Netnummer 045 – Heerlen (Parkstad)

Het netnummer 045 hoort bij Heerlen (Parkstad) (Limburg). Het ACM-register telt 260 nummerblokken onder dit kental met samen 798.000 toegekende nummers, verdeeld over 94 aanbieders — daarmee staat 045 op plaats 24 van 141 kentallen naar aantal blokken en op plaats 21 naar aantal reekshouders, goed voor 1,28% van alle toegekende Nederlandse vaste nummers. De grootste reekshouder is KPN B.V. met 87 blokken (48,1% van de toegekende nummers), voor het eerst toegekend op 28 augustus 1997; samen met Ziggo en Odido houdt de top drie 58,2% van de capaciteit. Een gesprek vanaf dit kental komt normaal gesproken van een vaste lijn uit de regio Heerlen — al bewijst het scherm dat nooit: nummers kunnen gespooft zijn.

045 is Heerlen en Parkstad Limburg: Kerkrade, Landgraaf, Brunssum en Voerendaal. Het kental ontstond in zijn huidige vorm bij de hernummering van 1995, toen de oude vijfcijferige Parkstad-nummers werden samengevoegd.

Bron: ACM-register, stand 23-10-2026

Netnummer 045 in het kort

Netnummergebied
Heerlen (Parkstad)
Provincie
Limburg
Gemeenten (geheel of grotendeels)
Beekdaelen, Heerlen, Landgraaf, Voerendaal, Kerkrade, Brunssum, Simpelveld
Deels in dit gebied
Valkenburg aan de Geul
Oppervlakte (land)
ca. 203 km²
Opbouw van een nummer
045 + abonneenummer van 7 cijfers (10 cijfers)
Abonneenummer begint met
2 t/m 8 (nooit 0, 1 of 9)
Vanuit het buitenland
+31 45 + abonneenummer
In het ACM-register
260 blokken, 94 aanbieders
Jongste toekenning
14 september 2026 (3Webapps)
Aangrenzende netnummers
043, 046

Bronnen: ACM, overzicht netnummergebieden en nummerregister; Nummerplan telefoon- en ISDN-diensten (art. 2 en 4); CBS/PDOK 2025 (provincies en gemeenten, berekend uit de overlap met het netnummergebied).

Kaart van het netnummergebied 045 (Heerlen (Parkstad)) met de aangrenzende netnummers
Blauw: het netnummergebied 045; grijze cijfers: aangrenzende netnummers; stippellijnen: provinciegrenzen. Grenzen: ACM, overzicht netnummergebieden; provincies en gemeenten: CBS/PDOK 2025 (CC BY 4.0). De ACM-kaart is op circa 10 meter nauwkeurig en niet bedoeld voor juridische procedures.
260blokken in het register
94aanbieders met toekenningen
798.000toegekende nummers
1997–2026toekenningen van–tot

De aanbieders achter 045-nummers

KPN B.V. domineert het kental 045 met 48,1% van de toegekende nummers; de overige 93 aanbieders delen de rest. 14 van de 40 getoonde aanbieders houden precies één blok onder 045 — meestal een blok van 1.000 nummers. De langste aanwezigheid heeft BT (eerste blok 25-4-1997); de jongste toekenning ging naar 3Webapps op 14-9-2026. 9 aanbieders kregen in de afgelopen twee jaar nog een blok onder 045. Het register noemt de reekshouder; losse nummers kunnen door nummerbehoud bij een andere provider actief zijn.

