Netnummer 0591 – Emmen

Het netnummer 0591 hoort bij Emmen (Drenthe). Het ACM-register telt 248 nummerblokken onder dit kental met samen 352.000 toegekende nummers, verdeeld over 86 aanbieders — daarmee staat 0591 op plaats 31 van 141 kentallen naar aantal blokken en op plaats 50 naar aantal reekshouders, goed voor 0,57% van alle toegekende Nederlandse vaste nummers. De grootste reekshouder is KPN B.V. met 96 blokken (48,6% van de toegekende nummers), voor het eerst toegekend op 2 december 1999; samen met Ziggo en Vodafone Libertel houdt de top drie 61,1% van de capaciteit. Een gesprek vanaf dit kental komt normaal gesproken van een vaste lijn uit de regio Emmen — al bewijst het scherm dat nooit: nummers kunnen gespooft zijn.

Bron: ACM-register, stand 23-10-2026

Netnummer 0591 in het kort

Netnummergebied
Emmen
Provincie
Drenthe
Gemeenten (geheel of grotendeels)
Emmen
Deels in dit gebied
Coevorden, Borger-Odoorn
Oppervlakte (land)
ca. 496 km²
Opbouw van een nummer
0591 + abonneenummer van 6 cijfers (10 cijfers)
Abonneenummer begint met
2 t/m 8 (nooit 0, 1 of 9)
Vanuit het buitenland
+31 591 + abonneenummer
In het ACM-register
248 blokken, 86 aanbieders
Jongste toekenning
5 maart 2026 (Ipronto Communications)
Aangrenzende netnummers
0524, 0528, 0592, 0593, 0599

Bronnen: ACM, overzicht netnummergebieden en nummerregister; Nummerplan telefoon- en ISDN-diensten (art. 2 en 4); CBS/PDOK 2025 (provincies en gemeenten, berekend uit de overlap met het netnummergebied).

Kaart van het netnummergebied 0591 (Emmen) met de aangrenzende netnummers
Blauw: het netnummergebied 0591; grijze cijfers: aangrenzende netnummers; stippellijnen: provinciegrenzen. Grenzen: ACM, overzicht netnummergebieden; provincies en gemeenten: CBS/PDOK 2025 (CC BY 4.0). De ACM-kaart is op circa 10 meter nauwkeurig en niet bedoeld voor juridische procedures.
248blokken in het register
86aanbieders met toekenningen
352.000toegekende nummers
1997–2026toekenningen van–tot

De aanbieders achter 0591-nummers

KPN B.V. domineert het kental 0591 met 48,6% van de toegekende nummers; de overige 85 aanbieders delen de rest. 19 van de 40 getoonde aanbieders houden precies één blok onder 0591 — meestal een blok van 1.000 nummers. De langste aanwezigheid heeft Ziggo (eerste blok 4-4-1997); de jongste toekenning ging naar Ipronto Communications op 5-3-2026. 5 aanbieders kregen in de afgelopen twee jaar nog een blok onder 0591. Het register noemt de reekshouder; losse nummers kunnen door nummerbehoud bij een andere provider actief zijn.

