Netnummer 0182 – Gouda

Het netnummer 0182 hoort bij Gouda (Zuid-Holland). Het ACM-register telt 241 nummerblokken onder dit kental met samen 460.000 toegekende nummers, verdeeld over 92 aanbieders — daarmee staat 0182 op plaats 37 van 141 kentallen naar aantal blokken en op plaats 27 naar aantal reekshouders, goed voor 0,74% van alle toegekende Nederlandse vaste nummers. De grootste reekshouder is KPN B.V. met 77 blokken (52,4% van de toegekende nummers), voor het eerst toegekend op 2 december 1999; samen met Odido en BT houdt de top drie 58,5% van de capaciteit. Een gesprek vanaf dit kental komt normaal gesproken van een vaste lijn uit de regio Gouda — al bewijst het scherm dat nooit: nummers kunnen gespooft zijn.

Bron: ACM-register, stand 24-10-2026

Netnummer 0182 in het kort

Netnummergebied
Gouda
Provincies
Zuid-Holland, Utrecht
Gemeenten (geheel of grotendeels)
Krimpenerwaard, Waddinxveen, Gouda
Deels in dit gebied
Bodegraven-Reeuwijk, Lopik, Zuidplas
Oppervlakte (land)
ca. 220 km²
Opbouw van een nummer
0182 + abonneenummer van 6 cijfers (10 cijfers)
Abonneenummer begint met
2 t/m 8 (nooit 0, 1 of 9)
Vanuit het buitenland
+31 182 + abonneenummer
In het ACM-register
241 blokken, 92 aanbieders
Jongste toekenning
24 maart 2026 (CM.COM)
Aangrenzende netnummers
0172, 0180, 0184, 0348, 079

Bronnen: ACM, overzicht netnummergebieden en nummerregister; Nummerplan telefoon- en ISDN-diensten (art. 2 en 4); CBS/PDOK 2025 (provincies en gemeenten, berekend uit de overlap met het netnummergebied).

Kaart van het netnummergebied 0182 (Gouda) met de aangrenzende netnummers
Blauw: het netnummergebied 0182; grijze cijfers: aangrenzende netnummers; stippellijnen: provinciegrenzen. Grenzen: ACM, overzicht netnummergebieden; provincies en gemeenten: CBS/PDOK 2025 (CC BY 4.0). De ACM-kaart is op circa 10 meter nauwkeurig en niet bedoeld voor juridische procedures.
241blokken in het register
92aanbieders met toekenningen
460.000toegekende nummers
1997–2026toekenningen van–tot

De aanbieders achter 0182-nummers

KPN B.V. domineert het kental 0182 met 52,4% van de toegekende nummers; de overige 91 aanbieders delen de rest. 18 van de 40 getoonde aanbieders houden precies één blok onder 0182 — meestal een blok van 1.000 nummers. De langste aanwezigheid heeft BT (eerste blok 25-4-1997); de jongste toekenning ging naar CM.COM op 24-3-2026. 9 aanbieders kregen in de afgelopen twee jaar nog een blok onder 0182. Het register noemt de reekshouder; losse nummers kunnen door nummerbehoud bij een andere provider actief zijn.

