.V.Heerlen3-8-2015toegekend
0152050000015205999910.000Vodafone Libertel B.V.Maastricht10-9-2012toegekend
015206000001520609991.000Weritech B.V.Eindhoven24-2-2016toegekend
015206100001520619991.000Routit B.V.Ede GLD15-4-2016toegekend
015206200001520629991.000Routit B.V.Ede GLD15-4-2016toegekend
015206300001520639991.000Routit B.V.Ede GLD15-4-2016toegekend
015206400001520649991.000Enreach B.V.Almere17-9-2024toegekend
015206500001520659991.000A3BC B.V.Posterholt2-8-2016toegekend
015206600001520669991.000Belgacom International Carrier Services S.A./N.V.Brussel23-8-2016toegekend
015206700001520679991.000Voys Partners B.V.Groningen12-9-2018toegekend
015206800001520689991.000MachCloud B.V.Schiphol13-11-2018toegekend
015206900001520699991.000Destiny White Label Services B.V.Heerlen31-1-2019toegekend
015207000001520709991.000JSR IT B.V.Best2-10-2020toegekend
015207100001520719991.000Qonnected B.V.Hardenberg29-6-2020toegekend
015207200001520729991.000Steam-connect Partner Services B.V.Beverwijk16-11-2020toegekend
015207300001520739991.000Eylo B.V.Helmond14-1-2021toegekend
015207400001520749991.000Telnyx Ireland LtdDublin D02 Pd3918-2-2021toegekend
015207500001520759991.000TriNed B.V.'s-Hertogenbosch21-10-2022toegekend
0152120000015212999910.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
0152130000015213999910.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
0152140000015214999910.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
015215000001521559996.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
015215700001521599993.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
0152160000015216999910.000Globalcall B.V.Breda1-2-2006toegekend
015217000001521709991.000X2Com B.V.Rosmalen22-10-2021toegekend
015219000001521929993.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
015219500001521989994.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
0152200000015220999910.000VoipGrow B.V.'s-Gravenhage8-8-2024toegekend
015222000001522209991.000Odido Netherlands B.V.'s-Gravenhage13-9-2023toegekend
015222100001522219991.000Odido Netherlands B.V.'s-Gravenhage13-9-2023toegekend
015222200001522229991.000MKB VoiceBreda2-10-2014toegekend
015222300001522239991.000Odido Netherlands B.V.'s-Gravenhage13-9-2023toegekend
015222400001522249991.000Ipronto Communications B.V.Rotterdam29-6-2021toegekend
015222500001522259991.000Dstny Global Services NL B.V.Capelle A/d Ijssel3-4-2019toegekend
015222700001522279991.000NXTcom Nederland B.V.Oss20-5-2019toegekend
015222800001522289991.000Fiber Services B.V.Almere2-3-2026toegekend
015222900001522299991.000CM.COM Netherlands B.V.Breda30-1-2020toegekend
015240000001524009991.000Gamma Communications Nederland B.V.Amstelveen22-2-2022toegekend
015240100001524019991.000Twilio Ireland Ltd.Dublin23-4-2025toegekend
015240200001524029991.000Orange Business Netherlands B.V.Amsterdam13-1-2022toegekend
015241000001524109991.000Sewan Nederland B.V.Son En Breugel7-1-2013toegekend
015241100001524119991.000Gamma Communications Nederland B.V.Amstelveen10-1-2013toegekend
0152510000015251999910.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
0152560000015256999910.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
0152570000015257999910.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
015260000001526019992.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
015260200001526029991.000Odido Netherlands B.V.'s-Gravenhage11-5-2023toegekend
015260300001526039991.000Vodafone Libertel B.V.Utrecht7-6-2023toegekend
015260400001526049991.000Vodafone Libertel B.V.Utrecht7-6-2023toegekend
015260500001526099995.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
0152610000015261999910.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
0152620000015262999910.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
0152630000015263999910.000Vodafone Libertel B.V.Maastricht10-8-2010toegekend
015264000001526409991.000VoIP Fabric B.V.De Meern16-10-2023toegekend
015268000001526829993.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
015268400001526849991.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
015268800001526889991.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
015269000001526909991.000Vodafone Libertel B.V.Utrecht7-6-2023toegekend
015269100001526929992.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
015269400001526959992.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
015269600001526969991.000Vodafone Libertel B.V.Utrecht7-6-2023toegekend
015269700001526979991.000Vodafone Libertel B.V.Utrecht7-6-2023toegekend
015269800001526989991.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
015270000001527039994.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
015270600001527069991.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
015270800001527089991.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
015271300001527139991.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
015271600001527179992.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
015271800001527189991.000Odido Netherlands B.V.'s-Gravenhage11-5-2023toegekend
015272600001527269991.000Dialoga Servicios Interactiovios S.A.Bilbao19-1-2016toegekend
015273000001527309991.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
015273300001527339991.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
015274200001527429991.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
015274800001527489991.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
015275000001527509991.000BT NEDERLAND N.V.Amsterdam3-5-2023toegekend
015275400001527569993.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
015275700001527579991.000Odido Netherlands B.V.'s-Gravenhage11-5-2023toegekend
015276000001527609991.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
015276300001527639991.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
015278000001527809991.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
015278100001527819991.000BT NEDERLAND N.V.Amsterdam3-5-2023toegekend
015278200001527829991.000BT NEDERLAND N.V.Amsterdam3-5-2023toegekend
015278300001527839991.000BT NEDERLAND N.V.Amsterdam3-5-2023toegekend
015278400001527849991.000BT NEDERLAND N.V.Amsterdam3-5-2023toegekend
015278500001527859991.000BT NEDERLAND N.V.Amsterdam3-5-2023toegekend
015278600001527869991.000BT NEDERLAND N.V.Amsterdam3-5-2023toegekend
015278700001527879991.000BT NEDERLAND N.V.Amsterdam3-5-2023toegekend
015278800001527889991.000BT NEDERLAND N.V.Amsterdam3-5-2023toegekend
015278900001527899991.000BT NEDERLAND N.V.Amsterdam3-5-2023toegekend
015279200001527929991.000Odido Netherlands B.V.'s-Gravenhage11-5-2023toegekend
015279300001527939991.000Odido Netherlands B.V.'s-Gravenhage11-5-2023toegekend
015279400001527949991.000Odido Netherlands B.V.'s-Gravenhage11-5-2023toegekend
015279500001527959991.000Odido Netherlands B.V.'s-Gravenhage11-5-2023toegekend
015279800001527999992.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
015284000001528429993.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
015284300001528439991.000Vodafone Libertel B.V.Utrecht7-6-2023toegekend
015284400001528459992.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
015284700001528479991.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
015285000001528559996.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
015285700001528579991.000Vodafone Libertel B.V.Utrecht7-6-2023toegekend
015285800001528589991.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
015300000001530009991.000Telio Netherlands B.V.Purmerend19-5-2009toegekend
015300100001530099999.000Telio Netherlands B.V.Purmerend7-12-2012toegekend
0153010000015301999910.000Ziggo Zakelijk Services B.V.Utrecht22-6-2009toegekend
015302000001530209991.000Digihero B.V.Rotterdam22-10-2009toegekend
015303000001530309991.000Routit B.V.Ede GLD28-9-2011toegekend
0153040000015304999910.000Digihero B.V.Rotterdam11-4-2019toegekend
015306000001530609991.000MTel B.V.Rotterdam31-3-2011toegekend
015306100001530619991.000Enreach B.V.Almere5-10-2015toegekend
0153100000015310999910.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
015333300001533339991.000Gamma Communications Nederland B.V.Amstelveen12-11-2024toegekend