AanbiederZetelBlokkenNummersAandeelEerste blokLaatste blok
KPN B.V.Rotterdam96171.00048,6%2-12-199918-1-2023
Ziggo B.V.Utrecht624.0006,8%4-4-199720-3-2014
Vodafone Libertel B.V.Utrecht2020.0005,7%17-4-20097-6-2023
BT NEDERLAND N.V.Amsterdam211.0003,1%25-4-199717-9-1997
Odido Netherlands B.V.'s-Gravenhage1010.0002,8%29-5-202013-9-2023
Enreach B.V.Almere77.0002%2-12-200819-11-2024
Routit B.V.Ede GLD77.0002%28-9-201124-5-2023
Verizon Nederland B.V.Amsterdam55.0001,4%4-7-20054-7-2005
Canal+ Luxembourg S.a.r.l.Luxembourg33.0000,9%10-12-202010-12-2020
Destiny White Label Services B.V.Heerlen33.0000,9%25-5-201217-1-2022
Gamma Communications Nederland B.V.Amstelveen33.0000,9%10-1-201312-11-2024
Ziggo Services B.V.Utrecht33.0000,9%8-9-20178-9-2017
Telio Netherlands B.V.Purmerend23.0000,9%19-5-20097-12-2012
Ziggo Zakelijk Services B.V.Utrecht23.0000,9%12-10-201224-3-2015
Businesscom B.V.Veghel22.0000,6%26-6-201523-12-2024
Destiny B.V.Sint-Oedenrode22.0000,6%9-3-20239-3-2023
Digihero B.V.Rotterdam22.0000,6%22-10-200911-4-2019
Kwebbl B.V.Amsterdam22.0000,6%23-8-201328-9-2017
Sewan Nederland B.V.Son En Breugel22.0000,6%7-1-201311-12-2020
Voxbone S.A.Elsene22.0000,6%5-3-200717-10-2019
X2Com B.V.Rosmalen22.0000,6%2-6-201022-10-2021
10Telecom B.V.Emmen11.0000,3%8-5-20208-5-2020
A1 Internet B.V.Heerenveen11.0000,3%9-9-20209-9-2020
A3BC B.V.Posterholt11.0000,3%2-8-20162-8-2016
Belgacom International Carrier Services S.A./N.V.Brussel11.0000,3%23-8-201623-8-2016
BlackGATE B.V.'s-Gravenhage11.0000,3%29-5-202429-5-2024
Budget Phone Company B.V.Rotterdam11.0000,3%11-4-202311-4-2023
CLOUDOE B.V.'s-Hertogenbosch11.0000,3%31-3-201731-3-2017
CM.COM Netherlands B.V.Breda11.0000,3%30-1-202030-1-2020
COOLWAVE COMMUNICATIONS LtdDublin11.0000,3%9-4-20209-4-2020
Cambrium B.V.Almere11.0000,3%22-9-201722-9-2017
Colt Technology Services B.V.Amsterdam-Duivendrecht11.0000,3%21-3-200621-3-2006
Connection TelecomZandvoort11.0000,3%6-1-20166-1-2016
DELTA Fiber Nederland B.V.Schiedam11.0000,3%27-2-202427-2-2024
Dialoga Servicios Interactiovios S.A.Bilbao11.0000,3%19-1-201619-1-2016
Dstny Global Services NL B.V.Capelle A/d Ijssel11.0000,3%3-4-20193-4-2019
EXA Infrastructure Netherlands B.V.Schiphol-Rijk11.0000,3%19-4-200619-4-2006
Esprit Telecom B.V.Utrecht11.0000,3%26-4-201626-4-2016
Eurofiber Nederland B.V.Maarssen11.0000,3%27-10-202127-10-2021
Fiber Services B.V.Almere11.0000,3%2-3-20262-3-2026

De 40 grootste van 86 aanbieders met toekenningen onder dit kental, gesorteerd op toegekende nummers.

Toekenningsgeschiedenis van 0591

De oudste gedateerde toekenning onder 0591 is van 4 april 1997 (Ziggo B.V.), de jongste van 5 maart 2026 (Ipronto Communications B.V.). De drukste periode was 1995–1999 met 62 toegekende blokken. 232 van de 248 blokken tellen 1.000 nummers; de andere blokgroottes zijn 10.000 (9×), 2.000 (2×), 7.000 (2×), 3.000 (1×) en 4.000 (1×). Elk blok onder dit kental is in het register aan een aanbieder toegekend.

De reekshouders onder 0591 zijn gevestigd in 6 verschillende plaatsen; de meeste zetels staan in Rotterdam (8), Utrecht (7), Amsterdam (5) en 's-Gravenhage (3). De zetel van een aanbieder zegt niets over waar de nummers worden gebruikt — de regio is Emmen.

Alle blokken onder 0591

De 150 laagste van 248 blokken in het register, oplopend op bloknummer, met reekshouder, zetel, toekenningsdatum en status. Zoek de eerste zes of zeven cijfers van een nummer op om te zien in welk blok het valt.