AanbiederZetelBlokkenNummersAandeelEerste blokLaatste blok
KPN B.V.Rotterdam87384.00048,1%28-8-199722-6-2023
Ziggo B.V.Utrecht1441.0005,1%10-4-199820-3-2014
Odido Netherlands B.V.'s-Gravenhage1340.0005%29-5-202013-9-2023
Vodafone Libertel B.V.Maastricht834.0004,3%17-4-200912-1-2026
BT NEDERLAND N.V.Amsterdam523.0002,9%25-4-19973-5-2023
Digihero B.V.Rotterdam321.0002,6%22-10-200915-3-2023
Ziggo Zakelijk Services B.V.Utrecht220.0002,5%7-6-200528-1-2009
Gamma Communications Nederland B.V.Amstelveen312.0001,5%10-1-201312-11-2024
Verizon Nederland B.V.Amsterdam312.0001,5%4-7-200531-3-2023
Telio Netherlands B.V.Purmerend210.0001,3%19-5-20097-12-2012
4tele.com B.V.Zevenbergen110.0001,3%4-2-20104-2-2010
Colt Technology Services B.V.Amsterdam-Duivendrecht110.0001,3%19-8-200219-8-2002
Globalcall B.V.Breda110.0001,3%1-2-20061-2-2006
Infopact Netwerkdiensten B.V.Rotterdam110.0001,3%3-12-20073-12-2007
Orange Business Netherlands B.V.Amsterdam110.0001,3%8-10-20078-10-2007
Scarlet N.V.Lelystad110.0001,3%25-7-200525-7-2005
VoipGrow B.V.'s-Gravenhage110.0001,3%8-8-20248-8-2024
VoipZeker B.V.Sassenheim110.0001,3%27-3-201227-3-2012
Voxbone S.A.Elsene110.0001,3%5-3-20075-3-2007
Canal+ Luxembourg S.a.r.l.Luxembourg88.0001%10-12-202010-12-2020
Enreach B.V.Almere66.0000,8%2-12-200819-11-2024
Routit B.V.Ede GLD55.0000,6%28-9-201117-5-2024
DELTA Fiber Nederland B.V.Schiedam44.0000,5%1-2-20225-7-2023
Destiny White Label Services B.V.Heerlen44.0000,5%25-5-201216-5-2023
Ziggo Services B.V.Utrecht44.0000,5%8-9-20178-9-2017
Esprit Telecom B.V.Utrecht33.0000,4%18-7-200815-3-2011
Businesscom B.V.Veghel22.0000,3%26-6-201523-12-2024
Destiny B.V.Sint-Oedenrode22.0000,3%9-3-20239-3-2023
EXA Infrastructure Netherlands B.V.Schiphol-Rijk22.0000,3%19-4-200619-4-2006
Kwebbl B.V.Amsterdam22.0000,3%23-8-201328-9-2017
MaxiTEL Telecom B.V.Alphen Aan Den Rijn22.0000,3%3-1-20132-8-2023
Sewan Nederland B.V.Son En Breugel22.0000,3%7-1-201311-12-2020
Voys Partners B.V.Groningen22.0000,3%25-1-201318-3-2019
X2Com B.V.Rosmalen22.0000,3%2-6-201022-10-2021
Zetacom B.V.Zoetermeer22.0000,3%23-10-201321-6-2016
10Telecom B.V.Emmen11.0000,1%8-5-20208-5-2020
3Webapps B.V.'s-Gravenhage11.0000,1%14-9-202614-9-2026
A1 Internet B.V.Heerenveen11.0000,1%9-9-20209-9-2020
A3BC B.V.Posterholt11.0000,1%2-8-20162-8-2016
Belgacom International Carrier Services S.A./N.V.Brussel11.0000,1%23-8-201623-8-2016

De 40 grootste van 94 aanbieders met toekenningen onder dit kental, gesorteerd op toegekende nummers.

Toekenningsgeschiedenis van 045

De oudste gedateerde toekenning onder 045 is van 25 april 1997 (BT NEDERLAND N.V.), de jongste van 14 september 2026 (3Webapps B.V.). De drukste periode was 1995–1999 met 86 toegekende blokken. 169 van de 260 blokken tellen 1.000 nummers; de andere blokgroottes zijn 10.000 (43×), 2.000 (13×), 3.000 (10×), 5.000 (7×) en 4.000 (6×). Elk blok onder dit kental is in het register aan een aanbieder toegekend.

