Netnummer 0521 – Steenwijk

Het netnummer 0521 hoort bij Steenwijk (Overijssel). Het ACM-register telt 153 nummerblokken onder dit kental met samen 215.000 toegekende nummers, verdeeld over 85 aanbieders — daarmee staat 0521 op plaats 95 van 141 kentallen naar aantal blokken en op plaats 65 naar aantal reekshouders, goed voor 0,35% van alle toegekende Nederlandse vaste nummers. De grootste reekshouder is KPN B.V. met 22 blokken (34,4% van de toegekende nummers), voor het eerst toegekend op 28 augustus 1997; samen met BT en Ziggo houdt de top drie 44,6% van de capaciteit. Een gesprek vanaf dit kental komt normaal gesproken van een vaste lijn uit de regio Steenwijk — al bewijst het scherm dat nooit: nummers kunnen gespooft zijn.

Bron: ACM-register, stand 23-10-2026

Netnummer 0521 in het kort

Netnummergebied
Steenwijk
Provincies
Drenthe, Overijssel
Gemeenten (geheel of grotendeels)
Westerveld
Deels in dit gebied
Steenwijkerland
Oppervlakte (land)
ca. 398 km²
Opbouw van een nummer
0521 + abonneenummer van 6 cijfers (10 cijfers)
Abonneenummer begint met
2 t/m 8 (nooit 0, 1 of 9)
Vanuit het buitenland
+31 521 + abonneenummer
In het ACM-register
153 blokken, 85 aanbieders
Jongste toekenning
5 maart 2026 (Ipronto Communications)
Aangrenzende netnummers
0516, 0522, 0527, 0528, 0561, 0592, 0593

Bronnen: ACM, overzicht netnummergebieden en nummerregister; Nummerplan telefoon- en ISDN-diensten (art. 2 en 4); CBS/PDOK 2025 (provincies en gemeenten, berekend uit de overlap met het netnummergebied).

Kaart van het netnummergebied 0521 (Steenwijk) met de aangrenzende netnummers
Blauw: het netnummergebied 0521; grijze cijfers: aangrenzende netnummers; stippellijnen: provinciegrenzen. Grenzen: ACM, overzicht netnummergebieden; provincies en gemeenten: CBS/PDOK 2025 (CC BY 4.0). De ACM-kaart is op circa 10 meter nauwkeurig en niet bedoeld voor juridische procedures.
153blokken in het register
85aanbieders met toekenningen
215.000toegekende nummers
1997–2026toekenningen van–tot

De aanbieders achter 0521-nummers

Het kental 0521 is versnipperd: KPN B.V. leidt met 34,4% van de toegekende nummers, en in totaal houden 85 aanbieders hier blokken. 22 van de 40 getoonde aanbieders houden precies één blok onder 0521 — meestal een blok van 1.000 nummers. De langste aanwezigheid heeft Ziggo (eerste blok 4-4-1997); de jongste toekenning ging naar Ipronto Communications op 5-3-2026. 6 aanbieders kregen in de afgelopen twee jaar nog een blok onder 0521. Het register noemt de reekshouder; losse nummers kunnen door nummerbehoud bij een andere provider actief zijn.