AanbiederZetelBlokkenNummersAandeelEerste blokLaatste blok
KPN B.V.Rotterdam77241.00052,4%2-12-199918-1-2023
Odido Netherlands B.V.'s-Gravenhage1616.0003,5%29-5-202013-9-2023
BT NEDERLAND N.V.Amsterdam312.0002,6%25-4-19973-5-2023
Gamma Communications Nederland B.V.Amstelveen312.0002,6%10-1-201312-11-2024
Vodafone Libertel B.V.Maastricht1010.0002,2%17-4-200912-1-2026
Ziggo B.V.Utrecht910.0002,2%20-3-200020-3-2014
Esprit Telecom B.V.Utrecht110.0002,2%18-7-200818-7-2008
Infopact Netwerkdiensten B.V.Rotterdam110.0002,2%3-12-20073-12-2007
Ziggo Services B.V.Utrecht110.0002,2%2-11-20052-11-2005
Ziggo Zakelijk Services B.V.Utrecht110.0002,2%13-5-200313-5-2003
Routit B.V.Ede GLD88.0001,7%28-9-20114-2-2022
Enreach B.V.Almere77.0001,5%2-12-200819-11-2024
DELTA Fiber Nederland B.V.Schiedam55.0001,1%5-6-202017-11-2020
Verizon Nederland B.V.Amsterdam55.0001,1%4-7-20054-7-2005
Canal+ Luxembourg S.a.r.l.Luxembourg44.0000,9%10-12-202010-12-2020
Destiny White Label Services B.V.Heerlen44.0000,9%25-5-201216-5-2023
Businesscom B.V.Veghel22.0000,4%26-6-201523-12-2024
CM.COM Netherlands B.V.Breda22.0000,4%30-1-202024-3-2026
Colt Technology Services B.V.Amsterdam-Duivendrecht22.0000,4%6-11-200023-9-2013
Destiny B.V.Sint-Oedenrode22.0000,4%9-3-20239-3-2023
Digihero B.V.Rotterdam22.0000,4%22-10-200911-4-2019
Kwebbl B.V.Amsterdam22.0000,4%23-8-201328-9-2017
MaxiTEL Telecom B.V.Alphen Aan Den Rijn22.0000,4%3-1-20132-8-2023
Sewan Nederland B.V.Son En Breugel22.0000,4%7-1-201311-12-2020
VoIPStarr B.V.Rijswijk ZH22.0000,4%6-2-202028-6-2022
X2Com B.V.Rosmalen22.0000,4%2-6-201022-10-2021
10Telecom B.V.Emmen11.0000,2%8-5-20208-5-2020
4tele.com B.V.Zevenbergen11.0000,2%4-2-20104-2-2010
A1 Internet B.V.Heerenveen11.0000,2%9-9-20209-9-2020
A3BC B.V.Posterholt11.0000,2%2-8-20162-8-2016
Belgacom International Carrier Services S.A./N.V.Brussel11.0000,2%23-8-201623-8-2016
BlackGATE B.V.'s-Gravenhage11.0000,2%29-5-202429-5-2024
CLOUDOE B.V.'s-Hertogenbosch11.0000,2%31-3-201731-3-2017
COOLWAVE COMMUNICATIONS LtdDublin11.0000,2%9-4-20209-4-2020
Cambrium B.V.Almere11.0000,2%22-9-201722-9-2017
ClearTalk Telecom B.V.Leiden11.0000,2%8-1-20138-1-2013
Dialoga Servicios Interactiovios S.A.Bilbao11.0000,2%19-1-201619-1-2016
Dstny Global Services NL B.V.Capelle A/d Ijssel11.0000,2%3-4-20193-4-2019
EXA Infrastructure Netherlands B.V.Schiphol-Rijk11.0000,2%3-4-20063-4-2006
Eurofiber Nederland B.V.Maarssen11.0000,2%27-10-202127-10-2021

De 40 grootste van 92 aanbieders met toekenningen onder dit kental, gesorteerd op toegekende nummers.

Toekenningsgeschiedenis van 0182

De oudste gedateerde toekenning onder 0182 is van 25 april 1997 (BT NEDERLAND N.V.), de jongste van 24 maart 2026 (CM.COM Netherlands B.V.). De drukste periode was 2020–2024 met 61 toegekende blokken. 208 van de 241 blokken tellen 1.000 nummers; de andere blokgroottes zijn 10.000 (18×), 2.000 (4×), 8.000 (4×), 4.000 (3×) en 5.000 (2×). Elk blok onder dit kental is in het register aan een aanbieder toegekend.

De reekshouders onder 0182 zijn gevestigd in 6 verschillende plaatsen; de meeste zetels staan in Rotterdam (7), Utrecht (7), Amsterdam (5) en 's-Gravenhage (3). De zetel van een aanbieder zegt niets over waar de nummers worden gebruikt — de regio is Gouda.