VanTotNummersReekshouderZetelToegekendStatus
059120000005912009991.000SpeakUp B.V.Enschede25-6-2008toegekend
059120100005912019991.000Ziggo B.V.Utrecht12-6-2013toegekend
059120200005912029991.000Ziggo B.V.Utrecht12-6-2013toegekend
059120300005912039991.000Qooqie N.V.Capelle Aan Den Ijssel30-7-2013toegekend
059120400005912049991.000Kwebbl B.V.Amsterdam23-8-2013toegekend
059120500005912059991.000Zetacom B.V.Zoetermeer23-10-2013toegekend
059120600005912069991.000Sewan Nederland B.V.Son En Breugel11-12-2020toegekend
059120700005912079991.000Vodafone Libertel B.V.Maastricht2-1-2014toegekend
059120800005912089991.000Q-Fast Telecom B.V.De Meern11-10-2024toegekend
059120900005912099991.000Massxess B.V.Purmerend19-2-2014toegekend
0591210000059121999910.000BT NEDERLAND N.V.Amsterdam25-4-1997toegekend
0591220000059122999910.000Ziggo B.V.Utrecht9-7-2009toegekend
059123000005912309991.000SOLLIE.COMM B.V.Dedemsvaart30-4-2014toegekend
059123100005912319991.000Kwebbl B.V.Amsterdam28-9-2017toegekend
059123200005912329991.000Ziggo Services B.V.Utrecht8-9-2017toegekend
059123300005912339991.000Ziggo Services B.V.Utrecht8-9-2017toegekend
059123500005912359991.000Vodafone Libertel B.V.Maastricht15-10-2014toegekend
059123600005912369991.000Vodafone Libertel B.V.Maastricht15-10-2014toegekend
059123700005912379991.000Smart FutureUtrecht28-11-2014toegekend
059123800005912389991.000Enreach B.V.Almere6-1-2015toegekend
059123900005912399991.000Voys Partners B.V.Groningen9-2-2015toegekend
059124000005912409991.000Destiny B.V.Sint-Oedenrode9-3-2023toegekend
059124100005912419991.000WeCloudit Group B.V.Beverwijk10-3-2015toegekend
059124200005912439992.000Ziggo Zakelijk Services B.V.Utrecht24-3-2015toegekend
059124400005912449991.000ipBT B.V.Haren Gn24-4-2015toegekend
059124500005912459991.000Rinkel B.V.Rotterdam12-5-2015toegekend
059124600005912469991.000Businesscom B.V.Veghel26-6-2015toegekend
059124700005912479991.000Raffel Internet B.V.Breda22-9-2015toegekend
059124800005912489991.000Telnyx Ireland LtdDublin D02 Pd3918-2-2021toegekend
059124900005912499991.000Weritech B.V.Eindhoven24-2-2016toegekend
059125000005912509991.000Enreach B.V.Almere17-9-2024toegekend
059125100005912519991.000A3BC B.V.Posterholt2-8-2016toegekend
059125200005912529991.000Belgacom International Carrier Services S.A./N.V.Brussel23-8-2016toegekend
059125300005912539991.000Enreach B.V.Almere29-9-2016toegekend
059125400005912549991.000Enreach B.V.Almere19-1-2017toegekend
059125500005912559991.000A1 Internet B.V.Heerenveen9-9-2020toegekend
059125600005912569991.000Ziggo Services B.V.Utrecht8-9-2017toegekend
059125700005912579991.000Destiny White Label Services B.V.Heerlen22-9-2017toegekend
059125800005912589991.000Cambrium B.V.Almere22-9-2017toegekend
059125900005912599991.000Budget Phone Company B.V.Rotterdam11-4-2023toegekend
059126000005912609991.000Vodafone Libertel B.V.Maastricht13-2-2020toegekend
059126100005912619991.000Vodafone Libertel B.V.Maastricht13-2-2020toegekend
059126200005912629991.000Vodafone Libertel B.V.Maastricht13-2-2020toegekend
059126300005912639991.000Vodafone Libertel B.V.Maastricht13-2-2020toegekend
059126400005912649991.000Vodafone Libertel B.V.Maastricht13-2-2020toegekend
059126500005912659991.000Vodafone Libertel B.V.Maastricht13-2-2020toegekend
