Netnummer 0495 – Weert

Het netnummer 0495 hoort bij Weert (Limburg). Het ACM-register telt 232 nummerblokken onder dit kental met samen 312.000 toegekende nummers, verdeeld over 87 aanbieders — daarmee staat 0495 op plaats 40 van 141 kentallen naar aantal blokken en op plaats 41 naar aantal reekshouders, goed voor 0,5% van alle toegekende Nederlandse vaste nummers. De grootste reekshouder is KPN B.V. met 82 blokken (45,8% van de toegekende nummers), voor het eerst toegekend op 2 december 1999; samen met Ziggo en BT houdt de top drie 53,5% van de capaciteit. Een gesprek vanaf dit kental komt normaal gesproken van een vaste lijn uit de regio Weert — al bewijst het scherm dat nooit: nummers kunnen gespooft zijn.

Bron: ACM-register, stand 23-10-2026

Netnummer 0495 in het kort

Netnummergebied
Weert
Provincies
Limburg, Noord-Brabant
Gemeenten (geheel of grotendeels)
Weert, Nederweert, Cranendonck
Deels in dit gebied
Leudal, Someren
Oppervlakte (land)
ca. 347 km²
Opbouw van een nummer
0495 + abonneenummer van 6 cijfers (10 cijfers)
Abonneenummer begint met
2 t/m 8 (nooit 0, 1 of 9)
Vanuit het buitenland
+31 495 + abonneenummer
In het ACM-register
232 blokken, 87 aanbieders
Jongste toekenning
5 maart 2026 (Ipronto Communications)
Aangrenzende netnummers
040, 0475, 0493, 077

Bronnen: ACM, overzicht netnummergebieden en nummerregister; Nummerplan telefoon- en ISDN-diensten (art. 2 en 4); CBS/PDOK 2025 (provincies en gemeenten, berekend uit de overlap met het netnummergebied).

Kaart van het netnummergebied 0495 (Weert) met de aangrenzende netnummers
Blauw: het netnummergebied 0495; grijze cijfers: aangrenzende netnummers; stippellijnen: provinciegrenzen. Grenzen: ACM, overzicht netnummergebieden; provincies en gemeenten: CBS/PDOK 2025 (CC BY 4.0). De ACM-kaart is op circa 10 meter nauwkeurig en niet bedoeld voor juridische procedures.
232blokken in het register
87aanbieders met toekenningen
312.000toegekende nummers
1997–2026toekenningen van–tot

De aanbieders achter 0495-nummers

KPN B.V. domineert het kental 0495 met 45,8% van de toegekende nummers; de overige 86 aanbieders delen de rest. 19 van de 40 getoonde aanbieders houden precies één blok onder 0495 — meestal een blok van 1.000 nummers. De langste aanwezigheid heeft BT (eerste blok 25-4-1997); de jongste toekenning ging naar Ipronto Communications op 5-3-2026. 5 aanbieders kregen in de afgelopen twee jaar nog een blok onder 0495. Het register noemt de reekshouder; losse nummers kunnen door nummerbehoud bij een andere provider actief zijn.

