Netnummer 0572 – Raalte

Het netnummer 0572 hoort bij Raalte (Overijssel). Het ACM-register telt 149 nummerblokken onder dit kental met samen 194.000 toegekende nummers, verdeeld over 82 aanbieders — daarmee staat 0572 op plaats 106 van 141 kentallen naar aantal blokken en op plaats 124 naar aantal reekshouders, goed voor 0,31% van alle toegekende Nederlandse vaste nummers. De grootste reekshouder is KPN B.V. met 16 blokken (26,8% van de toegekende nummers), voor het eerst toegekend op 28 augustus 1997; samen met BT en Ziggo houdt de top drie 38,2% van de capaciteit. Een gesprek vanaf dit kental komt normaal gesproken van een vaste lijn uit de regio Raalte — al bewijst het scherm dat nooit: nummers kunnen gespooft zijn.

Bron: ACM-register, stand 23-10-2026

Netnummer 0572 in het kort

Netnummergebied
Raalte
Provincie
Overijssel
Gemeenten (geheel of grotendeels)
Raalte
Deels in dit gebied
Dalfsen, Ommen, Hellendoorn, Olst-Wijhe, Rijssen-Holten
Oppervlakte (land)
ca. 242 km²
Opbouw van een nummer
0572 + abonneenummer van 6 cijfers (10 cijfers)
Abonneenummer begint met
2 t/m 8 (nooit 0, 1 of 9)
Vanuit het buitenland
+31 572 + abonneenummer
In het ACM-register
149 blokken, 82 aanbieders
Jongste toekenning
5 maart 2026 (Ipronto Communications)
Aangrenzende netnummers
0529, 0546, 0548, 0570

Bronnen: ACM, overzicht netnummergebieden en nummerregister; Nummerplan telefoon- en ISDN-diensten (art. 2 en 4); CBS/PDOK 2025 (provincies en gemeenten, berekend uit de overlap met het netnummergebied).

Kaart van het netnummergebied 0572 (Raalte) met de aangrenzende netnummers
Blauw: het netnummergebied 0572; grijze cijfers: aangrenzende netnummers; stippellijnen: provinciegrenzen. Grenzen: ACM, overzicht netnummergebieden; provincies en gemeenten: CBS/PDOK 2025 (CC BY 4.0). De ACM-kaart is op circa 10 meter nauwkeurig en niet bedoeld voor juridische procedures.
149blokken in het register
82aanbieders met toekenningen
194.000toegekende nummers
1997–2026toekenningen van–tot

De aanbieders achter 0572-nummers

Het kental 0572 is versnipperd: KPN B.V. leidt met 26,8% van de toegekende nummers, en in totaal houden 82 aanbieders hier blokken. 20 van de 40 getoonde aanbieders houden precies één blok onder 0572 — meestal een blok van 1.000 nummers. De langste aanwezigheid heeft Ziggo (eerste blok 4-4-1997); de jongste toekenning ging naar Ipronto Communications op 5-3-2026. 5 aanbieders kregen in de afgelopen twee jaar nog een blok onder 0572. Het register noemt de reekshouder; losse nummers kunnen door nummerbehoud bij een andere provider actief zijn.