059126600005912669991.000Vodafone Libertel B.V.Maastricht13-2-2020toegekend
059126700005912679991.000Vodafone Libertel B.V.Maastricht13-2-2020toegekend
059126800005912689991.000Vodafone Libertel B.V.Maastricht13-2-2020toegekend
059126900005912699991.000Vodafone Libertel B.V.Maastricht13-2-2020toegekend
059127000005912709991.000JSR IT B.V.Best2-10-2020toegekend
059127100005912719991.000Steam-connect Partner Services B.V.Beverwijk16-11-2020toegekend
059127200005912729991.000X2Com B.V.Rosmalen22-10-2021toegekend
059127300005912739991.000Destiny White Label Services B.V.Heerlen17-1-2022toegekend
059127400005912749991.000Routit B.V.Ede GLD4-2-2022toegekend
059127500005912759991.000Routit B.V.Ede GLD4-2-2022toegekend
059127600005912769991.000Routit B.V.Ede GLD4-2-2022toegekend
059127700005912779991.000Routit B.V.Ede GLD4-2-2022toegekend
059127800005912789991.000TriNed B.V.'s-Hertogenbosch21-10-2022toegekend
059127900005912799991.000Orange Business Netherlands B.V.Amsterdam17-10-2023toegekend
059130000005913009991.000MachCloud B.V.Schiphol13-11-2018toegekend
059130100005913019991.000KPN B.V.Rotterdam2-12-1999toegekend
059130200005913029991.000KPN B.V.Rotterdam2-12-1999toegekend
059130300005913039991.000KPN B.V.Rotterdam2-12-1999toegekend
059130400005913049991.000KPN B.V.Rotterdam7-1-2000toegekend
059130500005913059991.000KPN B.V.Rotterdam7-1-2000toegekend
059130600005913069991.000Businesscom B.V.Veghel23-12-2024toegekend
059130700005913079991.000KPN B.V.Rotterdam2-12-1999toegekend
059130800005913089991.000Routit B.V.Ede GLD18-2-2019toegekend
059130900005913099991.000Dstny Global Services NL B.V.Capelle A/d Ijssel3-4-2019toegekend
0591310000059131999910.000KPN B.V.Rotterdam2-12-1999toegekend
059132000005913209991.000NXTcom Nederland B.V.Oss20-5-2019toegekend
059132100005913219991.000Voxbone S.A.Elsene17-10-2019toegekend
059132200005913229991.000KPN B.V.Rotterdam7-1-2000toegekend
059132300005913239991.000KPN B.V.Rotterdam7-1-2000toegekend
059132400005913249991.000KPN B.V.Rotterdam2-12-1999toegekend
059132500005913259991.000Omnia Connect B.V.Leusden17-5-2018toegekend
059132600005913269991.000Fiber Services B.V.Almere2-3-2026toegekend
059132700005913279991.000CM.COM Netherlands B.V.Breda30-1-2020toegekend
059133000005913309991.000Odido Netherlands B.V.'s-Gravenhage13-9-2023toegekend
059133100005913319991.000Odido Netherlands B.V.'s-Gravenhage13-9-2023toegekend
059133200005913329991.000Odido Netherlands B.V.'s-Gravenhage13-9-2023toegekend
059133300005913339991.000Connection TelecomZandvoort6-1-2016toegekend
059133400005913349991.000Esprit Telecom B.V.Utrecht26-4-2016toegekend
059133800005913389991.000Dialoga Servicios Interactiovios S.A.Bilbao19-1-2016toegekend
059134600005913469991.000KPN B.V.Rotterdam7-1-2000toegekend
059134700005913479991.000KPN B.V.Rotterdam7-1-2000toegekend
059134800005913489991.000KPN B.V.Rotterdam2-12-1999toegekend
059134900005913499991.000KPN B.V.Rotterdam2-12-1999toegekend
059135100005913579997.000KPN B.V.Rotterdam2-12-1999toegekend
059136100005913619991.000KPN B.V.Rotterdam2-12-1999toegekend
059136200005913629991.000KPN B.V.Rotterdam2-12-1999toegekend
059136300005913639991.000KPN B.V.Rotterdam7-1-2000toegekend
059136500005913659991.000KPN B.V.Rotterdam7-1-2000toegekend
059136700005913679991.000KPN B.V.Rotterdam2-12-1999toegekend
059137100005913719991.000KPN B.V.Rotterdam2-12-1999toegekend