Alle blokken onder 0182

De 150 laagste van 241 blokken in het register, oplopend op bloknummer, met reekshouder, zetel, toekenningsdatum en status. Zoek de eerste zes of zeven cijfers van een nummer op om te zien in welk blok het valt.

VanTotNummersReekshouderZetelToegekendStatus
018220000001822009991.000SpeakUp B.V.Enschede25-6-2008toegekend
018220100001822019991.000ClearTalk Telecom B.V.Leiden8-1-2013toegekend
018220200001822029991.000Ziggo B.V.Utrecht12-6-2013toegekend
018220300001822039991.000Ziggo B.V.Utrecht12-6-2013toegekend
018220400001822049991.000Qooqie N.V.Capelle Aan Den Ijssel30-7-2013toegekend
018220500001822059991.000Kwebbl B.V.Amsterdam23-8-2013toegekend
018220600001822069991.000Zetacom B.V.Zoetermeer23-10-2013toegekend
018220700001822079991.000Sewan Nederland B.V.Son En Breugel11-12-2020toegekend
018220800001822089991.000Vodafone Libertel B.V.Maastricht2-1-2014toegekend
018220900001822099991.000Q-Fast Telecom B.V.De Meern11-10-2024toegekend
0182210000018221999910.000Gamma Communications Nederland B.V.Amstelveen22-2-2022toegekend
018222000001822209991.000Massxess B.V.Purmerend19-2-2014toegekend
018222100001822219991.000SOLLIE.COMM B.V.Dedemsvaart30-4-2014toegekend
018222200001822229991.000Gamma Communications Nederland B.V.Amstelveen12-11-2024toegekend
018222300001822239991.000Vodafone Libertel B.V.Maastricht29-4-2014toegekend
018222400001822249991.000DELTA Fiber Nederland B.V.Schiedam17-11-2020toegekend
018222500001822259991.000DELTA Fiber Nederland B.V.Schiedam17-11-2020toegekend
018222600001822269991.000Raffel Internet B.V.Breda6-5-2014toegekend
018222700001822279991.000Kwebbl B.V.Amsterdam28-9-2017toegekend
018222800001822289991.000Destiny White Label Services B.V.Heerlen8-8-2017toegekend
018222900001822299991.000Voiped Wholesale B.V.Assen27-2-2024toegekend
018223000001822309991.000Cambrium B.V.Almere22-9-2017toegekend
018223100001822319991.000Routit B.V.Ede GLD16-9-2014toegekend
018223200001822329991.000Routit B.V.Ede GLD16-9-2014toegekend
018223300001822339991.000SpeakIntelligence B.V.Halfweg NH26-11-2014toegekend
018223400001822349991.000Smart FutureUtrecht28-11-2014toegekend
018223500001822359991.000Voys Partners B.V.Groningen9-2-2015toegekend
018223600001822369991.000Destiny B.V.Sint-Oedenrode9-3-2023toegekend
018223700001822379991.000WeCloudit Group B.V.Beverwijk10-3-2015toegekend
018223800001822389991.000ipBT B.V.Haren Gn24-4-2015toegekend
018223900001822399991.000Rinkel B.V.Rotterdam12-5-2015toegekend
018224000001822409991.000Weritech B.V.Eindhoven24-2-2016toegekend
018224100001822419991.000Enreach B.V.Almere17-9-2024toegekend
018224200001822429991.000A3BC B.V.Posterholt2-8-2016toegekend
018224300001822439991.000Belgacom International Carrier Services S.A./N.V.Brussel23-8-2016toegekend
018224400001822449991.000Enreach B.V.Almere19-1-2017toegekend
018224500001822459991.000Tismi B.V.Breukelen UT1-3-2017toegekend
018224600001822469991.000A1 Internet B.V.Heerenveen9-9-2020toegekend
018224700001822479991.000Qonnecta B.V.Rosmalen12-6-2017toegekend
018224800001822489991.000VoIPStarr B.V.Rijswijk ZH28-6-2022toegekend
018224900001822499991.000voizXL B.V.Vianen UT23-3-2018toegekend
018225000001822509991.000JSR IT B.V.Best2-10-2020toegekend
018225100001822519991.000Steam-connect Partner Services B.V.Beverwijk16-11-2020toegekend
018225200001822529991.000Telnyx Ireland LtdDublin D02 Pd3918-2-2021toegekend
018225300001822539991.000X2Com B.V.Rosmalen22-10-2021toegekend