AanbiederZetelBlokkenNummersAandeelEerste blokLaatste blok
KPN B.V.Rotterdam1652.00026,8%28-8-199718-1-2023
BT NEDERLAND N.V.Amsterdam211.0005,7%25-4-199717-9-1997
Ziggo B.V.Utrecht211.0005,7%4-4-199720-3-2014
DELTA Fiber Nederland B.V.Schiedam88.0004,1%17-11-202015-1-2021
Routit B.V.Ede GLD66.0003,1%28-9-201127-11-2023
Odido Netherlands B.V.'s-Gravenhage145.0002,6%29-5-202013-9-2023
Verizon Nederland B.V.Amsterdam55.0002,6%4-7-20054-7-2005
Enreach B.V.Almere44.0002,1%2-12-200819-11-2024
Vodafone Libertel B.V.Maastricht44.0002,1%17-4-20092-1-2014
Canal+ Luxembourg S.a.r.l.Luxembourg33.0001,5%10-12-202010-12-2020
Destiny White Label Services B.V.Heerlen33.0001,5%25-5-201216-5-2023
Gamma Communications Nederland B.V.Amstelveen33.0001,5%29-1-201312-11-2024
Ziggo Zakelijk Services B.V.Utrecht33.0001,5%27-2-200724-3-2015
Businesscom B.V.Veghel22.0001%26-6-201523-12-2024
Destiny B.V.Sint-Oedenrode22.0001%9-3-20239-3-2023
Kwebbl B.V.Amsterdam22.0001%23-8-201328-9-2017
Sewan Nederland B.V.Son En Breugel22.0001%7-1-201311-12-2020
Telio Netherlands B.V.Purmerend22.0001%19-5-20097-12-2012
X2Com B.V.Rosmalen22.0001%2-6-201022-10-2021
Ziggo Services B.V.Utrecht22.0001%8-9-20178-9-2017
10Telecom B.V.Emmen11.0000,5%8-5-20208-5-2020
A1 Internet B.V.Heerenveen11.0000,5%9-9-20209-9-2020
A3BC B.V.Posterholt11.0000,5%2-8-20162-8-2016
Belgacom International Carrier Services S.A./N.V.Brussel11.0000,5%23-8-201623-8-2016
BlackGATE B.V.'s-Gravenhage11.0000,5%29-5-202429-5-2024
CLOUDOE B.V.'s-Hertogenbosch11.0000,5%31-3-201731-3-2017
CM.COM Netherlands B.V.Breda11.0000,5%30-1-202030-1-2020
COOLWAVE COMMUNICATIONS LtdDublin11.0000,5%9-4-20209-4-2020
Cambrium B.V.Almere11.0000,5%22-9-201722-9-2017
Colt Technology Services B.V.Amsterdam-Duivendrecht11.0000,5%6-11-20146-11-2014
Dialoga Servicios Interactiovios S.A.Bilbao11.0000,5%19-1-201619-1-2016
Digihero B.V.Rotterdam11.0000,5%22-10-200922-10-2009
Dstny Global Services NL B.V.Capelle A/d Ijssel11.0000,5%3-4-20193-4-2019
EXA Infrastructure Netherlands B.V.Schiphol-Rijk11.0000,5%24-9-200724-9-2007
Eurofiber Nederland B.V.Maarssen11.0000,5%27-10-202127-10-2021
Fiber Services B.V.Almere11.0000,5%2-3-20262-3-2026
Infopact Netwerkdiensten B.V.Rotterdam11.0000,5%3-12-20073-12-2007
Ipronto Communications B.V.Rotterdam11.0000,5%5-3-20265-3-2026
KeenSystems V.o.f.Gemert11.0000,5%21-7-201121-7-2011
Loogisch Communicatie en IT B.V.Fleringen11.0000,5%26-7-202326-7-2023

De 40 grootste van 82 aanbieders met toekenningen onder dit kental, gesorteerd op toegekende nummers.

Toekenningsgeschiedenis van 0572

De oudste gedateerde toekenning onder 0572 is van 4 april 1997 (Ziggo B.V.), de jongste van 5 maart 2026 (Ipronto Communications B.V.). De drukste periode was 2020–2024 met 54 toegekende blokken. 127 van de 149 blokken tellen 1.000 nummers; de andere blokgroottes zijn 100 (10×), 2.000 (3×), 4.000 (2×), 9.000 (2×) en 10.000 (2×). Elk blok onder dit kental is in het register aan een aanbieder toegekend.

De reekshouders onder 0572 zijn gevestigd in 6 verschillende plaatsen; de meeste zetels staan in Rotterdam (7), Utrecht (5), Amsterdam (4) en 's-Gravenhage (3). De zetel van een aanbieder zegt niets over waar de nummers worden gebruikt — de regio is Raalte.

Alle blokken onder 0572

Alle 149 blokken in het register, oplopend op bloknummer, met reekshouder, zetel, toekenningsdatum en status. Zoek de eerste zes of zeven cijfers van een nummer op om te zien in welk blok het valt.