059137200005913729991.000KPN B.V.Rotterdam2-12-1999toegekend
059137300005913739991.000KPN B.V.Rotterdam7-1-2000toegekend
059137400005913749991.000KPN B.V.Rotterdam2-12-1999toegekend
059137500005913759991.000KPN B.V.Rotterdam7-1-2000toegekend
059137700005913779991.000KPN B.V.Rotterdam2-12-1999toegekend
059138100005913819991.000KPN B.V.Rotterdam2-12-1999toegekend
059138200005913829991.000KPN B.V.Rotterdam2-12-1999toegekend
059138300005913839991.000KPN B.V.Rotterdam7-1-2000toegekend
059138400005913849991.000KPN B.V.Rotterdam7-1-2000toegekend
059138700005913879991.000KPN B.V.Rotterdam2-12-1999toegekend
059139000005913909991.000KPN B.V.Rotterdam2-12-1999toegekend
059139100005913919991.000KPN B.V.Rotterdam2-12-1999toegekend
059139200005913929991.000KPN B.V.Rotterdam2-12-1999toegekend
059139300005913939991.000KPN B.V.Rotterdam2-12-1999toegekend
059139400005913949991.000KPN B.V.Rotterdam7-1-2000toegekend
059139500005913959991.000KPN B.V.Rotterdam7-1-2000toegekend
059144000005914409991.000CLOUDOE B.V.'s-Hertogenbosch31-3-2017toegekend
059144100005914419991.000voizXL B.V.Vianen UT23-3-2018toegekend
059144400005914449991.000Voiped Wholesale B.V.Assen9-11-2020toegekend
059151100005915119991.000KPN B.V.Rotterdam7-1-2000toegekend
059151200005915129991.000KPN B.V.Rotterdam2-12-1999toegekend
059151300005915139991.000KPN B.V.Rotterdam2-12-1999toegekend
059151400005915149991.000KPN B.V.Rotterdam2-12-1999toegekend
059151800005915189991.000KPN B.V.Rotterdam7-1-2000toegekend
059151900005915199991.000KPN B.V.Rotterdam2-12-1999toegekend
059152100005915219991.000KPN B.V.Rotterdam2-12-1999toegekend
059152200005915229991.000KPN B.V.Rotterdam2-12-1999toegekend
059152300005915239991.000KPN B.V.Rotterdam7-1-2000toegekend
059152400005915249991.000KPN B.V.Rotterdam7-1-2000toegekend
059152700005915279991.000KPN B.V.Rotterdam2-12-1999toegekend
059153100005915319991.000KPN B.V.Rotterdam7-1-2000toegekend
059153200005915329991.000KPN B.V.Rotterdam7-1-2000toegekend
059153500005915359991.000KPN B.V.Rotterdam2-12-1999toegekend
059154600005915469991.000KPN B.V.Rotterdam7-1-2000toegekend
059154700005915479991.000KPN B.V.Rotterdam7-1-2000toegekend
059154800005915489991.000KPN B.V.Rotterdam2-12-1999toegekend
059154900005915499991.000KPN B.V.Rotterdam2-12-1999toegekend
059155100005915519991.000KPN B.V.Rotterdam2-12-1999toegekend
059155200005915529991.000KPN B.V.Rotterdam2-12-1999toegekend
059155300005915539991.000KPN B.V.Rotterdam2-12-1999toegekend
059155400005915549991.000KPN B.V.Rotterdam2-12-1999toegekend
059155500005915559991.000KPN B.V.Rotterdam2-12-1999toegekend
059155600005915569991.000KPN B.V.Rotterdam7-1-2000toegekend
059155700005915579991.000KPN B.V.Rotterdam7-1-2000toegekend
059156100005915619991.000KPN B.V.Rotterdam7-1-2000toegekend
059156200005915629991.000KPN B.V.Rotterdam7-1-2000toegekend
059156400005915649991.000KPN B.V.Rotterdam2-12-1999toegekend
059157000005915709991.000KPN B.V.Rotterdam2-12-1999toegekend
059157100005915719991.000KPN B.V.Rotterdam7-1-2000toegekend
059157200005915729991.000KPN B.V.Rotterdam7-1-2000toegekend
059157300005915739991.000KPN B.V.Rotterdam7-1-2000toegekend
059157500005915759991.000KPN B.V.Rotterdam2-12-1999toegekend
059157700005915779991.000KPN B.V.Rotterdam2-12-1999toegekend
059158000005915809991.000KPN B.V.Rotterdam2-12-1999toegekend