AanbiederZetelBlokkenNummersAandeelEerste blokLaatste blok
KPN B.V.Rotterdam2274.00034,4%28-8-199718-1-2023
BT NEDERLAND N.V.Amsterdam211.0005,1%25-4-199717-9-1997
Ziggo B.V.Utrecht211.0005,1%4-4-199720-3-2014
DELTA Fiber Nederland B.V.Schiedam77.0003,3%5-6-202015-1-2021
Odido Netherlands B.V.'s-Gravenhage156.0002,8%29-5-202013-9-2023
Vodafone Libertel B.V.Maastricht66.0002,8%17-4-200915-1-2024
Enreach B.V.Almere55.0002,3%2-12-200819-11-2024
Verizon Nederland B.V.Amsterdam55.0002,3%4-7-20054-7-2005
Gamma Communications Nederland B.V.Amstelveen33.0001,4%10-1-201312-11-2024
Routit B.V.Ede GLD33.0001,4%28-9-201125-4-2016
Ziggo Zakelijk Services B.V.Utrecht23.0001,4%12-10-201224-3-2015
Businesscom B.V.Veghel22.0000,9%26-6-201523-12-2024
Canal+ Luxembourg S.a.r.l.Luxembourg22.0000,9%10-12-202010-12-2020
Destiny B.V.Sint-Oedenrode22.0000,9%9-3-20239-3-2023
Destiny White Label Services B.V.Heerlen22.0000,9%25-5-201222-9-2017
Kwebbl B.V.Amsterdam22.0000,9%23-8-201328-9-2017
Sewan Nederland B.V.Son En Breugel22.0000,9%7-1-201311-12-2020
X2Com B.V.Rosmalen22.0000,9%2-6-201022-10-2021
10Telecom B.V.Emmen11.0000,5%8-5-20208-5-2020
A1 Internet B.V.Heerenveen11.0000,5%9-9-20209-9-2020
A3BC B.V.Posterholt11.0000,5%2-8-20162-8-2016
Belgacom International Carrier Services S.A./N.V.Brussel11.0000,5%23-8-201623-8-2016
BlackGATE B.V.'s-Gravenhage11.0000,5%29-5-202429-5-2024
CLOUDOE B.V.'s-Hertogenbosch11.0000,5%31-3-201731-3-2017
CM.COM Netherlands B.V.Breda11.0000,5%30-1-202030-1-2020
COOLWAVE COMMUNICATIONS LtdDublin11.0000,5%9-4-20209-4-2020
Cambrium B.V.Almere11.0000,5%22-9-201722-9-2017
Colt Technology Services B.V.Amsterdam-Duivendrecht11.0000,5%21-3-200621-3-2006
Dialoga Servicios Interactiovios S.A.Bilbao11.0000,5%19-1-201619-1-2016
Digihero B.V.Rotterdam11.0000,5%22-10-200922-10-2009
Dstny Global Services NL B.V.Capelle A/d Ijssel11.0000,5%3-4-20193-4-2019
EXA Infrastructure Netherlands B.V.Schiphol-Rijk11.0000,5%24-9-200724-9-2007
Esprit Telecom B.V.Utrecht11.0000,5%25-7-200825-7-2008
Eurofiber Nederland B.V.Maarssen11.0000,5%27-10-202127-10-2021
Fiber Services B.V.Almere11.0000,5%2-3-20262-3-2026
Infopact Netwerkdiensten B.V.Rotterdam11.0000,5%3-12-20073-12-2007
Ipronto Communications B.V.Rotterdam11.0000,5%5-3-20265-3-2026
JSR IT B.V.Best11.0000,5%2-10-20202-10-2020
KeenSystems V.o.f.Gemert11.0000,5%21-7-201121-7-2011
MKB VoiceBreda11.0000,5%2-10-20142-10-2014

De 40 grootste van 85 aanbieders met toekenningen onder dit kental, gesorteerd op toegekende nummers.

Toekenningsgeschiedenis van 0521

De oudste gedateerde toekenning onder 0521 is van 4 april 1997 (Ziggo B.V.), de jongste van 5 maart 2026 (Ipronto Communications B.V.). De drukste periode was 2020–2024 met 52 toegekende blokken. 124 van de 153 blokken tellen 1.000 nummers; de andere blokgroottes zijn 100 (10×), 2.000 (7×), 10.000 (5×), 3.000 (4×) en 5.000 (2×). Elk blok onder dit kental is in het register aan een aanbieder toegekend.

De reekshouders onder 0521 zijn gevestigd in 6 verschillende plaatsen; de meeste zetels staan in Rotterdam (7), Utrecht (6), Amsterdam (5) en 's-Gravenhage (3). De zetel van een aanbieder zegt niets over waar de nummers worden gebruikt — de regio is Steenwijk.

Alle blokken onder 0521

De 150 laagste van 153 blokken in het register, oplopend op bloknummer, met reekshouder, zetel, toekenningsdatum en status. Zoek de eerste zes of zeven cijfers van een nummer op om te zien in welk blok het valt.