VanTotNummersReekshouderZetelToegekendStatus
057220000005722009991.000SpeakUp B.V.Enschede25-6-2008toegekend
057220100005722019991.000Qooqie N.V.Capelle Aan Den Ijssel30-7-2013toegekend
057220200005722029991.000Kwebbl B.V.Amsterdam23-8-2013toegekend
057220300005722039991.000Zetacom B.V.Zoetermeer23-10-2013toegekend
057220400005722049991.000Sewan Nederland B.V.Son En Breugel11-12-2020toegekend
057220500005722059991.000Vodafone Libertel B.V.Maastricht2-1-2014toegekend
057220600005722069991.000Q-Fast Telecom B.V.De Meern11-10-2024toegekend
057220700005722079991.000Massxess B.V.Purmerend19-2-2014toegekend
057220800005722089991.000SOLLIE.COMM B.V.Dedemsvaart30-4-2014toegekend
057220900005722099991.000Kwebbl B.V.Amsterdam28-9-2017toegekend
057221000005722109991.000Destiny White Label Services B.V.Heerlen22-9-2017toegekend
057221100005722119991.000Ziggo Services B.V.Utrecht8-9-2017toegekend
057221300005722139991.000Smart FutureUtrecht28-11-2014toegekend
057221400005722149991.000Enreach B.V.Almere6-1-2015toegekend
057221500005722159991.000Destiny B.V.Sint-Oedenrode9-3-2023toegekend
057221600005722169991.000WeCloudit Group B.V.Beverwijk10-3-2015toegekend
057221700005722179991.000Ziggo Zakelijk Services B.V.Utrecht24-3-2015toegekend
057221800005722189991.000ipBT B.V.Haren Gn24-4-2015toegekend
057221900005722199991.000Businesscom B.V.Veghel26-6-2015toegekend
057222000005722209991.000Weritech B.V.Eindhoven24-2-2016toegekend
057222100005722219991.000Enreach B.V.Almere17-9-2024toegekend
057222200005722229991.000DELTA Fiber Nederland B.V.Schiedam17-11-2020toegekend
057222300005722239991.000A3BC B.V.Posterholt2-8-2016toegekend
057222400005722249991.000Belgacom International Carrier Services S.A./N.V.Brussel23-8-2016toegekend
057222500005722259991.000A1 Internet B.V.Heerenveen9-9-2020toegekend
057222600005722269991.000Voys Partners B.V.Groningen11-5-2017toegekend
057222700005722279991.000DELTA Fiber Nederland B.V.Schiedam17-11-2020toegekend
057222800005722289991.000Ziggo Services B.V.Utrecht8-9-2017toegekend
057222900005722299991.000Cambrium B.V.Almere22-9-2017toegekend
057223000005722309991.000Raffel Internet B.V.Breda22-9-2015toegekend
057223100005722319991.000Odido Netherlands B.V.'s-Gravenhage13-9-2023toegekend
057223200005722329991.000Telnyx Ireland LtdDublin D02 Pd3918-2-2021toegekend
057223400005722349991.000Rinkel B.V.Rotterdam12-5-2015toegekend
057223500005722359991.000voizXL B.V.Vianen UT23-3-2018toegekend
057223600005722369991.000Businesscom B.V.Veghel23-12-2024toegekend
057223700005722379991.000Omnia Connect B.V.Leusden17-5-2018toegekend
057223800005722389991.000MachCloud B.V.Schiphol13-11-2018toegekend
057223900005722399991.000Dstny Global Services NL B.V.Capelle A/d Ijssel3-4-2019toegekend
057224000005722409991.000Fiber Services B.V.Almere2-3-2026toegekend
057224100005722419991.000Routit B.V.Ede GLD28-3-2019toegekend
057224200005722429991.000Routit B.V.Ede GLD28-3-2019toegekend
057224300005722439991.000CM.COM Netherlands B.V.Breda30-1-2020toegekend
057224400005722449991.00010Telecom B.V.Emmen8-5-2020toegekend
057224500005722459991.000Sona Business B.V.Rotterdam13-5-2020toegekend
057224600005722469991.000Qonnected B.V.Hardenberg29-6-2020toegekend
057224700005722479991.000Steam-connect Partner Services B.V.Beverwijk16-11-2020toegekend
057224800005722489991.000TriNed B.V.'s-Hertogenbosch21-10-2022toegekend
057224900005722499991.000Destiny White Label Services B.V.Heerlen16-5-2023toegekend
057230100005723049994.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
057231000005723109991.000NXTcom Nederland B.V.Oss20-5-2019toegekend
057231100005723119991.000DELTA Fiber Nederland B.V.Schiedam15-1-2021toegekend