AanbiederZetelBlokkenNummersAandeelEerste blokLaatste blok
KPN B.V.Rotterdam82143.00045,8%2-12-199918-1-2023
Ziggo B.V.Utrecht1313.0004,2%19-11-19996-1-2017
BT NEDERLAND N.V.Amsterdam211.0003,5%25-4-199717-9-1997
Odido Netherlands B.V.'s-Gravenhage1010.0003,2%29-5-202013-9-2023
Ziggo Services B.V.Utrecht110.0003,2%29-12-199829-12-1998
Vodafone Libertel B.V.Maastricht99.0002,9%17-4-200918-1-2023
DELTA Fiber Nederland B.V.Schiedam66.0001,9%17-11-202015-1-2021
Enreach B.V.Almere55.0001,6%2-12-200819-11-2024
Routit B.V.Ede GLD55.0001,6%28-9-201121-2-2023
Verizon Nederland B.V.Amsterdam55.0001,6%4-7-20054-7-2005
Canal+ Luxembourg S.a.r.l.Luxembourg44.0001,3%10-12-202010-12-2020
Destiny White Label Services B.V.Heerlen33.0001%25-5-201222-9-2017
Gamma Communications Nederland B.V.Amstelveen33.0001%10-1-201312-11-2024
Ziggo Zakelijk Services B.V.Utrecht33.0001%28-1-200924-3-2015
Telio Netherlands B.V.Purmerend23.0001%19-5-20097-12-2012
Businesscom B.V.Veghel22.0000,6%26-6-201523-12-2024
Destiny B.V.Sint-Oedenrode22.0000,6%9-3-20239-3-2023
Digihero B.V.Rotterdam22.0000,6%22-10-200911-4-2019
Esprit Telecom B.V.Utrecht22.0000,6%18-7-200818-7-2008
Kwebbl B.V.Amsterdam22.0000,6%23-8-201328-9-2017
Sewan Nederland B.V.Son En Breugel22.0000,6%7-1-201311-12-2020
X2Com B.V.Rosmalen22.0000,6%2-6-201022-10-2021
10Telecom B.V.Emmen11.0000,3%8-5-20208-5-2020
4tele.com B.V.Zevenbergen11.0000,3%4-2-20104-2-2010
A1 Internet B.V.Heerenveen11.0000,3%9-9-20209-9-2020
A3BC B.V.Posterholt11.0000,3%2-8-20162-8-2016
Belgacom International Carrier Services S.A./N.V.Brussel11.0000,3%23-8-201623-8-2016
BlackGATE B.V.'s-Gravenhage11.0000,3%29-5-202429-5-2024
CLOUDOE B.V.'s-Hertogenbosch11.0000,3%31-3-201731-3-2017
CM.COM Netherlands B.V.Breda11.0000,3%30-1-202030-1-2020
COOLWAVE COMMUNICATIONS LtdDublin11.0000,3%9-4-20209-4-2020
Cambrium B.V.Almere11.0000,3%22-9-201722-9-2017
Colt Technology Services B.V.Amsterdam-Duivendrecht11.0000,3%21-3-200621-3-2006
Dialoga Servicios Interactiovios S.A.Bilbao11.0000,3%19-1-201619-1-2016
Dstny Global Services NL B.V.Capelle A/d Ijssel11.0000,3%3-4-20193-4-2019
EXA Infrastructure Netherlands B.V.Schiphol-Rijk11.0000,3%3-4-20063-4-2006
Eurofiber Nederland B.V.Maarssen11.0000,3%27-10-202127-10-2021
Fiber Services B.V.Almere11.0000,3%2-3-20262-3-2026
Infopact Netwerkdiensten B.V.Rotterdam11.0000,3%3-12-20073-12-2007
Ipronto Communications B.V.Rotterdam11.0000,3%5-3-20265-3-2026

De 40 grootste van 87 aanbieders met toekenningen onder dit kental, gesorteerd op toegekende nummers.

Toekenningsgeschiedenis van 0495

De oudste gedateerde toekenning onder 0495 is van 25 april 1997 (BT NEDERLAND N.V.), de jongste van 5 maart 2026 (Ipronto Communications B.V.). De drukste periode was 1995–1999 met 53 toegekende blokken. 218 van de 232 blokken tellen 1.000 nummers; de andere blokgroottes zijn 10.000 (6×), 3.000 (3×), 2.000 (2×), 5.000 (1×) en 7.000 (1×). Elk blok onder dit kental is in het register aan een aanbieder toegekend.

De reekshouders onder 0495 zijn gevestigd in 6 verschillende plaatsen; de meeste zetels staan in Rotterdam (7), Utrecht (6), Amsterdam (5) en 's-Gravenhage (3). De zetel van een aanbieder zegt niets over waar de nummers worden gebruikt — de regio is Weert.

Alle blokken onder 0495

De 150 laagste van 232 blokken in het register, oplopend op bloknummer, met reekshouder, zetel, toekenningsdatum en status. Zoek de eerste zes of zeven cijfers van een nummer op om te zien in welk blok het valt.