De reekshouders onder 045 zijn gevestigd in 6 verschillende plaatsen; de meeste zetels staan in Rotterdam (8), Utrecht (7), Amsterdam (5) en 's-Gravenhage (4). De zetel van een aanbieder zegt niets over waar de nummers worden gebruikt — de regio is Heerlen.

Alle blokken onder 045

De 150 laagste van 260 blokken in het register, oplopend op bloknummer, met reekshouder, zetel, toekenningsdatum en status. Zoek de eerste zes of zeven cijfers van een nummer op om te zien in welk blok het valt.

VanTotNummersReekshouderZetelToegekendStatus
045200000004520009991.000Destiny White Label Services B.V.Heerlen22-9-2017toegekend
045200100004520019991.000Ziggo Services B.V.Utrecht8-9-2017toegekend
045200200004520029991.000Ziggo Services B.V.Utrecht8-9-2017toegekend
045200300004520039991.000Ziggo Services B.V.Utrecht8-9-2017toegekend
045200400004520049991.000Ziggo Services B.V.Utrecht8-9-2017toegekend
045200500004520059991.000Cambrium B.V.Almere22-9-2017toegekend
045200600004520069991.000MaxiTEL Telecom B.V.Alphen Aan Den Rijn2-8-2023toegekend
045200700004520079991.000voizXL B.V.Vianen UT23-3-2018toegekend
045200800004520089991.000Businesscom B.V.Veghel23-12-2024toegekend
045200900004520099991.000Omnia Connect B.V.Leusden17-5-2018toegekend
0452010000045201999910.000Ziggo Zakelijk Services B.V.Utrecht7-6-2005toegekend
0452020000045202999910.000Orange Business Netherlands B.V.Amsterdam8-10-2007toegekend
045203000004520309991.000SpeakUp B.V.Enschede25-6-2008toegekend
045203100004520319991.000Voys Partners B.V.Groningen25-1-2013toegekend
045203200004520329991.000Qooqie N.V.Capelle Aan Den Ijssel30-7-2013toegekend
045203300004520339991.000Kwebbl B.V.Amsterdam23-8-2013toegekend
045203400004520349991.000Voip4all B.V.Zwolle20-9-2013toegekend
045203500004520359991.000Zetacom B.V.Zoetermeer23-10-2013toegekend
045203600004520369991.000Sewan Nederland B.V.Son En Breugel11-12-2020toegekend
045203700004520379991.000Q-Fast Telecom B.V.De Meern11-10-2024toegekend
045203800004520389991.000Massxess B.V.Purmerend19-2-2014toegekend
045203900004520399991.000VoIP Fabric B.V.De Meern16-10-2023toegekend
0452040000045204999910.000Ziggo Zakelijk Services B.V.Utrecht28-1-2009toegekend
0452050000045205999910.000Ziggo B.V.Utrecht9-7-2009toegekend
0452060000045206999910.000Digihero B.V.Rotterdam15-3-2023toegekend
045207000004520709991.000Raffel Internet B.V.Breda7-4-2014toegekend
045207100004520719991.000Esprit Telecom B.V.Utrecht15-3-2011toegekend
045207200004520729991.000SOLLIE.COMM B.V.Dedemsvaart30-4-2014toegekend
045207300004520739991.000Kwebbl B.V.Amsterdam28-9-2017toegekend
045207400004520749991.000ipBT B.V.Haren Gn1-10-2018toegekend
045207500004520759991.000MachCloud B.V.Schiphol13-11-2018toegekend
045207700004520779991.000Smart FutureUtrecht28-11-2014toegekend
045207800004520789991.000Enreach B.V.Almere6-1-2015toegekend
045207900004520799991.000Destiny B.V.Sint-Oedenrode9-3-2023toegekend
045208000004520809991.000Destiny White Label Services B.V.Heerlen25-5-2012toegekend
045208100004520819991.000Destiny White Label Services B.V.Heerlen7-12-2012toegekend
045208200004520829991.000WeCloudit Group B.V.Beverwijk10-3-2015toegekend
045208300004520839991.000Routit B.V.Ede GLD17-6-2015toegekend
045208400004520849991.000Routit B.V.Ede GLD17-6-2015toegekend
045208500004520859991.000Routit B.V.Ede GLD17-6-2015toegekend
045208600004520869991.000Businesscom B.V.Veghel26-6-2015toegekend
045208700004520879991.000Odido Netherlands B.V.'s-Gravenhage13-9-2023toegekend
045208800004520889991.000Odido Netherlands B.V.'s-Gravenhage13-9-2023toegekend
045208900004520899991.000Odido Netherlands B.V.'s-Gravenhage13-9-2023toegekend
045209000004520909991.000Destiny B.V.Sint-Oedenrode9-3-2023toegekend
045209100004520919991.000Telnyx Ireland LtdDublin D02 Pd3918-2-2021toegekend
045209200004520929991.000Weritech B.V.Eindhoven24-2-2016toegekend