057231200005723129991.000DELTA Fiber Nederland B.V.Schiedam15-1-2021toegekend
057231300005723139991.000DELTA Fiber Nederland B.V.Schiedam15-1-2021toegekend
057231400005723149991.000DELTA Fiber Nederland B.V.Schiedam15-1-2021toegekend
057231500005723159991.000DELTA Fiber Nederland B.V.Schiedam15-1-2021toegekend
057231600005723169991.000DELTA Fiber Nederland B.V.Schiedam15-1-2021toegekend
057231700005723179991.000Routit B.V.Ede GLD27-11-2023toegekend
057231800005723189991.000Dialoga Servicios Interactiovios S.A.Bilbao19-1-2016toegekend
057232000005723219992.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
057232800005723289991.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
057233000005723319992.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
057234100005723429992.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
057234500005723499995.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
057235100005723599999.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
057236000005723689999.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
057237000005723739994.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
057237800005723789991.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
057238000005723829993.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
057238800005723889991.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
057239000005723959996.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
057239800005723989991.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
057244000005724409991.000CLOUDOE B.V.'s-Hertogenbosch31-3-2017toegekend
057244100005724419991.000X2Com B.V.Rosmalen22-10-2021toegekend
057244200005724429991.000Routit B.V.Ede GLD31-10-2022toegekend
057244300005724439991.000Routit B.V.Ede GLD31-10-2022toegekend
057255000005725509991.000Ipronto Communications B.V.Rotterdam5-3-2026toegekend
057255500005725559991.000Next Telecom B.V.Utrecht3-6-2016toegekend
057256500005725659991.000MKB VoiceBreda2-10-2014toegekend
0572570000057257999910.000BT NEDERLAND N.V.Amsterdam25-4-1997toegekend
057270000005727009991.000BT NEDERLAND N.V.Amsterdam17-9-1997toegekend
057270100005727019991.000Gamma Communications Nederland B.V.Amstelveen29-1-2013toegekend
057270200005727029991.000Redworks B.V.Maastricht21-3-2011toegekend
057270300005727039991.000BlackGATE B.V.'s-Gravenhage29-5-2024toegekend
057270400005727049991.000MTel B.V.Rotterdam31-3-2011toegekend
057270700005727079991.000Odido Netherlands B.V.'s-Gravenhage29-5-2020toegekend
057270800005727089991.000VoipGrow B.V.'s-Gravenhage8-8-2024toegekend
057271000005727109991.000Verizon Nederland B.V.Amsterdam4-7-2005toegekend
057271100005727119991.000Verizon Nederland B.V.Amsterdam4-7-2005toegekend
057271200005727129991.000Verizon Nederland B.V.Amsterdam4-7-2005toegekend
057271300005727139991.000Verizon Nederland B.V.Amsterdam4-7-2005toegekend
057271400005727149991.000Verizon Nederland B.V.Amsterdam4-7-2005toegekend
057271500005727159991.000Colt Technology Services B.V.Amsterdam-Duivendrecht6-11-2014toegekend
057272100005727219991.000Ziggo Zakelijk Services B.V.Utrecht27-2-2007toegekend
057272200005727229991.000Ziggo Zakelijk Services B.V.Utrecht28-1-2009toegekend
057272300005727239991.000Pretium B.V.Haarlem23-2-2009toegekend
057272400005727249991.000Solcon Internetdiensten B.V.Dronten17-4-2009toegekend
057272500005727259991.000Telio Netherlands B.V.Purmerend19-5-2009toegekend
057272600005727269991.000X2Com B.V.Rosmalen2-6-2010toegekend
057272700005727279991.000Gamma Communications Nederland B.V.Amstelveen12-11-2024toegekend