VanTotNummersReekshouderZetelToegekendStatus
049520000004952009991.000SpeakUp B.V.Enschede25-6-2008toegekend
049520100004952019991.000Qooqie N.V.Capelle Aan Den Ijssel30-7-2013toegekend
049520200004952029991.000Kwebbl B.V.Amsterdam23-8-2013toegekend
049520300004952039991.000Zetacom B.V.Zoetermeer23-10-2013toegekend
049520400004952049991.000Ziggo Zakelijk Services B.V.Utrecht27-11-2013toegekend
049520500004952059991.000Sewan Nederland B.V.Son En Breugel11-12-2020toegekend
049520600004952069991.000Vodafone Libertel B.V.Maastricht2-1-2014toegekend
049520700004952079991.000Q-Fast Telecom B.V.De Meern11-10-2024toegekend
049520800004952089991.000Massxess B.V.Purmerend19-2-2014toegekend
049520900004952099991.000SOLLIE.COMM B.V.Dedemsvaart30-4-2014toegekend
049521000004952109991.000Raffel Internet B.V.Breda6-5-2014toegekend
049521100004952119991.000Kwebbl B.V.Amsterdam28-9-2017toegekend
049521200004952129991.000Destiny White Label Services B.V.Heerlen22-9-2017toegekend
049521300004952139991.000Cambrium B.V.Almere22-9-2017toegekend
049521500004952159991.000Vodafone Libertel B.V.Maastricht15-10-2014toegekend
049521600004952169991.000Vodafone Libertel B.V.Maastricht15-10-2014toegekend
049521700004952179991.000Smart FutureUtrecht28-11-2014toegekend
049521800004952189991.000Enreach B.V.Almere6-1-2015toegekend
049521900004952199991.000Destiny B.V.Sint-Oedenrode9-3-2023toegekend
049522000004952209991.000WeCloudit Group B.V.Beverwijk10-3-2015toegekend
049522100004952219991.000Ziggo Zakelijk Services B.V.Utrecht24-3-2015toegekend
049522200004952229991.000Businesscom B.V.Veghel26-6-2015toegekend
049522300004952239991.000Odido Netherlands B.V.'s-Gravenhage13-9-2023toegekend
049522400004952249991.000Odido Netherlands B.V.'s-Gravenhage13-9-2023toegekend
049522500004952259991.000Odido Netherlands B.V.'s-Gravenhage13-9-2023toegekend
049522600004952269991.000Telnyx Ireland LtdDublin D02 Pd3918-2-2021toegekend
049522700004952279991.000Weritech B.V.Eindhoven24-2-2016toegekend
049522800004952289991.000Enreach B.V.Almere17-9-2024toegekend
049522900004952299991.000Enreach B.V.Almere15-6-2016toegekend
049523000004952309991.000Voys Partners B.V.Groningen8-7-2016toegekend
049523100004952319991.000A3BC B.V.Posterholt2-8-2016toegekend
049523200004952329991.000Belgacom International Carrier Services S.A./N.V.Brussel23-8-2016toegekend
049523300004952339991.000Routit B.V.Ede GLD26-1-2017toegekend
049523400004952349991.000Rinkel B.V.Rotterdam12-5-2015toegekend
049523500004952359991.000Ziggo B.V.Utrecht6-1-2017toegekend
049523600004952369991.000Ziggo B.V.Utrecht6-1-2017toegekend
049523700004952379991.000Routit B.V.Ede GLD26-1-2017toegekend
049523800004952389991.000Routit B.V.Ede GLD26-1-2017toegekend
049523900004952399991.000A1 Internet B.V.Heerenveen9-9-2020toegekend
0495250000049525999910.000BT NEDERLAND N.V.Amsterdam25-4-1997toegekend
049531000004953109991.000MachCloud B.V.Schiphol13-11-2018toegekend
049531100004953119991.000Dstny Global Services NL B.V.Capelle A/d Ijssel3-4-2019toegekend
049531300004953139991.000NXTcom Nederland B.V.Oss20-5-2019toegekend
049531400004953149991.000JSR IT B.V.Best10-5-2019toegekend
049531500004953159991.000DELTA Fiber Nederland B.V.Schiedam17-11-2020toegekend
049531600004953169991.000DELTA Fiber Nederland B.V.Schiedam17-11-2020toegekend