018225400001822549991.000Routit B.V.Ede GLD4-2-2022toegekend
018225500001822559991.000TriNed B.V.'s-Hertogenbosch21-10-2022toegekend
018225600001822569991.000Destiny White Label Services B.V.Heerlen16-5-2023toegekend
018225700001822579991.000VoIP Fabric B.V.De Meern16-10-2023toegekend
018225800001822589991.000VoipGrow B.V.'s-Gravenhage8-8-2024toegekend
018225900001822599991.000Vodafone Libertel B.V.Maastricht12-1-2026toegekend
018230000001823009991.000KPN B.V.Rotterdam2-12-1999toegekend
018230100001823019991.000KPN B.V.Rotterdam2-12-1999toegekend
018230200001823029991.000KPN B.V.Rotterdam7-1-2000toegekend
018230300001823039991.000KPN B.V.Rotterdam7-1-2000toegekend
018230400001823049991.000KPN B.V.Rotterdam7-1-2000toegekend
018230500001823059991.000KPN B.V.Rotterdam7-1-2000toegekend
018230600001823069991.000KPN B.V.Rotterdam7-1-2000toegekend
018230700001823079991.000KPN B.V.Rotterdam2-12-1999toegekend
018230800001823089991.000KPN B.V.Rotterdam2-12-1999toegekend
018230900001823099991.000KPN B.V.Rotterdam2-12-1999toegekend
0182320000018232999910.000KPN B.V.Rotterdam2-12-1999toegekend
018233100001823319991.000KPN B.V.Rotterdam2-12-1999toegekend
018233800001823389991.000KPN B.V.Rotterdam2-12-1999toegekend
018234000001823439994.000KPN B.V.Rotterdam2-12-1999toegekend
018234500001823459991.000Vodafone Libertel B.V.Utrecht7-6-2023toegekend
018234600001823499994.000KPN B.V.Rotterdam2-12-1999toegekend
0182350000018235999910.000KPN B.V.Rotterdam2-12-1999toegekend
018236000001823609991.000Businesscom B.V.Veghel26-6-2015toegekend
018236100001823619991.000Vodafone Libertel B.V.Maastricht4-11-2015toegekend
018236200001823629991.000KPN B.V.Rotterdam2-12-1999toegekend
018236300001823639991.000Dialoga Servicios Interactiovios S.A.Bilbao19-1-2016toegekend
018236400001823649991.000Odido Netherlands B.V.'s-Gravenhage13-9-2023toegekend
018236500001823659991.000Businesscom B.V.Veghel23-12-2024toegekend
018236600001823669991.000KPN B.V.Rotterdam7-1-2000toegekend
018236700001823679991.000KPN B.V.Rotterdam2-12-1999toegekend
018236900001823699991.000MachCloud B.V.Schiphol13-11-2018toegekend
0182370000018237999910.000KPN B.V.Rotterdam2-12-1999toegekend
0182380000018238999910.000KPN B.V.Rotterdam2-12-1999toegekend
0182390000018239999910.000KPN B.V.Rotterdam2-12-1999toegekend
018244000001824409991.000CLOUDOE B.V.'s-Hertogenbosch31-3-2017toegekend
018244100001824419991.000Enreach B.V.Almere5-10-2015toegekend
018244200001824429991.000Twilio Ireland Ltd.Dublin23-4-2025toegekend
018244300001824439991.000Dstny Global Services NL B.V.Capelle A/d Ijssel3-4-2019toegekend
018244400001824449991.000Next Telecom B.V.Utrecht3-6-2016toegekend
018244500001824459991.000MaxiTEL Telecom B.V.Alphen Aan Den Rijn2-8-2023toegekend
018244600001824469991.000NXTcom Nederland B.V.Oss20-5-2019toegekend
018244700001824479991.000Destiny White Label Services B.V.Heerlen24-7-2019toegekend
018244800001824489991.000Fiber Services B.V.Almere2-3-2026toegekend
018244900001824499991.000CM.COM Netherlands B.V.Breda30-1-2020toegekend
018250000001825009991.000KPN B.V.Rotterdam7-1-2000toegekend
018250100001825019991.000KPN B.V.Rotterdam2-12-1999toegekend
018250200001825029991.000KPN B.V.Rotterdam2-12-1999toegekend
018250300001825039991.000KPN B.V.Rotterdam2-12-1999toegekend
018250400001825049991.000KPN B.V.Rotterdam7-1-2000toegekend
018250500001825059991.000KPN B.V.Rotterdam7-1-2000toegekend
018250600001825069991.000KPN B.V.Rotterdam7-1-2000toegekend