VanTotNummersReekshouderZetelToegekendStatus
052120000005212009991.000SpeakUp B.V.Enschede25-6-2008toegekend
052120100005212019991.000Qooqie N.V.Capelle Aan Den Ijssel30-7-2013toegekend
052120200005212029991.000Kwebbl B.V.Amsterdam23-8-2013toegekend
052120300005212039991.000Zetacom B.V.Zoetermeer23-10-2013toegekend
052120400005212049991.000Sewan Nederland B.V.Son En Breugel11-12-2020toegekend
052120500005212059991.000Vodafone Libertel B.V.Maastricht2-1-2014toegekend
052120600005212069991.000Q-Fast Telecom B.V.De Meern11-10-2024toegekend
052120700005212079991.000Massxess B.V.Purmerend19-2-2014toegekend
052120800005212089991.000SOLLIE.COMM B.V.Dedemsvaart30-4-2014toegekend
052120900005212099991.000Kwebbl B.V.Amsterdam28-9-2017toegekend
0521210000052121999910.000BT NEDERLAND N.V.Amsterdam25-4-1997toegekend
052122000005212209991.000Destiny White Label Services B.V.Heerlen22-9-2017toegekend
052122100005212219991.000Cambrium B.V.Almere22-9-2017toegekend
052122300005212239991.000Smart FutureUtrecht28-11-2014toegekend
052122400005212249991.000Raffel Internet B.V.Breda8-12-2014toegekend
052122500005212259991.000Destiny B.V.Sint-Oedenrode9-3-2023toegekend
052122600005212269991.000WeCloudit Group B.V.Beverwijk10-3-2015toegekend
052122700005212289992.000Ziggo Zakelijk Services B.V.Utrecht24-3-2015toegekend
052122900005212299991.000ipBT B.V.Haren Gn24-4-2015toegekend
052123000005212309991.000Businesscom B.V.Veghel26-6-2015toegekend
052123100005212319991.000Odido Netherlands B.V.'s-Gravenhage13-9-2023toegekend
052123200005212329991.000Telnyx Ireland LtdDublin D02 Pd3918-2-2021toegekend
052123300005212339991.000Weritech B.V.Eindhoven24-2-2016toegekend
052123400005212349991.000Rinkel B.V.Rotterdam12-5-2015toegekend
052123500005212359991.000Routit B.V.Ede GLD25-4-2016toegekend
052123600005212369991.000Routit B.V.Ede GLD25-4-2016toegekend
052123700005212379991.000Enreach B.V.Almere17-9-2024toegekend
052123800005212389991.000A3BC B.V.Posterholt2-8-2016toegekend
052123900005212399991.000Belgacom International Carrier Services S.A./N.V.Brussel23-8-2016toegekend
052124000005212409991.000JSR IT B.V.Best2-10-2020toegekend
052124100005212419991.000Steam-connect Partner Services B.V.Beverwijk16-11-2020toegekend
052124200005212429991.000DELTA Fiber Nederland B.V.Schiedam15-1-2021toegekend
052124300005212439991.000DELTA Fiber Nederland B.V.Schiedam15-1-2021toegekend
052124400005212449991.000DELTA Fiber Nederland B.V.Schiedam15-1-2021toegekend
052124500005212459991.000DELTA Fiber Nederland B.V.Schiedam15-1-2021toegekend
052124600005212469991.000DELTA Fiber Nederland B.V.Schiedam15-1-2021toegekend
052124700005212479991.000X2Com B.V.Rosmalen22-10-2021toegekend
052124800005212489991.000TriNed B.V.'s-Hertogenbosch21-10-2022toegekend
052132000005213229993.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
052132400005213249991.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
0521340000052134999910.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
052135000005213529993.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
052136000005213629993.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
052137000005213719992.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
052138000005213839994.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
052138500005213859991.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
052138700005213889992.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
052144000005214409991.000CLOUDOE B.V.'s-Hertogenbosch31-3-2017toegekend
052144100005214419991.000Enreach B.V.Almere19-1-2017toegekend
052144200005214429991.000A1 Internet B.V.Heerenveen9-9-2020toegekend