049531700004953179991.000Ziggo B.V.Utrecht11-8-2009toegekend
049531800004953189991.000Destiny White Label Services B.V.Heerlen21-7-2017toegekend
049531900004953199991.000Businesscom B.V.Veghel23-12-2024toegekend
049543000004954309991.000KPN B.V.Rotterdam2-12-1999toegekend
049543100004954319991.000KPN B.V.Rotterdam2-12-1999toegekend
049543200004954329991.000KPN B.V.Rotterdam2-12-1999toegekend
049543300004954339991.000KPN B.V.Rotterdam7-1-2000toegekend
049543400004954349991.000KPN B.V.Rotterdam7-1-2000toegekend
049543500004954359991.000KPN B.V.Rotterdam7-1-2000toegekend
049543600004954369991.000voizXL B.V.Vianen UT23-3-2018toegekend
049543700004954379991.000KeenSystems B.V.Gemert6-5-2021toegekend
049543800004954389991.000Orange Business Netherlands B.V.Amsterdam15-12-2021toegekend
049543900004954399991.000Routit B.V.Ede GLD21-2-2023toegekend
049544000004954409991.000CLOUDOE B.V.'s-Hertogenbosch31-3-2017toegekend
049544100004954419991.000Qonnecta B.V.Rosmalen12-6-2017toegekend
049544200004954429991.000Omnia Connect B.V.Leusden17-5-2018toegekend
049544300004954439991.000Fiber Services B.V.Almere2-3-2026toegekend
049544400004954449991.000Next Telecom B.V.Utrecht3-6-2016toegekend
049544500004954459991.000CM.COM Netherlands B.V.Breda30-1-2020toegekend
049544600004954469991.000DELTA Fiber Nederland B.V.Schiedam15-1-2021toegekend
049544700004954479991.000DELTA Fiber Nederland B.V.Schiedam15-1-2021toegekend
049544800004954489991.000DELTA Fiber Nederland B.V.Schiedam15-1-2021toegekend
049544900004954499991.000DELTA Fiber Nederland B.V.Schiedam15-1-2021toegekend
0495450000049545999910.000KPN B.V.Rotterdam2-12-1999toegekend
049546000004954609991.000KPN B.V.Rotterdam2-12-1999toegekend
049546100004954619991.000KPN B.V.Rotterdam2-12-1999toegekend
049546200004954629991.000KPN B.V.Rotterdam7-1-2000toegekend
049546300004954639991.000KPN B.V.Rotterdam7-1-2000toegekend
049546600004954669991.000KPN B.V.Rotterdam2-12-1999toegekend
049547000004954709991.000KPN B.V.Rotterdam2-12-1999toegekend
049547100004954719991.000KPN B.V.Rotterdam7-1-2000toegekend
049547200004954729991.000KPN B.V.Rotterdam7-1-2000toegekend
049549100004954999999.000KPN B.V.Rotterdam2-12-1999toegekend
049550000004955009991.000MKB VoiceBreda2-10-2014toegekend
049550100004955019991.000Dialoga Servicios Interactiovios S.A.Bilbao19-1-2016toegekend
049551200004955129991.000KPN B.V.Rotterdam2-12-1999toegekend
049551300004955139991.000KPN B.V.Rotterdam2-12-1999toegekend
049551400004955149991.000KPN B.V.Rotterdam2-12-1999toegekend
049551500004955159991.000KPN B.V.Rotterdam7-1-2000toegekend
049551700004955179991.000KPN B.V.Rotterdam7-1-2000toegekend
049551800004955189991.000KPN B.V.Rotterdam2-12-1999toegekend
049551900004955199991.000KPN B.V.Rotterdam2-12-1999toegekend
049552000004955229993.000KPN B.V.Rotterdam2-12-1999toegekend
049552400004955269993.000KPN B.V.Rotterdam2-12-1999toegekend
0495530000049553999910.000KPN B.V.Rotterdam2-12-1999toegekend
0495540000049554999910.000KPN B.V.Rotterdam2-12-1999toegekend
049555000004955509991.000KPN B.V.Rotterdam2-12-1999toegekend
049555100004955519991.000KPN B.V.Rotterdam2-12-1999toegekend
049555200004955529991.000KPN B.V.Rotterdam2-12-1999toegekend
049555300004955539991.000KPN B.V.Rotterdam7-1-2000toegekend
049555400004955549991.000X2Com B.V.Rosmalen22-10-2021toegekend