057272800005727289991.000Destiny White Label Services B.V.Heerlen25-5-2012toegekend
057272900005727299991.000Destiny B.V.Sint-Oedenrode9-3-2023toegekend
057274000005727409991.000Enreach B.V.Almere19-11-2024toegekend
05727420000572742099100Odido Netherlands B.V.'s-Gravenhage29-5-2020toegekend
05727421000572742199100Odido Netherlands B.V.'s-Gravenhage29-5-2020toegekend
05727422000572742299100Odido Netherlands B.V.'s-Gravenhage29-5-2020toegekend
05727423000572742399100Odido Netherlands B.V.'s-Gravenhage29-5-2020toegekend
05727424000572742499100Odido Netherlands B.V.'s-Gravenhage29-5-2020toegekend
05727425000572742599100Odido Netherlands B.V.'s-Gravenhage29-5-2020toegekend
05727426000572742699100Odido Netherlands B.V.'s-Gravenhage29-5-2020toegekend
05727427000572742799100Odido Netherlands B.V.'s-Gravenhage29-5-2020toegekend
05727428000572742899100Odido Netherlands B.V.'s-Gravenhage29-5-2020toegekend
05727429000572742999100Odido Netherlands B.V.'s-Gravenhage29-5-2020toegekend
057274300005727439991.000Gamma Communications Nederland B.V.Amstelveen22-2-2022toegekend
057274400005727449991.000COOLWAVE COMMUNICATIONS LtdDublin9-4-2020toegekend
057274500005727459991.000Routit B.V.Ede GLD28-9-2011toegekend
057274600005727469991.000Digihero B.V.Rotterdam22-10-2009toegekend
057274700005727479991.000Signet B.V.Eindhoven1-12-2009toegekend
057274800005727489991.000Vodafone Libertel B.V.Maastricht10-9-2012toegekend
057274900005727499991.000Sewan Nederland B.V.Son En Breugel7-1-2013toegekend
057275000005727509991.000Odido Netherlands B.V.'s-Gravenhage29-5-2020toegekend
057275100005727519991.000Odido Netherlands B.V.'s-Gravenhage29-5-2020toegekend
057276000005727609991.000Enreach B.V.Almere2-12-2008toegekend
057276200005727629991.000VoipQ B.V.Gouda13-11-2014toegekend
057276300005727639991.000Vodafone Libertel B.V.Maastricht17-4-2009toegekend
057276400005727649991.000Vodafone Libertel B.V.Maastricht10-8-2010toegekend
057276500005727659991.000Voiped Wholesale B.V.Assen27-2-2024toegekend
057276700005727679991.000Eurofiber Nederland B.V.Maarssen27-10-2021toegekend
057276800005727689991.000Telio Netherlands B.V.Purmerend7-12-2012toegekend
057276900005727699991.000KPN B.V.Rotterdam18-1-2023toegekend
057278100005727819991.000VoipZeker B.V.Sassenheim27-3-2012toegekend
057278200005727829991.000KeenSystems V.o.f.Gemert21-7-2011toegekend
057278500005727859991.000KPN B.V.Rotterdam24-12-2009toegekend
057278700005727879991.000Voip4all B.V.Zwolle20-9-2013toegekend
057278800005727889991.000Voxbone S.A.Elsene5-3-2007toegekend
057278900005727899991.000EXA Infrastructure Netherlands B.V.Schiphol-Rijk24-9-2007toegekend
057279000005727909991.000Voiperator B.V.Zwolle27-1-2012toegekend
057279100005727919991.000onecentral B.V.Hoofddorp2-9-2011toegekend
057279200005727929991.000NG-BLU Networks B.V.Meppel11-10-2012toegekend
057279300005727939991.000Qupra B.V.Amsterdam19-12-2019toegekend
057279400005727949991.000MaxiTEL Telecom B.V.Alphen Aan Den Rijn3-1-2013toegekend
057279500005727959991.000Canal+ Luxembourg S.a.r.l.Luxembourg10-12-2020toegekend
057279700005727979991.000Scarlet N.V.Lelystad25-7-2005toegekend
057282000005728209991.000Ziggo B.V.Utrecht20-3-2014toegekend
057283300005728339991.000Teleservice Nederland B.VCapelle Aan Den Ijssel4-3-2015toegekend
0572850000057285999910.000Ziggo B.V.Utrecht4-4-1997toegekend
057287000005728709991.000Infopact Netwerkdiensten B.V.Rotterdam3-12-2007toegekend
057288000005728809991.000Canal+ Luxembourg S.a.r.l.Luxembourg10-12-2020toegekend
057288100005728819991.000Canal+ Luxembourg S.a.r.l.Luxembourg10-12-2020toegekend
057288400005728849991.000Loogisch Communicatie en IT B.V.Fleringen26-7-2023toegekend