052144300005214439991.000voizXL B.V.Vianen UT23-3-2018toegekend
052144400005214449991.000Next Telecom B.V.Utrecht3-6-2016toegekend
052144500005214459991.000Businesscom B.V.Veghel23-12-2024toegekend
052144600005214469991.000Omnia Connect B.V.Leusden17-5-2018toegekend
052144700005214479991.000DELTA Fiber Nederland B.V.Schiedam17-11-2020toegekend
052144800005214489991.000MachCloud B.V.Schiphol13-11-2018toegekend
052144900005214499991.000Dstny Global Services NL B.V.Capelle A/d Ijssel3-4-2019toegekend
052150000005215009991.000MKB VoiceBreda2-10-2014toegekend
052150100005215019991.000Vodafone Libertel B.V.Maastricht15-1-2024toegekend
052150300005215039991.000NXTcom Nederland B.V.Oss20-5-2019toegekend
052150400005215049991.000Fiber Services B.V.Almere2-3-2026toegekend
052150500005215059991.000CM.COM Netherlands B.V.Breda30-1-2020toegekend
052150600005215069991.000DELTA Fiber Nederland B.V.Schiedam5-6-2020toegekend
052150700005215079991.000Orange Business Netherlands B.V.Amsterdam7-11-2025toegekend
0521510000052151999910.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
052152000005215249995.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
052152600005215279992.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
052152900005215299991.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
052153300005215379995.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
052153800005215389991.000Enreach B.V.Almere15-2-2023toegekend
052153900005215399991.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
052155000005215519992.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
052156000005215609991.000Ipronto Communications B.V.Rotterdam5-3-2026toegekend
052156500005215659991.000Dialoga Servicios Interactiovios S.A.Bilbao19-1-2016toegekend
052157000005215719992.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
052157700005215789992.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
052158700005215899993.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
0521590000052159999910.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
052170000005217009991.000BT NEDERLAND N.V.Amsterdam17-9-1997toegekend
052170100005217019991.000Gamma Communications Nederland B.V.Amstelveen10-1-2013toegekend
052170200005217029991.000Redworks B.V.Maastricht21-3-2011toegekend
052170300005217039991.000BlackGATE B.V.'s-Gravenhage29-5-2024toegekend
052170400005217049991.000MTel B.V.Rotterdam31-3-2011toegekend
052170500005217059991.000VoipGrow B.V.'s-Gravenhage8-8-2024toegekend
05217070000521707099100Odido Netherlands B.V.'s-Gravenhage29-5-2020toegekend
05217071000521707199100Odido Netherlands B.V.'s-Gravenhage29-5-2020toegekend
05217072000521707299100Odido Netherlands B.V.'s-Gravenhage29-5-2020toegekend
05217073000521707399100Odido Netherlands B.V.'s-Gravenhage29-5-2020toegekend
05217074000521707499100Odido Netherlands B.V.'s-Gravenhage29-5-2020toegekend
05217075000521707599100Odido Netherlands B.V.'s-Gravenhage29-5-2020toegekend
05217076000521707699100Odido Netherlands B.V.'s-Gravenhage29-5-2020toegekend
05217077000521707799100Odido Netherlands B.V.'s-Gravenhage29-5-2020toegekend
05217078000521707899100Odido Netherlands B.V.'s-Gravenhage29-5-2020toegekend
05217079000521707999100Odido Netherlands B.V.'s-Gravenhage29-5-2020toegekend
052171000005217109991.000Verizon Nederland B.V.Amsterdam4-7-2005toegekend
052171100005217119991.000Verizon Nederland B.V.Amsterdam4-7-2005toegekend
052171200005217129991.000Verizon Nederland B.V.Amsterdam4-7-2005toegekend
052171300005217139991.000Verizon Nederland B.V.Amsterdam4-7-2005toegekend
052171400005217149991.000Verizon Nederland B.V.Amsterdam4-7-2005toegekend
052172000005217209991.000Ziggo Services B.V.Utrecht13-3-2000toegekend