049555500004955559991.000KPN B.V.Rotterdam2-12-1999toegekend
049555700004955579991.000KPN B.V.Rotterdam7-1-2000toegekend
049556000004955609991.000KPN B.V.Rotterdam7-1-2000toegekend
049556100004955619991.000KPN B.V.Rotterdam2-12-1999toegekend
049556200004955629991.000KPN B.V.Rotterdam2-12-1999toegekend
049556300004955639991.000KPN B.V.Rotterdam2-12-1999toegekend
049556400004955649991.000KPN B.V.Rotterdam2-12-1999toegekend
049556600004955669991.000KPN B.V.Rotterdam2-12-1999toegekend
049556700004955679991.000KPN B.V.Rotterdam7-1-2000toegekend
049557100004955759995.000KPN B.V.Rotterdam2-12-1999toegekend
049557700004955799993.000KPN B.V.Rotterdam2-12-1999toegekend
049558000004955819992.000KPN B.V.Rotterdam2-12-1999toegekend
049558300004955899997.000KPN B.V.Rotterdam2-12-1999toegekend
0495590000049559999910.000KPN B.V.Rotterdam2-12-1999toegekend
049562100004956219991.000KPN B.V.Rotterdam7-1-2000toegekend
049562200004956229991.000KPN B.V.Rotterdam2-12-1999toegekend
049562300004956239991.000KPN B.V.Rotterdam7-1-2000toegekend
049562400004956249991.000KPN B.V.Rotterdam2-12-1999toegekend
049562500004956259991.000KPN B.V.Rotterdam2-12-1999toegekend
049562600004956269991.000KPN B.V.Rotterdam2-12-1999toegekend
049563000004956309991.000KPN B.V.Rotterdam7-1-2000toegekend
049563100004956319991.000KPN B.V.Rotterdam2-12-1999toegekend
049563200004956329991.000KPN B.V.Rotterdam2-12-1999toegekend
049563300004956339991.000KPN B.V.Rotterdam2-12-1999toegekend
049563400004956349991.000KPN B.V.Rotterdam2-12-1999toegekend
049563500004956359991.000KPN B.V.Rotterdam7-1-2000toegekend
049564000004956409991.000KPN B.V.Rotterdam7-1-2000toegekend
049564100004956419991.000KPN B.V.Rotterdam2-12-1999toegekend
049564200004956429991.000KPN B.V.Rotterdam7-1-2000toegekend
049565100004956519991.000KPN B.V.Rotterdam2-12-1999toegekend
049565200004956529991.000KPN B.V.Rotterdam2-12-1999toegekend
049565300004956539991.000KPN B.V.Rotterdam7-1-2000toegekend
049565400004956549991.000KPN B.V.Rotterdam2-12-1999toegekend
049565600004956569991.000KPN B.V.Rotterdam7-1-2000toegekend
049565700004956579991.000KPN B.V.Rotterdam7-1-2000toegekend
049566100004956619991.000KPN B.V.Rotterdam7-1-2000toegekend
049566200004956629991.000KPN B.V.Rotterdam7-1-2000toegekend
049566300004956639991.000KPN B.V.Rotterdam2-12-1999toegekend
049566400004956649991.000KPN B.V.Rotterdam2-12-1999toegekend
049567700004956779991.000KPN B.V.Rotterdam2-12-1999toegekend
049567800004956789991.000KPN B.V.Rotterdam7-1-2000toegekend
049567900004956799991.000KPN B.V.Rotterdam7-1-2000toegekend
049568700004956879991.000KPN B.V.Rotterdam7-1-2000toegekend
049568800004956889991.000KPN B.V.Rotterdam2-12-1999toegekend
049568900004956899991.000KPN B.V.Rotterdam7-1-2000toegekend
049569000004956909991.000KPN B.V.Rotterdam7-1-2000toegekend
049569700004956979991.000KPN B.V.Rotterdam2-12-1999toegekend
049569800004956989991.000KPN B.V.Rotterdam7-1-2000toegekend
049570000004957009991.000BT NEDERLAND N.V.Amsterdam17-9-1997toegekend
049570100004957019991.000Qonnected B.V.Hardenberg29-6-2020toegekend
049570200004957029991.000Vodafone Libertel B.V.Maastricht18-1-2023toegekend
049570300004957039991.000Ipronto Communications B.V.Rotterdam5-3-2026toegekend
049570400004957049991.000MTel B.V.Rotterdam31-3-2011toegekend