Bron: ACM-register (nummerregister), bijgewerkt bij elke import.

Andere netnummers in Overijssel

Overijssel telt 12 kentallen. Naar aantal blokken staat 0572 op plaats 10 in de provincie; het dichtst in omvang komt 0521 (Steenwijk) met 153 blokken en 85 aanbieders.

NetnummerPlaatsBlokkenAanbiedersToegekende nummers
038Zwolle27995829.000
0546Almelo26786405.000
053Enschede24593759.000
074Hengelo22592605.000
0570Deventer20885398.000
0541Oldenzaal16384248.000
0548Rijssen15683236.000
0523Hardenberg en Dedemsvaart15585220.000
0521Steenwijk15385215.000
0547Goor (Hof van Twente)14284194.000
0529Ommen13784193.000

Nog geen gepubliceerde meldingen voor deze reeks.

Check een 0572-nummer

Gebeld door een 0572-nummer: wat kunt u doen?

Een onbekend nummer kan een echte beller of een oplichter zijn. Twijfelt u:

  1. Hang op als de beller om bankgegevens, codes of geld vraagt

    Een bank of overheidsinstantie vraagt nooit telefonisch om uw inloggegevens of pincode en laat u nooit geld overboeken. Vertrouwt u het niet, zoek dan zelf het nummer van de organisatie op en bel terug. Oplichters kunnen elk nummer op uw scherm laten verschijnen.

    Rijksoverheid: wat kan ik doen bij een nep-telefoontje (spoofing)?

  2. Meld een poging tot oplichting bij de Fraudehelpdesk

    Het meldformulier is dag en nacht beschikbaar; telefonisch via 088 786 7372. Meldingen helpen om anderen te waarschuwen.

    Fraudehelpdesk: fraude melden

  3. Ongevraagd verkoopgesprek? Zeg dat u niet meer gebeld wilt worden

    Sinds 1 juli 2021 mag een bedrijf u alleen bellen als u klant bent, maximaal 3 jaar geleden klant was of toestemming gaf. U kunt altijd zeggen: ‘ik wil dat u mij niet meer belt’. Belt het bedrijf toch, meld het dan bij ACM ConsuWijzer.

    ACM ConsuWijzer: telemarketing – wanneer mag een bedrijf u bellen?

Een nummerreeks vertelt wáár of bij welke aanbieder een nummer is uitgegeven, niet wie er belt: reeksdata zijn geen persoonsgegevens. Meer lezen: Wie heeft mij gebeld? en de complete kentallengids.

Veelgestelde vragen over netnummer 0572

Waar is netnummer 0572?

0572 is het netnummer van Raalte in Overijssel. Het netnummergebied is ongeveer 242 km² groot.

Welke gemeenten vallen onder netnummer 0572?

Geheel of grotendeels: Raalte. Deels: Dalfsen, Ommen, Hellendoorn, Olst-Wijhe en Rijssen-Holten. Dit volgt uit de netnummerkaart van de ACM en de gemeentegrenzen van het CBS (2025).

Hoe is een 0572-nummer opgebouwd?

Een vast nummer telt tien cijfers: 0572 gevolgd door een abonneenummer van 6 cijfers dat begint met 2 tot en met 8. Vanuit het buitenland belt u +31 572 en het abonneenummer.

Welke aanbieder zit achter 0572-nummers?

Het ACM-register telt onder 0572 149 nummerblokken bij 82 aanbieders. De grootste reekshouder is KPN B.V met 26,8% van de toegekende nummers; de jongste toekenning is van 5 maart 2026. Door nummerbehoud kan een los nummer bij een andere provider actief zijn.

Welke netnummers grenzen aan 0572?

Het gebied van 0572 grenst aan de netnummers 0529, 0546, 0548 en 0570.

Wat doe ik als een 0572-nummer mij probeert op te lichten?

Hang op en geef nooit bankgegevens, codes of geld via de telefoon. Meld de poging bij de Fraudehelpdesk (088 786 7372 of het online formulier). Bent u geld kwijt, bel dan direct uw bank en doe aangifte bij de politie.