Bron: ACM-register (nummerregister), bijgewerkt bij elke import.

Andere netnummers in Zuid-Holland

Zuid-Holland telt 16 kentallen. Naar aantal blokken staat 015 op plaats 11 in de provincie; het dichtst in omvang komt 0252 (Hillegom en Lisse) met 227 blokken en 85 aanbieders.

NetnummerPlaatsBlokkenAanbiedersToegekende nummers
010Rotterdam8661123,2 mln
070Den Haag6301052 mln
071Leiden35194978.000
078Dordrecht25993854.000
0181Spijkenisse (Nissewaard)25686481.000
0172Alphen aan den Rijn25387413.000
0174Naaldwijk (Westland)24487372.000
0180Ridderkerk en Barendrecht24189464.000
0182Gouda24192460.000
0252Hillegom en Lisse22785357.000
079Zoetermeer20293600.000
0183Gorinchem18786352.000
0184Sliedrecht15785275.000
0187Middelharnis (Goeree-Overflakkee)15583232.000
0186Oud-Beijerland (Hoeksche Waard)13982259.000

Wat bezoekers checken en melden over 015-nummers

Eigen gegevens van deze site sinds 3 september 2026: nummers die bezoekers in de zoekbalk typten (meestal na een gemiste oproep) en de gepubliceerde beoordelingen en meldingen. Een zoekopdracht is geen telefoontje.