045209300004520939991.000Enreach B.V.Almere22-3-2016toegekend
045209400004520949991.000Enreach B.V.Almere17-9-2024toegekend
045209500004520959991.000Zetacom B.V.Zoetermeer21-6-2016toegekend
045209600004520969991.000A3BC B.V.Posterholt2-8-2016toegekend
045209700004520979991.000Belgacom International Carrier Services S.A./N.V.Brussel23-8-2016toegekend
045209800004520989991.000A1 Internet B.V.Heerenveen9-9-2020toegekend
045209900004520999991.000Enreach B.V.Almere11-5-2017toegekend
0452100000045210999910.000Gamma Communications Nederland B.V.Amstelveen22-2-2022toegekend
0452110000045211999910.000Vodafone Libertel B.V.Maastricht10-9-2012toegekend
045212000004521209991.000JSR IT B.V.Best2-10-2020toegekend
045212100004521219991.000Steam-connect Partner Services B.V.Beverwijk16-11-2020toegekend
045212200004521229991.000RGTN Wholesale Netherlands B.V.Maastricht20-4-2021toegekend
045212300004521239991.000X2Com B.V.Rosmalen22-10-2021toegekend
045212400004521249991.000TriNed B.V.'s-Hertogenbosch21-10-2022toegekend
045212500004521259991.000Vodafone Libertel B.V.Maastricht12-1-2026toegekend
045220000004522009991.000Solcon Internetdiensten B.V.Dronten17-4-2009toegekend
045220100004522019991.000Dstny Global Services NL B.V.Capelle A/d Ijssel3-4-2019toegekend
045220300004522039991.000NXTcom Nederland B.V.Oss20-5-2019toegekend
045220400004522049991.000Fiber Services B.V.Almere2-3-2026toegekend
045220500004522059991.000CM.COM Netherlands B.V.Breda30-1-2020toegekend
045220600004522069991.000Twilio Ireland Ltd.Dublin23-4-2025toegekend
045220700004522079991.000DELTA Fiber Nederland B.V.Schiedam1-2-2022toegekend
045230000004523009991.000Sewan Nederland B.V.Son En Breugel7-1-2013toegekend
045230100004523019991.000Rinkel B.V.Rotterdam12-5-2015toegekend
045230200004523029991.000Destiny White Label Services B.V.Heerlen16-5-2023toegekend
045231000004523109991.000Gamma Communications Nederland B.V.Amstelveen10-1-2013toegekend
0452600000045260999910.000Vodafone Libertel B.V.Maastricht10-8-2010toegekend
045261000004526109991.000DELTA Fiber Nederland B.V.Schiedam5-7-2023toegekend
045261100004526119991.000DELTA Fiber Nederland B.V.Schiedam5-7-2023toegekend
045261200004526129991.000DELTA Fiber Nederland B.V.Schiedam5-7-2023toegekend
0452620000045262999910.000VoipGrow B.V.'s-Gravenhage8-8-2024toegekend
045300000004530009991.000Pretium B.V.Haarlem23-2-2009toegekend
045301000004530109991.000Telio Netherlands B.V.Purmerend19-5-2009toegekend
045301100004530199999.000Telio Netherlands B.V.Purmerend7-12-2012toegekend
045302000004530209991.000Digihero B.V.Rotterdam22-10-2009toegekend
045303000004530309991.000Routit B.V.Ede GLD28-9-2011toegekend
0453040000045304999910.000Digihero B.V.Rotterdam11-4-2019toegekend
045306000004530609991.000MTel B.V.Rotterdam31-3-2011toegekend
045369000004536909991.000MaxiTEL Telecom B.V.Alphen Aan Den Rijn3-1-2013toegekend
045372000004537209991.000Vodafone Libertel B.V.Maastricht14-7-2009toegekend
045400000004540049995.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
045400600004540069991.000Vodafone Libertel B.V.Utrecht7-6-2023toegekend
045400700004540099993.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
045404000004540429993.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
045404700004540499993.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
045405100004540559995.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
045405800004540599992.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
045410000004541009991.000Redworks B.V.Maastricht19-4-2010toegekend
045440000004544009991.000CLOUDOE B.V.'s-Hertogenbosch31-3-2017toegekend
045440100004544019991.000Qonnecta B.V.Rosmalen12-6-2017toegekend
045444400004544449991.000Next Telecom B.V.Utrecht3-6-2016toegekend
045510000004551009991.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