018250700001825079991.000KPN B.V.Rotterdam7-1-2000toegekend
018250800001825089991.000KPN B.V.Rotterdam2-12-1999toegekend
018250900001825099991.000KPN B.V.Rotterdam2-12-1999toegekend
0182510000018251999910.000KPN B.V.Rotterdam2-12-1999toegekend
0182520000018252999910.000KPN B.V.Rotterdam2-12-1999toegekend
0182530000018253999910.000KPN B.V.Rotterdam2-12-1999toegekend
018254000001825419992.000KPN B.V.Rotterdam2-12-1999toegekend
018254200001825429991.000Odido Netherlands B.V.'s-Gravenhage11-5-2023toegekend
018254300001825439991.000KPN B.V.Rotterdam2-12-1999toegekend
018254400001825449991.000Odido Netherlands B.V.'s-Gravenhage11-5-2023toegekend
018254500001825499995.000KPN B.V.Rotterdam2-12-1999toegekend
018255000001825519992.000KPN B.V.Rotterdam2-12-1999toegekend
018255300001825599997.000KPN B.V.Rotterdam2-12-1999toegekend
018256000001825639994.000KPN B.V.Rotterdam2-12-1999toegekend
018256500001825679993.000KPN B.V.Rotterdam2-12-1999toegekend
018256900001825699991.000KPN B.V.Rotterdam2-12-1999toegekend
018257000001825779998.000KPN B.V.Rotterdam2-12-1999toegekend
018257900001825799991.000KPN B.V.Rotterdam2-12-1999toegekend
0182580000018258999910.000KPN B.V.Rotterdam2-12-1999toegekend
018259000001825979998.000KPN B.V.Rotterdam2-12-1999toegekend
018259900001825999991.000KPN B.V.Rotterdam2-12-1999toegekend
0182600000018260999910.000KPN B.V.Rotterdam2-12-1999toegekend
0182610000018261999910.000KPN B.V.Rotterdam2-12-1999toegekend
018262000001826209991.000KPN B.V.Rotterdam7-1-2000toegekend
018262100001826219991.000KPN B.V.Rotterdam2-12-1999toegekend
018262200001826229991.000KPN B.V.Rotterdam2-12-1999toegekend
018262300001826239991.000KPN B.V.Rotterdam2-12-1999toegekend
018262400001826249991.000KPN B.V.Rotterdam2-12-1999toegekend
018262500001826259991.000KPN B.V.Rotterdam2-12-1999toegekend
018262600001826269991.000KPN B.V.Rotterdam7-1-2000toegekend
018262700001826279991.000DELTA Fiber Nederland B.V.Schiedam5-6-2020toegekend
0182630000018263999910.000KPN B.V.Rotterdam2-12-1999toegekend
018264000001826479998.000KPN B.V.Rotterdam2-12-1999toegekend
018264800001826489991.000Vodafone Libertel B.V.Utrecht7-6-2023toegekend
018264900001826499991.000KPN B.V.Rotterdam2-12-1999toegekend
018267000001826709991.000KPN B.V.Rotterdam2-12-1999toegekend
018267100001826719991.000KPN B.V.Rotterdam7-1-2000toegekend
018267200001826729991.000KPN B.V.Rotterdam7-1-2000toegekend
018267800001826789991.000KPN B.V.Rotterdam2-12-1999toegekend
018267900001826799991.000KPN B.V.Rotterdam2-12-1999toegekend
018268000001826809991.000KPN B.V.Rotterdam2-12-1999toegekend
018268200001826899998.000KPN B.V.Rotterdam2-12-1999toegekend
018269000001826949995.000KPN B.V.Rotterdam2-12-1999toegekend
018269500001826959991.000BT NEDERLAND N.V.Amsterdam3-5-2023toegekend
018269600001826969991.000KPN B.V.Rotterdam2-12-1999toegekend
018269800001826999992.000KPN B.V.Rotterdam2-12-1999toegekend
018270000001827009991.000BT NEDERLAND N.V.Amsterdam17-9-1997toegekend
018270100001827019991.000Solcon Internetdiensten B.V.Dronten8-7-2003toegekend
018270200001827029991.000Odido Netherlands B.V.'s-Gravenhage29-5-2020toegekend
018270300001827039991.000Odido Netherlands B.V.'s-Gravenhage29-5-2020toegekend
018270400001827059992.000Ziggo B.V.Utrecht20-3-2012toegekend
018270600001827069991.000Gamma Communications Nederland B.V.Amstelveen10-1-2013toegekend
018270700001827079991.000Odido Netherlands B.V.'s-Gravenhage29-5-2020toegekend