Bron: ACM-register (nummerregister), bijgewerkt bij elke import.

Andere netnummers in Drenthe

Drenthe telt 6 kentallen. Naar aantal blokken staat 0591 op plaats 2 in de provincie; het dichtst in omvang komt 0592 (Assen) met 276 blokken en 86 aanbieders.

NetnummerPlaatsBlokkenAanbiedersToegekende nummers
0592Assen27686388.000
0528Hoogeveen17685240.000
0522Meppel15683238.000
0524Coevorden13984196.000
0593Beilen (Midden-Drenthe)13782176.000

Wat bezoekers checken en melden over 0591-nummers

Eigen gegevens van deze site sinds 3 september 2026: nummers die bezoekers in de zoekbalk typten (meestal na een gemiste oproep) en de gepubliceerde beoordelingen en meldingen. Een zoekopdracht is geen telefoontje.

Beoordelingen en meldingen

1 goedgekeurde melding.

Meest gecheckte en gemelde nummers

NummerBeoordelingenMeldingenBezoekers
0591-62 28 16—11

Gemelde nummers die met 0591 beginnen

Nummers met gepubliceerde meldingen van bezoekers.

Check een 0591-nummer

Gebeld door een 0591-nummer: wat kunt u doen?

Een onbekend nummer kan een echte beller of een oplichter zijn. Twijfelt u:

  1. Hang op als de beller om bankgegevens, codes of geld vraagt

    Een bank of overheidsinstantie vraagt nooit telefonisch om uw inloggegevens of pincode en laat u nooit geld overboeken. Vertrouwt u het niet, zoek dan zelf het nummer van de organisatie op en bel terug. Oplichters kunnen elk nummer op uw scherm laten verschijnen.

    Rijksoverheid: wat kan ik doen bij een nep-telefoontje (spoofing)?

  2. Meld een poging tot oplichting bij de Fraudehelpdesk

    Het meldformulier is dag en nacht beschikbaar; telefonisch via 088 786 7372. Meldingen helpen om anderen te waarschuwen.

    Fraudehelpdesk: fraude melden

  3. Ongevraagd verkoopgesprek? Zeg dat u niet meer gebeld wilt worden

    Sinds 1 juli 2021 mag een bedrijf u alleen bellen als u klant bent, maximaal 3 jaar geleden klant was of toestemming gaf. U kunt altijd zeggen: ‘ik wil dat u mij niet meer belt’. Belt het bedrijf toch, meld het dan bij ACM ConsuWijzer.

    ACM ConsuWijzer: telemarketing – wanneer mag een bedrijf u bellen?

Een nummerreeks vertelt wáár of bij welke aanbieder een nummer is uitgegeven, niet wie er belt: reeksdata zijn geen persoonsgegevens. Meer lezen: Wie heeft mij gebeld? en de complete kentallengids.

Veelgestelde vragen over netnummer 0591

Waar is netnummer 0591?

0591 is het netnummer van Emmen in Drenthe. Het netnummergebied is ongeveer 496 km² groot.

Welke gemeenten vallen onder netnummer 0591?

Geheel of grotendeels: Emmen. Deels: Coevorden en Borger-Odoorn. Dit volgt uit de netnummerkaart van de ACM en de gemeentegrenzen van het CBS (2025).

Hoe is een 0591-nummer opgebouwd?

Een vast nummer telt tien cijfers: 0591 gevolgd door een abonneenummer van 6 cijfers dat begint met 2 tot en met 8. Vanuit het buitenland belt u +31 591 en het abonneenummer.

Welke aanbieder zit achter 0591-nummers?

Het ACM-register telt onder 0591 248 nummerblokken bij 86 aanbieders. De grootste reekshouder is KPN B.V met 48,6% van de toegekende nummers; de jongste toekenning is van 5 maart 2026. Door nummerbehoud kan een los nummer bij een andere provider actief zijn.

Welke netnummers grenzen aan 0591?

Het gebied van 0591 grenst aan de netnummers 0524, 0528, 0592, 0593 en 0599.

Wat doe ik als een 0591-nummer mij probeert op te lichten?

Hang op en geef nooit bankgegevens, codes of geld via de telefoon. Meld de poging bij de Fraudehelpdesk (088 786 7372 of het online formulier). Bent u geld kwijt, bel dan direct uw bank en doe aangifte bij de politie.