Bron: ACM-register (nummerregister), bijgewerkt bij elke import.

Andere netnummers in Limburg

Limburg telt 7 kentallen. Naar aantal blokken staat 0495 op plaats 5 in de provincie; het dichtst in omvang komt 046 (Sittard-Geleen) met 211 blokken en 93 aanbieders.

NetnummerPlaatsBlokkenAanbiedersToegekende nummers
043Maastricht29598779.000
0475Roermond27588447.000
045Heerlen (Parkstad)26094798.000
077Venlo25492733.000
046Sittard-Geleen21193657.000
0478Venray16687238.000

Wat bezoekers checken en melden over 0495-nummers

Eigen gegevens van deze site sinds 3 september 2026: nummers die bezoekers in de zoekbalk typten (meestal na een gemiste oproep) en de gepubliceerde beoordelingen en meldingen. Een zoekopdracht is geen telefoontje.

26zoekopdrachten
22verschillende nummers
24verschillende bezoekers

Netnummer 0495 staat daarmee op plaats 46 van de 140 netnummers waarvan hier nummers zijn opgezocht.

Nog geen gepubliceerde meldingen voor deze reeks.

Check een 0495-nummer

Gebeld door een 0495-nummer: wat kunt u doen?

Een onbekend nummer kan een echte beller of een oplichter zijn. Twijfelt u:

  1. Hang op als de beller om bankgegevens, codes of geld vraagt

    Een bank of overheidsinstantie vraagt nooit telefonisch om uw inloggegevens of pincode en laat u nooit geld overboeken. Vertrouwt u het niet, zoek dan zelf het nummer van de organisatie op en bel terug. Oplichters kunnen elk nummer op uw scherm laten verschijnen.

    Rijksoverheid: wat kan ik doen bij een nep-telefoontje (spoofing)?

  2. Meld een poging tot oplichting bij de Fraudehelpdesk

    Het meldformulier is dag en nacht beschikbaar; telefonisch via 088 786 7372. Meldingen helpen om anderen te waarschuwen.

    Fraudehelpdesk: fraude melden

  3. Ongevraagd verkoopgesprek? Zeg dat u niet meer gebeld wilt worden

    Sinds 1 juli 2021 mag een bedrijf u alleen bellen als u klant bent, maximaal 3 jaar geleden klant was of toestemming gaf. U kunt altijd zeggen: ‘ik wil dat u mij niet meer belt’. Belt het bedrijf toch, meld het dan bij ACM ConsuWijzer.

    ACM ConsuWijzer: telemarketing – wanneer mag een bedrijf u bellen?

Een nummerreeks vertelt wáár of bij welke aanbieder een nummer is uitgegeven, niet wie er belt: reeksdata zijn geen persoonsgegevens. Meer lezen: Wie heeft mij gebeld? en de complete kentallengids.

Veelgestelde vragen over netnummer 0495

Waar is netnummer 0495?

0495 is het netnummer van Weert in de provincies Limburg en Noord-Brabant. Het netnummergebied is ongeveer 347 km² groot.

Welke gemeenten vallen onder netnummer 0495?

Geheel of grotendeels: Weert, Nederweert en Cranendonck. Deels: Leudal en Someren. Dit volgt uit de netnummerkaart van de ACM en de gemeentegrenzen van het CBS (2025).

Hoe is een 0495-nummer opgebouwd?

Een vast nummer telt tien cijfers: 0495 gevolgd door een abonneenummer van 6 cijfers dat begint met 2 tot en met 8. Vanuit het buitenland belt u +31 495 en het abonneenummer.

Welke aanbieder zit achter 0495-nummers?

Het ACM-register telt onder 0495 232 nummerblokken bij 87 aanbieders. De grootste reekshouder is KPN B.V met 45,8% van de toegekende nummers; de jongste toekenning is van 5 maart 2026. Door nummerbehoud kan een los nummer bij een andere provider actief zijn.

Welke netnummers grenzen aan 0495?

Het gebied van 0495 grenst aan de netnummers 040, 0475, 0493 en 077.

Hoe vaak worden 0495-nummers gecheckt?

Op deze site zijn 22 verschillende 0495-nummers 26 keer opgezocht door 24 bezoekers. Daarmee staat 0495 op plaats 46 van 140 netnummers.

Wat doe ik als een 0495-nummer mij probeert op te lichten?

Hang op en geef nooit bankgegevens, codes of geld via de telefoon. Meld de poging bij de Fraudehelpdesk (088 786 7372 of het online formulier). Bent u geld kwijt, bel dan direct uw bank en doe aangifte bij de politie.