Bron: ACM-register (nummerregister), bijgewerkt bij elke import.

Andere netnummers in Zuid-Holland

Zuid-Holland telt 16 kentallen. Naar aantal blokken staat 0182 op plaats 8 in de provincie; het dichtst in omvang komt 0180 (Ridderkerk en Barendrecht) met 241 blokken en 89 aanbieders.

NetnummerPlaatsBlokkenAanbiedersToegekende nummers
010Rotterdam8661123,2 mln
070Den Haag6301052 mln
071Leiden35194978.000
078Dordrecht25993854.000
0181Spijkenisse (Nissewaard)25686481.000
0172Alphen aan den Rijn25387413.000
0174Naaldwijk (Westland)24487372.000
0180Ridderkerk en Barendrecht24189464.000
0252Hillegom en Lisse22785357.000
015Delft22396638.000
079Zoetermeer20293600.000
0183Gorinchem18786352.000
0184Sliedrecht15785275.000
0187Middelharnis (Goeree-Overflakkee)15583232.000
0186Oud-Beijerland (Hoeksche Waard)13982259.000

Wat bezoekers checken en melden over 0182-nummers

Eigen gegevens van deze site sinds 3 september 2026: nummers die bezoekers in de zoekbalk typten (meestal na een gemiste oproep) en de gepubliceerde beoordelingen en meldingen. Een zoekopdracht is geen telefoontje.

86zoekopdrachten
49verschillende nummers
84verschillende bezoekers

Netnummer 0182 staat daarmee op plaats 15 van de 140 netnummers waarvan hier nummers zijn opgezocht.

Beoordelingen en meldingen

2 gepubliceerde beoordelingen: oplichting 1, telemarketing 1. Percentages tonen we vanaf 5 beoordelingen.

2 goedgekeurde meldingen: oplichtingspoging (1).

Meest gecheckte en gemelde nummers

NummerBeoordelingenMeldingenBezoekers
0182-82 30 66telemarketing 119
0182-82 30 63oplichting 114
0182-82 30 64——6
0182-82 30 71——6
0182-82 30 62——5
0182-82 30 70——3
0182-82 30 73——3
0182-82 30 74——3

Gemelde nummers die met 0182 beginnen

Nummers met gepubliceerde meldingen van bezoekers.