29zoekopdrachten
28verschillende nummers
27verschillende bezoekers

Netnummer 015 staat daarmee op plaats 41 van de 140 netnummers waarvan hier nummers zijn opgezocht.

Beoordelingen en meldingen

1 gepubliceerde beoordeling: oplichting 1. Percentages tonen we vanaf 5 beoordelingen.

Nog geen gepubliceerde meldingen voor deze reeks.

Check een 015-nummer

Gebeld door een 015-nummer: wat kunt u doen?

Bezoekers hebben nummers uit deze reeks als oplichting gemeld. Zo handelt u:

  1. Hang op als de beller om bankgegevens, codes of geld vraagt

    Een bank of overheidsinstantie vraagt nooit telefonisch om uw inloggegevens of pincode en laat u nooit geld overboeken. Vertrouwt u het niet, zoek dan zelf het nummer van de organisatie op en bel terug. Oplichters kunnen elk nummer op uw scherm laten verschijnen.

    Rijksoverheid: wat kan ik doen bij een nep-telefoontje (spoofing)?

  2. Meld een poging tot oplichting bij de Fraudehelpdesk

    Het meldformulier is dag en nacht beschikbaar; telefonisch via 088 786 7372. Meldingen helpen om anderen te waarschuwen.

    Fraudehelpdesk: fraude melden

  3. Geld kwijt of gegevens gedeeld? Bel direct uw bank en doe aangifte

    Laat uw bank rekening en passen blokkeren. Doe daarna aangifte bij de politie (online met DigiD, of op afspraak via 0900-8844). Bewaar het nummer, het tijdstip en eventuele berichten.

    Politie: aangifte van telefonische oplichting

  4. Ongevraagd verkoopgesprek? Zeg dat u niet meer gebeld wilt worden

    Sinds 1 juli 2021 mag een bedrijf u alleen bellen als u klant bent, maximaal 3 jaar geleden klant was of toestemming gaf. U kunt altijd zeggen: ‘ik wil dat u mij niet meer belt’. Belt het bedrijf toch, meld het dan bij ACM ConsuWijzer.

    ACM ConsuWijzer: telemarketing – wanneer mag een bedrijf u bellen?

Een nummerreeks vertelt wáár of bij welke aanbieder een nummer is uitgegeven, niet wie er belt: reeksdata zijn geen persoonsgegevens. Meer lezen: Wie heeft mij gebeld? en de complete kentallengids.

Veelgestelde vragen over netnummer 015

Waar is netnummer 015?

015 is het netnummer van Delft in Zuid-Holland. Het netnummergebied is ongeveer 97 km² groot.

Welke gemeenten vallen onder netnummer 015?

Geheel of grotendeels: Pijnacker-Nootdorp, Midden-Delfland en Delft. Deels: Rijswijk (ZH.) en Zoetermeer. Dit volgt uit de netnummerkaart van de ACM en de gemeentegrenzen van het CBS (2025).

Hoe is een 015-nummer opgebouwd?

Een vast nummer telt tien cijfers: 015 gevolgd door een abonneenummer van 7 cijfers dat begint met 2 tot en met 8. Vanuit het buitenland belt u +31 15 en het abonneenummer.

Welke aanbieder zit achter 015-nummers?

Het ACM-register telt onder 015 223 nummerblokken bij 96 aanbieders. De grootste reekshouder is KPN B.V met 32,4% van de toegekende nummers; de jongste toekenning is van 14 september 2026. Door nummerbehoud kan een los nummer bij een andere provider actief zijn.

Welke netnummers grenzen aan 015?

Het gebied van 015 grenst aan de netnummers 010, 0174, 070 en 079.

Hoe vaak worden 015-nummers gecheckt?

Op deze site zijn 28 verschillende 015-nummers 29 keer opgezocht door 27 bezoekers. Daarmee staat 015 op plaats 41 van 140 netnummers. Er zijn 1 beoordelingen gepubliceerd.

Wat doe ik als een 015-nummer mij probeert op te lichten?

Hang op en geef nooit bankgegevens, codes of geld via de telefoon. Meld de poging bij de Fraudehelpdesk (088 786 7372 of het online formulier). Bent u geld kwijt, bel dan direct uw bank en doe aangifte bij de politie.