052172100005217219991.000Sona Business B.V.Rotterdam13-5-2020toegekend
052172200005217229991.000Pretium B.V.Haarlem23-2-2009toegekend
052172300005217239991.000Solcon Internetdiensten B.V.Dronten17-4-2009toegekend
052172400005217249991.000Telio Netherlands B.V.Purmerend19-5-2009toegekend
052172500005217259991.000X2Com B.V.Rosmalen2-6-2010toegekend
052172600005217269991.000Destiny White Label Services B.V.Heerlen25-5-2012toegekend
052172700005217279991.000Gamma Communications Nederland B.V.Amstelveen12-11-2024toegekend
052172800005217289991.000Voxbone S.A.Elsene5-3-2007toegekend
052172900005217299991.000Destiny B.V.Sint-Oedenrode9-3-2023toegekend
052174000005217409991.000Enreach B.V.Almere19-11-2024toegekend
052174100005217419991.000N.V. Kabeltelevisie Noord-Oost FrieslandDokkum23-2-2024toegekend
052174200005217429991.000Odido Netherlands B.V.'s-Gravenhage29-5-2020toegekend
052174300005217439991.000Gamma Communications Nederland B.V.Amstelveen22-2-2022toegekend
052174400005217449991.000COOLWAVE COMMUNICATIONS LtdDublin9-4-2020toegekend
052174500005217459991.000Routit B.V.Ede GLD28-9-2011toegekend
052174600005217469991.000Digihero B.V.Rotterdam22-10-2009toegekend
052174700005217479991.000Signet B.V.Eindhoven21-1-2010toegekend
052174800005217489991.000Vodafone Libertel B.V.Maastricht10-9-2012toegekend
052174900005217499991.000Sewan Nederland B.V.Son En Breugel7-1-2013toegekend
052175000005217509991.000Odido Netherlands B.V.'s-Gravenhage29-5-2020toegekend
052175100005217519991.000Odido Netherlands B.V.'s-Gravenhage29-5-2020toegekend
052175200005217529991.000Qonnected B.V.Hardenberg29-6-2020toegekend
052176000005217609991.000Enreach B.V.Almere2-12-2008toegekend
052176100005217619991.000Voiped Wholesale B.V.Assen27-2-2024toegekend
052176200005217629991.000VoipQ B.V.Gouda13-11-2014toegekend
052176300005217639991.000Vodafone Libertel B.V.Maastricht17-4-2009toegekend
052176400005217649991.000Vodafone Libertel B.V.Maastricht10-8-2010toegekend
052176700005217679991.000Eurofiber Nederland B.V.Maarssen27-10-2021toegekend
052176900005217699991.000KPN B.V.Rotterdam18-1-2023toegekend
052178000005217809991.000Esprit Telecom B.V.Utrecht25-7-2008toegekend
052178200005217829991.000KeenSystems V.o.f.Gemert21-7-2011toegekend
052178300005217839991.000VoipZeker B.V.Sassenheim27-3-2012toegekend
052178400005217849991.000Ziggo Zakelijk Services B.V.Utrecht12-10-2012toegekend
052178500005217859991.000KPN B.V.Rotterdam24-12-2009toegekend
052178600005217869991.00010Telecom B.V.Emmen8-5-2020toegekend
052178700005217879991.000Vodafone Libertel B.V.Maastricht30-11-2011toegekend
052178800005217889991.000Odido Netherlands B.V.'s-Gravenhage29-5-2020toegekend
052178900005217899991.000EXA Infrastructure Netherlands B.V.Schiphol-Rijk24-9-2007toegekend
052179000005217909991.000Voiperator B.V.Zwolle27-1-2012toegekend
052179100005217919991.000onecentral B.V.Hoofddorp2-9-2011toegekend
052179200005217929991.000NG-BLU Networks B.V.Meppel11-10-2012toegekend
052179300005217939991.000Qupra B.V.Amsterdam19-12-2019toegekend
052179400005217949991.000MaxiTEL Telecom B.V.Alphen Aan Den Rijn3-1-2013toegekend
052179500005217959991.000Canal+ Luxembourg S.a.r.l.Luxembourg10-12-2020toegekend
052179700005217979991.000Scarlet N.V.Lelystad25-7-2005toegekend
052179800005217989991.000Voip4all B.V.Zwolle20-9-2013toegekend
052179900005217999991.000Colt Technology Services B.V.Amsterdam-Duivendrecht21-3-2006toegekend
052182000005218209991.000Ziggo B.V.Utrecht20-3-2014toegekend
052183300005218339991.000Teleservice Nederland B.VCapelle Aan Den Ijssel4-3-2015toegekend
0521850000052185999910.000Ziggo B.V.Utrecht4-4-1997toegekend