045510200004551029991.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
0455110000045511999910.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
045515100004551519991.000MKB VoiceBreda2-10-2014toegekend
0455200000045520999910.000Globalcall B.V.Breda1-2-2006toegekend
0455210000045521999910.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
0455220000045522999910.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
045523000004552369997.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
045523800004552399992.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
045524100004552469996.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
045524800004552499992.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
0455250000045525999910.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
045526200004552629991.000BT NEDERLAND N.V.Amsterdam3-5-2023toegekend
045526300004552639991.000BT NEDERLAND N.V.Amsterdam3-5-2023toegekend
045526400004552649991.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
045526800004552689991.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
0455270000045527999910.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
045528000004552869997.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
0455310000045531999910.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
0455320000045532999910.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
045533000004553359996.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
045533800004553399992.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
045534000004553419992.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
045535000004553579998.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
0455410000045541999910.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
0455420000045542999910.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
045543000004554329993.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
045543500004554399995.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
0455440000045544999910.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
0455450000045545999910.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
0455460000045546999910.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
045547000004554719992.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
045547300004554799997.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
045548700004554879991.000Dialoga Servicios Interactiovios S.A.Bilbao19-1-2016toegekend
045549000004554949995.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
045550000004555009991.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
045550500004555069992.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
045555500004555559991.0003Webapps B.V.'s-Gravenhage14-9-2026toegekend
045555600004555569991.00010Telecom B.V.Emmen8-5-2020toegekend
045560000004556039994.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
045560400004556049991.000Vodafone Libertel B.V.Utrecht7-6-2023toegekend
045560500004556099995.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
045561000004556129993.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
045561500004556179993.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
045561900004556199991.000BT NEDERLAND N.V.Amsterdam3-5-2023toegekend
045562000004556229993.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
045562400004556249991.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
045562600004556269991.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
045562800004556289991.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
0455630000045563999910.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
045564000004556469997.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
045565000004556529993.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend

Bron: ACM-register (nummerregister), bijgewerkt bij elke import.

Andere netnummers in Limburg

Limburg telt 7 kentallen. Naar aantal blokken staat 045 op plaats 3 in de provincie; het dichtst in omvang komt 077 (Venlo) met 254 blokken en 92 aanbieders.

NetnummerPlaatsBlokkenAanbiedersToegekende nummers
043Maastricht29598779.000
0475Roermond27588447.000
077Venlo25492733.000
0495Weert23287312.000
046Sittard-Geleen21193657.000
0478Venray16687238.000

Wat bezoekers checken en melden over 045-nummers

Eigen gegevens van deze site sinds 3 september 2026: nummers die bezoekers in de zoekbalk typten (meestal na een gemiste oproep) en de gepubliceerde beoordelingen en meldingen. Een zoekopdracht is geen telefoontje.

35zoekopdrachten
34verschillende nummers
35verschillende bezoekers

Netnummer 045 staat daarmee op plaats 36 van de 140 netnummers waarvan hier nummers zijn opgezocht.

Nog geen gepubliceerde meldingen voor deze reeks.

Check een 045-nummer

Gebeld door een 045-nummer: wat kunt u doen?

Een onbekend nummer kan een echte beller of een oplichter zijn. Twijfelt u:

  1. Hang op als de beller om bankgegevens, codes of geld vraagt

    Een bank of overheidsinstantie vraagt nooit telefonisch om uw inloggegevens of pincode en laat u nooit geld overboeken. Vertrouwt u het niet, zoek dan zelf het nummer van de organisatie op en bel terug. Oplichters kunnen elk nummer op uw scherm laten verschijnen.

    Rijksoverheid: wat kan ik doen bij een nep-telefoontje (spoofing)?

  2. Meld een poging tot oplichting bij de Fraudehelpdesk

    Het meldformulier is dag en nacht beschikbaar; telefonisch via 088 786 7372. Meldingen helpen om anderen te waarschuwen.

    Fraudehelpdesk: fraude melden

  3. Ongevraagd verkoopgesprek? Zeg dat u niet meer gebeld wilt worden

    Sinds 1 juli 2021 mag een bedrijf u alleen bellen als u klant bent, maximaal 3 jaar geleden klant was of toestemming gaf. U kunt altijd zeggen: ‘ik wil dat u mij niet meer belt’. Belt het bedrijf toch, meld het dan bij ACM ConsuWijzer.

    ACM ConsuWijzer: telemarketing – wanneer mag een bedrijf u bellen?

Een nummerreeks vertelt wáár of bij welke aanbieder een nummer is uitgegeven, niet wie er belt: reeksdata zijn geen persoonsgegevens. Meer lezen: Wie heeft mij gebeld? en de complete kentallengids.

Veelgestelde vragen over netnummer 045

Waar is netnummer 045?

045 is het netnummer van Heerlen (Parkstad) in Limburg. Het netnummergebied is ongeveer 203 km² groot.

Welke gemeenten vallen onder netnummer 045?

Geheel of grotendeels: Beekdaelen, Heerlen, Landgraaf, Voerendaal, Kerkrade, Brunssum en Simpelveld. Deels: Valkenburg aan de Geul. Dit volgt uit de netnummerkaart van de ACM en de gemeentegrenzen van het CBS (2025).

Hoe is een 045-nummer opgebouwd?

Een vast nummer telt tien cijfers: 045 gevolgd door een abonneenummer van 7 cijfers dat begint met 2 tot en met 8. Vanuit het buitenland belt u +31 45 en het abonneenummer.

Welke aanbieder zit achter 045-nummers?

Het ACM-register telt onder 045 260 nummerblokken bij 94 aanbieders. De grootste reekshouder is KPN B.V met 48,1% van de toegekende nummers; de jongste toekenning is van 14 september 2026. Door nummerbehoud kan een los nummer bij een andere provider actief zijn.

Welke netnummers grenzen aan 045?

Het gebied van 045 grenst aan de netnummers 043 en 046.

Hoe vaak worden 045-nummers gecheckt?

Op deze site zijn 34 verschillende 045-nummers 35 keer opgezocht door 35 bezoekers. Daarmee staat 045 op plaats 36 van 140 netnummers.

Wat doe ik als een 045-nummer mij probeert op te lichten?

Hang op en geef nooit bankgegevens, codes of geld via de telefoon. Meld de poging bij de Fraudehelpdesk (088 786 7372 of het online formulier). Bent u geld kwijt, bel dan direct uw bank en doe aangifte bij de politie.