Check een 0182-nummer

Gebeld door een 0182-nummer: wat kunt u doen?

Bezoekers hebben nummers uit deze reeks als oplichting gemeld. Zo handelt u:

  1. Hang op als de beller om bankgegevens, codes of geld vraagt

    Een bank of overheidsinstantie vraagt nooit telefonisch om uw inloggegevens of pincode en laat u nooit geld overboeken. Vertrouwt u het niet, zoek dan zelf het nummer van de organisatie op en bel terug. Oplichters kunnen elk nummer op uw scherm laten verschijnen.

    Rijksoverheid: wat kan ik doen bij een nep-telefoontje (spoofing)?

  2. Meld een poging tot oplichting bij de Fraudehelpdesk

    Het meldformulier is dag en nacht beschikbaar; telefonisch via 088 786 7372. Meldingen helpen om anderen te waarschuwen.

    Fraudehelpdesk: fraude melden

  3. Geld kwijt of gegevens gedeeld? Bel direct uw bank en doe aangifte

    Laat uw bank rekening en passen blokkeren. Doe daarna aangifte bij de politie (online met DigiD, of op afspraak via 0900-8844). Bewaar het nummer, het tijdstip en eventuele berichten.

    Politie: aangifte van telefonische oplichting

  4. Ongevraagd verkoopgesprek? Zeg dat u niet meer gebeld wilt worden

    Sinds 1 juli 2021 mag een bedrijf u alleen bellen als u klant bent, maximaal 3 jaar geleden klant was of toestemming gaf. U kunt altijd zeggen: ‘ik wil dat u mij niet meer belt’. Belt het bedrijf toch, meld het dan bij ACM ConsuWijzer.

    ACM ConsuWijzer: telemarketing – wanneer mag een bedrijf u bellen?

Een nummerreeks vertelt wáár of bij welke aanbieder een nummer is uitgegeven, niet wie er belt: reeksdata zijn geen persoonsgegevens. Meer lezen: Wie heeft mij gebeld? en de complete kentallengids.

Veelgestelde vragen over netnummer 0182

Waar is netnummer 0182?

0182 is het netnummer van Gouda in de provincies Zuid-Holland en Utrecht. Het netnummergebied is ongeveer 220 km² groot.

Welke gemeenten vallen onder netnummer 0182?

Geheel of grotendeels: Krimpenerwaard, Waddinxveen en Gouda. Deels: Bodegraven-Reeuwijk, Lopik en Zuidplas. Dit volgt uit de netnummerkaart van de ACM en de gemeentegrenzen van het CBS (2025).

Hoe is een 0182-nummer opgebouwd?

Een vast nummer telt tien cijfers: 0182 gevolgd door een abonneenummer van 6 cijfers dat begint met 2 tot en met 8. Vanuit het buitenland belt u +31 182 en het abonneenummer.

Welke aanbieder zit achter 0182-nummers?

Het ACM-register telt onder 0182 241 nummerblokken bij 92 aanbieders. De grootste reekshouder is KPN B.V met 52,4% van de toegekende nummers; de jongste toekenning is van 24 maart 2026. Door nummerbehoud kan een los nummer bij een andere provider actief zijn.

Welke netnummers grenzen aan 0182?

Het gebied van 0182 grenst aan de netnummers 0172, 0180, 0184, 0348 en 079.

Hoe vaak worden 0182-nummers gecheckt?

Op deze site zijn 49 verschillende 0182-nummers 86 keer opgezocht door 84 bezoekers. Daarmee staat 0182 op plaats 15 van 140 netnummers. Er zijn 2 beoordelingen gepubliceerd.

Wat doe ik als een 0182-nummer mij probeert op te lichten?

Hang op en geef nooit bankgegevens, codes of geld via de telefoon. Meld de poging bij de Fraudehelpdesk (088 786 7372 of het online formulier). Bent u geld kwijt, bel dan direct uw bank en doe aangifte bij de politie.