Bron: ACM-register (nummerregister), bijgewerkt bij elke import.

Andere netnummers in Overijssel

Overijssel telt 12 kentallen. Naar aantal blokken staat 0521 op plaats 9 in de provincie; het dichtst in omvang komt 0523 (Hardenberg en Dedemsvaart) met 155 blokken en 85 aanbieders.

NetnummerPlaatsBlokkenAanbiedersToegekende nummers
038Zwolle27995829.000
0546Almelo26786405.000
053Enschede24593759.000
074Hengelo22592605.000
0570Deventer20885398.000
0541Oldenzaal16384248.000
0548Rijssen15683236.000
0523Hardenberg en Dedemsvaart15585220.000
0572Raalte14982194.000
0547Goor (Hof van Twente)14284194.000
0529Ommen13784193.000

Nog geen gepubliceerde meldingen voor deze reeks.

Check een 0521-nummer

Gebeld door een 0521-nummer: wat kunt u doen?

Een onbekend nummer kan een echte beller of een oplichter zijn. Twijfelt u:

  1. Hang op als de beller om bankgegevens, codes of geld vraagt

    Een bank of overheidsinstantie vraagt nooit telefonisch om uw inloggegevens of pincode en laat u nooit geld overboeken. Vertrouwt u het niet, zoek dan zelf het nummer van de organisatie op en bel terug. Oplichters kunnen elk nummer op uw scherm laten verschijnen.

    Rijksoverheid: wat kan ik doen bij een nep-telefoontje (spoofing)?

  2. Meld een poging tot oplichting bij de Fraudehelpdesk

    Het meldformulier is dag en nacht beschikbaar; telefonisch via 088 786 7372. Meldingen helpen om anderen te waarschuwen.

    Fraudehelpdesk: fraude melden

  3. Ongevraagd verkoopgesprek? Zeg dat u niet meer gebeld wilt worden

    Sinds 1 juli 2021 mag een bedrijf u alleen bellen als u klant bent, maximaal 3 jaar geleden klant was of toestemming gaf. U kunt altijd zeggen: ‘ik wil dat u mij niet meer belt’. Belt het bedrijf toch, meld het dan bij ACM ConsuWijzer.

    ACM ConsuWijzer: telemarketing – wanneer mag een bedrijf u bellen?

Een nummerreeks vertelt wáár of bij welke aanbieder een nummer is uitgegeven, niet wie er belt: reeksdata zijn geen persoonsgegevens. Meer lezen: Wie heeft mij gebeld? en de complete kentallengids.

Veelgestelde vragen over netnummer 0521

Waar is netnummer 0521?

0521 is het netnummer van Steenwijk in de provincies Drenthe en Overijssel. Het netnummergebied is ongeveer 398 km² groot.

Welke gemeenten vallen onder netnummer 0521?

Geheel of grotendeels: Westerveld. Deels: Steenwijkerland. Dit volgt uit de netnummerkaart van de ACM en de gemeentegrenzen van het CBS (2025).

Hoe is een 0521-nummer opgebouwd?

Een vast nummer telt tien cijfers: 0521 gevolgd door een abonneenummer van 6 cijfers dat begint met 2 tot en met 8. Vanuit het buitenland belt u +31 521 en het abonneenummer.

Welke aanbieder zit achter 0521-nummers?

Het ACM-register telt onder 0521 153 nummerblokken bij 85 aanbieders. De grootste reekshouder is KPN B.V met 34,4% van de toegekende nummers; de jongste toekenning is van 5 maart 2026. Door nummerbehoud kan een los nummer bij een andere provider actief zijn.

Welke netnummers grenzen aan 0521?

Het gebied van 0521 grenst aan de netnummers 0516, 0522, 0527, 0528, 0561, 0592 en 0593.

Wat doe ik als een 0521-nummer mij probeert op te lichten?

Hang op en geef nooit bankgegevens, codes of geld via de telefoon. Meld de poging bij de Fraudehelpdesk (088 786 7372 of het online formulier). Bent u geld kwijt, bel dan direct uw bank en doe aangifte bij de politie.